عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > ما که نفهمیدیم تسریع نمودید یا سنگ اندازی!!!


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ما که نفهمیدیم تسریع نمودید یا سنگ اندازی!!!
    ...

   

*پرسش:

سلام آقاي دكتر روزه و نمازتون قبول از اينكه بالاخره ميامي شهرستان شد بهتون تبريك ميگم .ما كه نفهميديم شما در اين امور تسريع نموديد يا سنگ اندازي.اما اهتمام امام جمعه ميامي ستودني است . اگر جايز ميدانيد لطفا با بيان زيباتون ما رو به فيض برسانيد.ضمنا عدم حضورتون در دوره نهم رنگ و لعاب و شور و هيجان انتخاباتي رو از شهرمون خواهد گرفت.

دكتربا تعصب تفكر تدبر

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

بنده بارها متذکر شدم که تا قبل از سفر سوم دولت یعنی حدود هشت ماه قبل طرح شهرستان شدن میامی با انضمام بیارجمند در دستور کار بود که این با مخالفت قاطبه اهالی بخش بیارجمند مواجه بود لذا در جریان سفر سوم دولت مصوب شد که مطالعه شود آیا میامی بدون بیارجمند می تواند به شهرستان تبدیل شود یا خیر؟ ما هم بلافاصله بعد از سفر دولت این مصوبه را به اطلاع همگان رسانده ایم و در همین سایت نیز مطالبی نگاشته ایم. روز بیستم ماه مبارک رمضان که جلسه ای با وزیر محترم کشور داشتیم در آن جلسه امام جمعه محترم میامی, استاندار محترم, معاون محترم سیاسی وزیر کشور, اعضای محترم شورا و جمعی از بزرگان میامی حضور داشتند که در آن جلسه بنده خطاب به وزیر کشور گفتم که امام جمعه محترم میامی یک خطبه مفصل علیه بنده خوانده و گفتند پس از فرمایشات جناب آقای شاهچراغی بر ما هویدا شد که جلالی سنگ اندازی کرده و مخالف شهرستان شدن میامی بوده است. بنده در آن جلسه افزودم آقای وزیر و آقای مرتضوی شما را با همین دهان روزه و در این روز بزرگ که شب بیست و یکم را در پیش داریم قسم می دهم بدون در نظر گرفتن حضور اینجانب به همه مقدسات قسمتان می دهم که مخالفت های من با شهرستان شدن میامی و اسناد آن را رو کنید. شما حدود دو سال وزیر کشورید و آقای مرتضوی هم حدود دو سال معاون سیاسی. آیا من به شما حتی یک جمله در مخالفت با شهرستان شدن میامی سخن گفتم. آقای وزیر و معاون سیاسی محترم ایشان توضیحاتی دادند که منتهی به عذرخواهی از اینجانب شد.

نهایتاً این نکته را اضافه می کنم که ما به دنبال استان شاهواریم. شهرستان شدن میامی ما را به این هدف نزدیک تر کرده است و شهرستان شدن بسطام و بیارجمند را نیز باید در این چهارچوب دید.

دوشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/06/14 17:37
0
1
آقای دکتر من یک شاهرودی هستم که به تازگی از شاهرود برای کار خارج شدم. به صداقت شما در گفتارتان ایمان دارم و می دانم که زحمات زیادی برای شهرستان شدن میامی و استان شدن شاهرود کشیده اید. به شما خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم به راه خود با تمام تلاش ادامه دهید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099