عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > سایت شما از منظر رهبری


نسخه چاپي  ارسال به دوست

سایت شما از منظر رهبری
    ...آقای دکتر به فرض اگر مقام معظم رهبری به سایت شما به عنوان یک کاربر سر بزنند آیا در مجموع رویه پیش گرفته شده سایت شما را میپسندد؟...

   

*پرسش:

سلام عرض میکنم خدمت آقای جلالی نماینده شریف مردم شاهرود ، آقای جلالی امشب تصاویر دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری را دیدم سوالی به ذهنم آمد خواستم مطرح کنم. آقای دکتر به فرض اگر مقام معظم رهبری به سایت شما به عنوان یک کاربر سر بزنند آیا در مجموع رویه پیش گرفته شده سایت شما را میپسندد؟ (در مورد حق کشی مرکز استان و ...)(تاکیدم در مورد این رویه است. )( خواهشا کاربران محترم مرا متهم به مرکز استان نشین بودن و ... نکنند که بخواهیم صورت مسئله را پاک کنیم. متشکرم

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

بنده از اینکه مورد نقد قرار بگیرم و یا اینکه این پایگاه اطلاع رسانی نقد شود ابایی ندارم. اما برادر عزیز من، ما در مواضع کلی و کلان کشور موضعمان کاملاً شفاف است و همواه پشتیبان سیاست های کلی نظام در پشت سر مقام معظم ولی فقیه بوده و هستیم اما آیا قال و مقال های منطقه ای و استانی که مورد مطالبه ماست نباید طرح شود؟ آن هم با این ادبیات مودبانه ای که وجود دارد. آیا شما در شاهرود و استان سمنان زندگی نمی کنید؟ موج آزاردهنده و بالاتر کشنده تبعیضات را نمی بینید؟

مطمئن باشید اگر تا اینجا هم دستاوردهایی داریم به برکت ایستادگی و همین حرکت و خیزش خودمان بود. مطمئن باشید اصلی ترین دغدغه مقام معظم رهبری عدالت است. ایشان شاهرود را به نیکی می شناسند و اتفاقاً در سفر سال 85 خود حدود بیست دقیقه در خصوص شاهرود و شاهرودی سخن گفتند. ایشان که در سفرهای استانی جز مراکز استان ها سفر نمی کنند، در جریان سفر به استان سمنان خود فرمودند که حتماً باید به شاهرود تشریف فرما شوند و مردم شاهرود را ببینند. این نگاه مهربانانه رهبر عظیم القدر ماست. ای کاش این نگاه مشفقانه و دلسوزانه به همه مسئولین سرایت نماید. به خدا ما هم از دعوا و کشمکش خسته شده ایم. والله بیش از همه این کمترین آسیب می بیند. اما چه کنیم؟

دوشنبه ٩ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/03/14 12:20
0
0
متاسفانه بركات آن سفر مبارك نيز در سايه حقخوري گروهي ظالم در مركز استان قرار گرفت و نگذاشتند شيريني آن سفر بياد ماندني در دهان مردم مظلوم شاهرود چشيده شود .آقايان .......عاقبت بخير نخواهيد شد چون هر لحظه نفرين مردم عزيز شاهرود نثارتان ميشود.
کاربر مهمان
1390/03/11 12:50
0
0
تنها نميتوان به اميد اينكه مسئولين نگاهشان عادلانه است بسنده كرد چون تجربه نشان داده در استان سمنان ميبايست حق و حقوق مسلم و واقعي خود را با چنگ ودندان گرفت پس همه با هم جهت اعتلاي عدالت در استان كه در واقع خواسته مسئولين ارشد نظام ميباشد در شاهرود قهرمان متحد شويم.
کاربر مهمان
1390/03/10 16:32
0
0
مقام معظم رهبری آنقدر مهربان و بزرگوارند كه در سفرهاي استاني به اكثر شهرستانها سفر ميفرمايند شايسته نيست كه نماينده شاهرود سفر سال 85 مقام معظم رهبری به شاهرود را امريي ويژه بپندارند . مگر نه اين اسن كه معظم له در سال ١٣٨٥ به كليه شهرستانها استان سفر داشتند موضوع فوق را اصلاح و براي تقويت خود و شهرتان بيهوده از بزرگان هزينه نكنيد مدیریت سایت: با سلام. ما از مقام معظم رهبری هزینه نمی کنیم. آقا در همه سفرها فقط به مراکز استانها سفر می کنند و سایر شهرستان ها نماینده می فرستند. در سفر استان سمنان پس از آن که تصمیم گرفتند به شاهرود سفر نمایند. دامغانی های عزیز با توجه به این که شخصیت های روحانی فاخری دارند تقاضای سفر ایشان به دامغان را مطرح کردند و نهایتاً تنها شهرستان استان ما گرمسار نیز به دلیل زادگاه ریاست محترم جمهوری در لیست سفر قرار گرفت.
کاربر مهمان
1390/03/10 15:27
0
0
استعفا
کاربر مهمان
1390/03/10 12:39
0
0
جناب آقای دکتر جلالی در حال حاضر نگاه رهبر فرزانه انقلاب نیز بر اجرای عدالت درکشور است پس تا برپائی عدالت به معنای واقعی در سطح این استان با شما هستیم وشما را تنها نخواهیم گذاشت
کاربر مهمان
1390/03/10 8:9
0
0
حضرت علي ع مي فرمايد قولوا الحق ولوكان مرا ... حق را بگوييد اگرچه به ضررتان باشد وقتي تبعيض در همه مسايل بين مركز استان با شهرستانها وبخصوص شاهرود وجود اظهر من الشمس دارد چرا اين واقعيت را اتكار كنيم نمونه بارز ان تبعيض در به كار گيري واآزمون استخدامي چند روز پيش بود كه بيشتر سهميه نزديك به هفتاد نفر سهم شهر سمنان وفقط 14-15 نفر از 122 نفر سهم شاهرود بود و براي اينكه يه وقت شاهرودي ها سكان ادارات كل استان را در دست نگيرند قيد بومي بودن را منحصر به بومي همان شهر كردند نه بومي استان بازم بگم !!!!
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099