عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > شخصیت آقای استاندار


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شخصیت آقای استاندار
    ...معتقدم ایشان به عنوان نماینده عالی دولت و ریاست محترم جمهور باید گام های بلند و قوی جهت کم کردن فاصله ها و از بین بردن بی عدالتی ها بردارند و ...

   

*پرسش:

سلام

آقای دکتر جلالی چند روز پیش مطلبی را در سایت البرز نیوز( http://www.alborznews.net/fa/pages/?cid=40496 ) را جع به جلسه موثرین شاهرود در اسفند ماه و سخنرانی آقای رهی خواندم که در این خبر  شخصیت آقای استاندار با تعاریف و تمجید هایی که شما از او داشتید کاملا در تضاد است و او در جمع موثرین به چند تن از شهروندان شاهرود اهانت کرده است و صحبتهای تند و ناروایی برزبان رانده و در آخر از مسئولین خواسته است که این قضیه را به رسانه ها کشانده نشود .

آیا مطالب ذکر شده در این خبر صحت دارد و اگر صحت دارد چرا یک استاندار در دولت آقای احمدی نژاد که روحیه انقلابی و اسلامی دارد باید چنین تند خو و پرخاشگر باشد و تحمل شنیدن برخی واقعیتهای بسیار تلخ راجع به بیکاری و تبعیض بسیار فاحش بین مرکز استان و شهرستان شاهرود  را نداشته باشد .

وشما چطور از آقای رهی با این شخصیت انتظار دارید که عدالت را در استان اجرا نماید و حقوق پایمال شده شهرستان شاهرود را به مردم عزیز این شهرستان برگرداند  .

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

جناب آقای دکتر رهی، استاندار محترم ما شخصیتی فرهنگی، متواضع و با اخلاق هستند. در آن جلسه سوء تفاهم بسیار کوچکی ایجاد شده بود که بنده تاکید کردم خبری نشود که شد. اصل ماجرا هم اینگونه بود که پس از کش و قوس هایی که در خصوص خودروسازی گذشت و اعتراضات وسیعی که در بین مردم وجود داشت، چنین تصوری ایجاد شده بود که ای بسا با آمدن مدیر عامل محترم ایران خودرو به شاهرود، مردم اعتراض کنند و یا در جلسه اختلالی ایجاد شود. بنده متذکر شدم که مردم شاهرود میهمان نواز، مودب و صبورند و اعتراضات خود را به شکل مودبانه و مدنی آن هم از زبان نماینده خود مطرح می کنند و شما نگران نباشید.

با این پیشینه پس از سخنان اولیه اینجانب، استاندار محترم پشت تریبون قرار گرفت و در بین سخنان ایشان برادری با صدای بلند گفت که مشکل مردم شاهرود اشتغال است. استاندار محترم  با آن پیشینه ای که در ذهنشان بود که شاید افرادی بخواهند جلسه را به هم بریزند و اختلافات برجسته شود واکنش نشان دادند که بعد هم چون سه نفری که معترض شده بودند یکی برادر سه شهید و دیگری جانباز و سومی نیز رزمنده بودند از جانب بنده در حین سخنرانی استاندار محترم به ایشان معرفی شدند و در پایان جلسه نیز رفاقتی بین استاندار محترم و این عزیزان ایجاد شد، لذا برجسته سازی این مسائل فرعی چندان به صواب نزدیک نیست.

البته بنده ضمن احترامی که برای آقای استاندار قائلم اما معتقدم ایشان به عنوان نماینده عالی دولت و ریاست محترم جمهور باید گام های بلند و قوی جهت کم کردن فاصله ها و از بین بردن بی عدالتی ها بردارند و جو روی ایشان تاثیر نگذارد. بالاخره امروز خودروسازی مورد سوال ماست که با وساطت ایشان موضوع به این جا ختم شد که تقسیم کاری در استان انجام شود و در حضور ایشان، وزیر محترم صنایع به مدیر عامل ایران خودرو دستور دادند ظرف یکماه کار در شاهرود و دامغان آغاز شود. الان نزدیک به دو ماه از آن زمان می گذرد و دریغ از یک اقدام در شاهرود.

یا در خصوص اداره کل راه و ترابری و مسکن و شهرسازی پس از ادغام این دو وزارتخانه ما از استاندار محترم مطالبه جدی داریم که به عنوان نماینده عالی دولت، عدالت را محور حرکت خویش قرار دهند و از حقوق مردم شاهرود به شکل جدی صیانت نمایند و ...

 

دوشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/24 11:25
0
0
آقاي استاندار وقت آن است كه ملاحظه كاري را كنار بگذاريد و دست گروهي منفعت طلب در مركز استان را كوتاه كنيد تا نگرش مردم ديگر شهرهاي استان نسبت به مركز تغيير كند و شما هم عاقبت بخير شويد.
کاربر مهمان
1390/02/21 19:44
0
0
آقای استاندار شخصیت و عدالت شما را در نحوه اجرای مصوبه خودرو سازی در شرق استان کاملا احساس کردیم !واقعا ... است در حالیکه بیکاری در شاهرود فوران میکند این سایت مرکز ی این کارخانه در سمنان اجرا شد و هنوز در شاهرود خبری از اجرای این مصوبه نیست !
کاربر مهمان
1390/02/21 9:12
0
0
آیا اگر افرادی که اعتراض کرده بودند جانباز و خانواده شهید نبودند ، در آخر آقای استاندار با آنها رفیق می شدند یا آنها را مستقیما به زندان می انداختند !
کاربر مهمان
1390/02/20 17:21
0
0
حواشی ذکرشده در سایت البرز در پاورقی این خبر بسیار جالب و خواندنی می باشد .
کاربر مهمان
1390/02/20 12:35
0
0
استاندار عزیز چرا شما ...مرکز استان شده اید ؟
کاربر مهمان
1390/02/20 11:46
0
0
گروهي منفعت طلب ميخواهند با شعار تجزيه استان همچنان بر طبل بي عدالتي دراين استان بكوبند ولي خوشبختانه آقاي استاندار با توجه به پيشينه استان و مظالمي كه بر مردم مظلوم استان گذشته است تصميمي عادلانه خواهند گرفت و سهم همه شهرستانهاي استان را در نظر ميگيرند در ضمن ما مردم مظلوم شرق استان در راه اعتلاي عدالت در استان سر ميدهيم .
کاربر مهمان
1390/02/20 11:4
0
0
آقای رهی شما تا کنون فقط سمنان دار بوده اید ما از شما می خواهیم استاندار باشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاربر مهمان
1390/02/20 10:12
0
0
از هر 10 خبر یا مصاحبه ای که در شبکه استانی را جع به استاندار تهیه می شود حداقل 7 تای آن مربوط به پیگیری آقای استاندار را جع به مسکن مهر می باشد ......!!آقای استاندار بجای مسکن مهر دنبال اشتغال پایدار در شاهرو د باشید و کمی به شاهرود رسیدگی نمائید چرا نرخ بیکاری در سمنان منفی است و مجبورند از شهرهای شمالی نیروی کار بیاورند و لی نرخ بیکاری در شهرستان شاهرود بالای 25درصد می باشد چرا خیلی از چراهای مردم شاهرود بی پاسخ مانده است ؟؟شما باید در برابر مردم شهرستان شاهرود پاسخگو باشید .
کاربر مهمان
1390/02/19 19:27
0
0
جناب آقای رهی استاندار محترم مردم شهرستان شاهرود صحبتهای زیبا و ... زیادی از جنابعالی و استانداران قبلی شنیده اند ولی در عمل همه ,,, بوده و از زمانیکه جنابعالی سکان استانداری را برعهده گرفته اید تا کنون رویداد قابل ملاحظه ای که نشان دهد رویکرد تبعیض آمیز گذشته در این استان تغییر کرده است به چشم نخورده است و نمونه های بارز آن کم شدن توان ظرفیتی نیروگاه شاهرود ، تعطیلی فرودگاه شاهرود ، عدم احداث جاده ابر به علی آباد ، و انحصاری بودن برنامه های سیمای استان برای مرکز استان ،و از همه مهمتر سرقت مصوبه ایجاد سایت خودرو سازی از سوی مرکز استان و دهها نمونه دیگر که نشان می دهد جنابعالی قاطعیت چندانی در برخورد با لابی های مرکز استان نداشته اید و همه صحبتهای شما وعده های بی عمل بوده و مردم شهرستان شاهرود تا کنون خاطره خوشی از شما ندارند و ما از شما می خواهیم آخرت خود را وقت عده ای عناصر انحصار طلب در مرکز استان ننمایید و با قاطعیت از حقوق مردم شهرستان شاهرود دفاع نمائید .
کاربر مهمان
1390/02/19 12:59
0
0
راه و ترابري و مسكن و شهرسازي طبق قانون بايد در مركز استان باشد اگر غير اين باشد بي عدالتي آقاي استاندار را مي رساند و البته با درايتي كه آقاي استاندار دارند و قانونمند بودن ايشان ،قطعا قاطعانه از قانون دفاع و نسبت به تجزيه استان كاملا باهوشند
کاربر مهمان
1390/02/19 12:30
0
0
طعم عدالت را در عمل بايد به مردم شاهرود چشاند آقاي استاندار ،همانگونه كه سالها طعم بي عدالتي را چشيده اند.
کاربر مهمان
1390/02/19 10:42
0
0
آقای استاندار مردم شاهرود فقط از شما عدالت می خواهند نه چیز دیگری !!!!!
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099