عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > نجم الدین و منطقی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نجم الدین و منطقی
    ...در یکی از جلسات که به اتفاق حاج آقای نظری، حاج آقای شهری و جناب آقای باقری خدمت ایشان رسیدیم مقرر شد برای ...

   

*پرسش:

سلام جناب دکتر چرا پیشگوییهای بنده را انتشار و جواب ندادید؟

در ضمن در خصوص ایران خودرو هم تا نماینده ای شجاع و دلیری مثل شما در شاهرود و دکتر احمدی نژادرییس جمهور محبوب  و عدالت محور است  باید تلاش بیشتری  کرد  وگرنه تاریخ تکرار نمی شود.

کاش آقای منطقی هم منطق آقای نجم الدین را داشتند و در دوران مدیرعاملی خود قدرت و شجاعتش را مانند ایشان نشان می دادند.

در ضمن جناب دکتر چرا جنابعالی در دوران آقای منطقی اقدامی در خصوص احداث ایران خودرو در دامغان و شاهرود نکردید و البته اگر کردید خبر نداریم لطف بفرمایید تا بدانیم و بفهمیم جناب منطقی هم تمایل داشته اند یا...

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

در خصوص مطلب اول که چرا پیش گویی های شما را منتشر نکردیم متوجه نشدم که چه مطالب و یا پیش گویی هایی ارسال کردید. لطفاً مجدداً بفرستید.

در مورد این که باید فرصت را مغتنم شمرد با شما موافقم و بنده نیز در این یک سال باقی مانده از عمر مسئولیتم حتماً با جدیت مسائل را پی گیری خواهم کرد.

در رابطه با جناب آقای دکتر منطقی چندین بار به تنهایی یا به اتفاق حضرت حاج آقای نظری امام جمعه سابق شاهرود، جناب آقای باقری شهردار سابق، جناب آقای مشایخ فرماندار اسبق، جناب حاج آقای شهری ریاست اسبق شورای شهر و ... خدمت ایشان رسیدیم. همواره هم ایشان با روی گشاده از ما استقبال کردند ولی معتقد بودند ایران خودرو کار چندانی نمی تواند در شاهرود انجام دهد و شهرستان باید خودش سرمایه گذاری نماید، ایران خودرو حداکثر در بخش تکنولوژی و دانش می تواند کمک نماید. به یاد دارم آن زمان که تازه بحث ال 90 در حال مطرح شدن بود خدمت ایشان رسیدم و پیشنهاد کردم که ال 90 را در شاهرود احداث نماییم. ایشان فرمودند اصلاً به لحاظ فنی ممکن نیست. ما خیلی دوندگی کردیم. حتی چند تن از سرمایه گذاران را جهت احداث پروژه اتوبوس سازی و واگن سازی خدمت ایشان بردیم اما از همه این رفت و آمدها خیلی طرفی نبستیم.

در یکی از جلسات که به اتفاق حاج آقای نظری، حاج آقای شهری و جناب آقای باقری خدمت ایشان رسیدیم مقرر شد برای هماهنگی و پی گیری امور جناب آقای باقری رابط باشند. ایشان حدود دو ماه دوندگی کردند و آن قدر معطل ماندند که یک روز منزل ما زنگ زدند و من بعد پیام ایشان را از روی پیام گیر شنیدم که با عصبانیت گفتند دو ماهی علاف شدم و نتیجه ای نگرفتم لذا دیگر بنده در این ماجرا دخیل نیستم.

زمانی که آقای مهندس نجم الدین آمد آنچنان با غیرت و تعصب از سمنان و انتقال خط به سمنان صحبت کرد که من در جرو بحث های حضوری و تلفنی از میزان تعصب او به واقع انگشت به دهان ماندم. حتی یک بار به من گفت اگر خط اصلی مونتاژ در شهر سمنان احداث نشود اصلاً من پای این قضیه نخواهم ایستاد.

البته بنده جناب آقای دکتر منطقی را برادر عزیز، متین و متدین خودم و سرمایه ای برای کشور می دانم.

دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/03/05 12:20
0
0
از ماست که بر ماست !
کاربر مهمان
1390/02/26 15:39
0
0
ما که همیشه گفته ایم از ماست که بر ماست
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099