عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > خودروسازی چه شد؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

خودروسازی چه شد؟
    ...بنده هم مرتب در حال پی گیری هستم و همین معنا را متذکر می شوم که وزیر محترم صنایع و معادن در حضور بنده و دو همکار ارجمندم نمایندگان محترم دامغان و گرمسار...

   

 

*پرسش:

با سلام

آقای دکتر جلالی قراربود احداث کارخانه خودروسازی در شاهرود یک ماه پس از کلنگ زنی شروع شود و وزیر صنایع هم تاکید ویژه ای بر این امر داشتند اما چرا هم اکنون تقریبا دو ماه از کلنگ زنی این پروژه مهم گذشته اما هیچ کاری در این خصوص انجام نگرفته است ؟

البته از اول هم کاملا مشخص بود که آقای نجم الدین هیچ گونه رغبتی به انجام این کار در شاهرود ندارد و نمونه بارز آن هم این که احداث قسمت مونتاژ در شهرک صنعتی سمنان به سرعت پیش می رود و حتما همین امسال به بهره برداری می رسد .

آقای جلالی مگر شما نماینده مردم شاهرود نیستید ؟

پس چرا این همه بی عدالتی و تبعیض در حق شاهرود روا می دارند ؟

کی می توانیم شاهد باشیم که جلوی این تبعیض ها گرفته می شود ؟

چرا با جسارت از حق مردم شاهرود دفاع نمی کنید ؟

آقای جلالی اگر به همین روال پیش برود مطمئن باشید سرنوشت کارخانه خودرو سازی به سرنوشت ورزشگاه 15هزار نفری دچار خواهد شد و در آخر یاس و نو امیدی و سرخوردگی برای شهروندان شاهرود ی باقی خواهد ماند ؟

اجرکم عندا...

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

البته این که بنده را نقد می نمایید بر روی دیدگان می گذارم. اما خودتان را در جای من بگذارید، دیگر چه می توانم انجام دهم. بنده در زمینه خودروسازی از همه ظرفیتم استفاده کردم. جلسه آخری که ما سه نماینده به علاوه استاندار محترم در حضور وزیر صنایع و معادن بودیم ای کاش فیلمبرداری می شد و شما می دیدید که بنده با چه حرارتی پیش رفتم که حتی استاندار محترم در جلسه موثرین دو بار فرمودند که من احساس کردم دکتر جلالی در حال سکته کردن است و آقای ملک محمدی می گفت من باید بیایم به شاهرود و به مردم بگویم که شما با چه غیرتی در این جلسه سخن گفتی. لذا بنده در پیشگاه وجدان خودم حداقل احساس خجلت نمی کنم که در وظیفه ام کاهلی کرده باشم. البته امسال سال انتخابات است و امیدوارم شما و مردم شریف شاهرود یک فرد قویتر، با انگیزه تر و جسورتر را انتخاب نمائید تا آن فرد بتواند بهتر از من از حقوق شما و شاهرود دفاع نماید.

اما در خصوص خودروسازی حق با شماست. بنده هم مرتب در حال پی گیری هستم و همین معنا را متذکر می شوم که وزیر محترم صنایع و معادن در حضور بنده و دو همکار ارجمندم نمایندگان محترم دامغان و گرمسار و استاندار محترم به مدیر عامل محترم ایران خودرو دستور دادند که ظرف یک ماه کار را در سه شهرستان دیگر آغاز نمایند. متاسفانه تاکنون گامی را شاهد نبوده ایم و پی گیر هستیم.

سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/25 12:28
0
0
با سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر عزيزو دلسوزمان آقاي دكتر ما شما را دوست داريم و ميدانيم كه واقعا" مشكلات زياد هستند وفقط شاهرود نيست توقعات ديگر نمايندگان از وزرا نيز زياد است وليكن دعا مي كنيم كه شاهرود زودترمركز استان شود تا بودجه مخصوص به خود را جذب نمايد تا شاهد شكوفايي اين شهرستان فوق استراتژيك باشيم چون شاهد شكوفايي گرگان هستيم ومطمئن هستم كه شما به فكر مردم محجوب شاهرود هستيد. اجركم عندا...
کاربر مهمان
1390/02/24 11:9
0
0
حال كه مملكت متاسفانه به اين سمت ميرود كه يك مدير عامل اينقدر خودخواهانه تصميم ميگيرد و هيچ مرجعي هم جوابگوي اين نيست كه چرا مصوبه هيات دولت اجرا نشد ما هم از ظرفيتهاي موجود به نفع شاهرود استفاده كنيم و از نگرش ملي كه همشهريان توانمند ما در مركز داشتند هيچ خيري به اين مردم مظلوم نرسيد پس بيائيد مانند ديگران منطقه اي فكر كنيم .
کاربر مهمان
1390/02/20 13:8
0
0
تمام پروژه های شاهرود یه روزه ختم به خیر میشود بی هیچ ملاتی کار درست و ساختمانها راه می افتد این هم هنری است مثل پارک جلوی شهرک گلها که شبها مثل دیو میشه با اون همه میلگرد و .... دلم برای اون بنده خدایی میسوزه که با عشق کوه میکند و فکر میکرد دو روز دیگه بچش میاد بازی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099