عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > درد دلی با یک دوست


نسخه چاپي  ارسال به دوست

درد دلی با یک دوست
    ...

   

برادر عزیز و بزرگوارم جناب دکتر جلالی
با سلام و احترام،
در رابطه با ارادت، دوستی و رفاقت این حقیر نسبت به شما نیاز به زبان آوردن و به روی کاغذ نگاشتن  نیست. بخاطر دارید که آشنایی من و شما به سالیان دور در دفاع مقدس و در عملیات والفجر چهار جائی که عطر شهدا را استشمام می نمودیم، بر می گردد. به شکرانه آغاز این دوستی و برادری در فضای عطرآگین جبهه ها تا کنون تداوم و طی 11سال نمایندگی پر افتخار مردم شهید پرور نیز ضمن اینکه در سه دوره نمایندگی رای من با شما بوده است، در حد مقدورات در کنارتان و همراه با شما بوده ام. دفاع و حمایت این ناچیز در برهه های مختلف و در پی ناملایمات متوجه حضرتعالی از کسی حتی نزدیکان و فعالین دفترتان در ادوار گذشته تا کنون پوشیده نیست و بعنوان یکی از مدعوین شما در اکثر جلسات موثرین شرکت داشته ام و پیرامون دفاع از شما و مواضع به حقتان در جریانات اخیر نیز مطالبم در سایت شخصی در معرض دید عموم می باشد. قطعا مطالعه نموده اید.
مراتب فوق را مقدمتا از این باب یاد آور شدم که مطالب ذیل که درد و دل وگلایه ای از شماست موجب سوء استفاده عناصر مغرض و فرصت طلب قرار نگیرد.
دکتر عزیز با مروری به دست نوشته ها و پاسخ های اخیرتان به نظرات شهروندان محترم در سایت شخصی مطالبی شبیه به یک رنجنامه مشاهده نمودم که مرا بر آن داشت چند سطری هر چند ناقص من باب یادآوری خدمتتان عارض شوم.
جملاتی اینچنین آورده اید.
حقیقتا در بین نخبگان شاهرودی یک هم دلی و هم فهمی وجود ندارد و این دارای دو ضرر عمده است یکی اینکه محیط از وضعیت کار و تلاش خارج می شود و دیگر اینکه بر محدود افرادی که قصد کار و تلاش دارند آن قدر فشارهای روانی و استرس وارد می شود که برای خلاصی خود از چنین وضعیتی لحظه شماری می کنند. لذا محیط اگر نگوئیم به سمت نخبه کشی بلکه به سمت نخبه گریزی پیش می رود و از غربت و تنهایی سخن به میان آوردی.
فرمودید نمی خواهم زخمهای درونم را مکشوف نمایم  شاید در فرصتی دیگر بخشهایی از آن را بگویم و درد دلی بنمایم اما بدانید که در شهرستان ما یک " هم فهمی" وجود ندارد و برخی با عربده کشی دلسوزان را از صحنه خارج می نمایند و دیگران نیز به جای "حق محوری" با " عافیت طلبی" در کناری می نشینند و ای بسا در دل به این نوع رفتارها دل خوشند.
جناب دکتر حرف بسیار است و تاثر بیشمار. بگذار خاطره ای را به یادتان بیاورم البته درد دلی را. خوب خاطرت است در سال 85 فضای سیاسی حاکم بر شهرستان، شما و امام جمعه محترم و فعالین در ستاد دکتر احمدی نژاد را بر آن داشت که عذر فرماندار مشایخ عاملی را بخواهید و طرحی نو براندازید و خاطرتان هست جلساتی در منزل مرحوم علی محمد منتظری جهت اخذ تصمیم پیرامون اینکه چه کسی فرماندار شود، برگزار کردید. حاشیه نروم، دکتر انصافا نخبگان و تاثیرگذاران در آن جلسات چه کسانی بودند؟ و چه شناختی نسبت به اهمیت موضوع و شناخت کارشناسانه نسبت به افراد داشتند؟ آیا تصمیم گیری پیرامون کسی که باید بعنوان مدیر عالی این شهرستان انجام وظیفه کند و باید دارای شاخص ها و معیارهای خاص و عام باشد در محافل این چنینی باید گرفته شود؟ در آن مقطع اینجانب بخاطر اینکه عمق فاجعه برایم محرز و مسلم بود و نسبت به تمامی عناصر حاضر در جلسات شناخت داشتم، جهت بر هم زدن نوع تصمیم گیری وارد گود شدم و از ناحیه تعدادی از جمله شوراهای روستائی، فرهنگیان، دانشگاهیان و بازاریان نیز مورد حمایت قرارگرفتم که اگر سوابق را نگهداری کرده باشید در بایگانی شما موجود است. اگر خاطرتان نیست نزد من موجود است. نکته کلیدی بحثم اینجاست؛ در ملاقاتی که در یکی از سوئیت های شهرک البرز با درخواست حضرتعالی صورت گرفت و با رعایت مسائل حفاظتی پیرامون موضوع با یکدیگر بحث و گفتگو نمودیم در آنجا سه مطلب بطور صریح و شفاف بیان داشتم
1) اگر شما تلاش کنید جناب مهندس سید محمد کریمی را جهت فرمانداری بیاورید هیچ ادعائی نیست و این به خیر و صلاح شهرستان می باشد.
2) تاکید کردم فرمانداری انتخاب کنید که شما و امام جمعه پشت سر ایشان سنگر بگیرید نه فرمانداری که پشت سر شما سنگر بگیرد.
3) پیرامون خودم نیز گفتم اگر من وارد گود شوم آدم کسی نمی شوم ولی اهل مشورت هستم و تاکید کردم این جمله را در ملاقات با امام جمعه محترم نیز در حضور یکی از دوستان مورد وثوق شما و من بیان داشته ام.
بگذریم از اینکه چه اتفاقاتی رخ داد و چه عواملی باعث شد که نه شما و نه امام جمعه محترم وقعی به توصیه های خیر خواهانه این حقیر ندادید. اگر لازم باشد عقده دل از نامهربانی های نسبت به شهر و اینکه چه کسانی در عقب نگهداشتن شهرستان نقش ایفا و باید مورد مواخذه قرار گیرند، باز خواهم نمود.
جناب دکتر چه کسی مسبب آوردن فرماندار رحیمی به شهرستان گردید؟ آوردن ایشان بر مبنای چه معیار و شاخصی بود؟ قطعا مطلع هستید یک سال و اندی زمان برد که بر امور تسلط نسبی پیدا نمایند و چه کسانی یکسال در جهت تعویض ایشان نقش ایفا نمودند، غافل از اینکه مدت یکسال مدیریت فرماندار را به امید اینکه هر لحظه بانگی بر خواهد آمد که خواجه معذولی، با خلل مواجه کردند و نهایتا بهترین فرصت را در دولت نهم از شهرستان گرفتند.
جناب دکتر از کدام نخبه سخن می گوئید؟ حداقل نام یکی و دو نفر از این نخبگانی که با شما همفهمی و همدلی نداشتند را ذکر کنید. جناب دکتر اصلا نخبه ای طی دو دهه گذشته به بازی گرفته شده است؟ گلایه شما از کدام نخبه است؟ چرا همیشه در لفافه سخن می گوئید؟ نخبگانی که با عربده دیگران حذف گردیده اند چه کسانی هستند؟ ازکدام نخبه کشی و نخبه گریزی سخن می گوئید؟ مسئول این نخبه کشی ها و نخبه گریزها چه کس و یا کسانی در جامعه شاهرود می باشند؟ جسارت نباشد برادر عزیز شما که حاضر نیستید در شهرستانی که وکالت مردمش به عهده ی شماست از عناصر ساختار شکن و عناصر خائن به مردم در هر لباس و مسندی که در شهرستان تنفس می نمایند، نامی بر زبان بیاورید و دائما تساهل و تسامح  را پیشه خود می کنید. چگونه انتظار دارید با فریاد  کشیدن بر سر مرکز نشینان که انصافا در نگه داشتن مردم شرق استان در محرومیت نقش اصلی را ایفا می نمایند، نتیجه مثبت عاید شود؟
دکتر عزیز آنچه که موجب عقب نگه داشتن شهرستان و عدم توسعه یافتگی است نداشتن استراتژیک توسعه و یا به عبارتی استراتژیک غلط توسعه تحمیلی می باشد. خوب است برای یکبار نخبگان و مشاورین اطراف خود را در چند سطر به مردم معرفی کنید تا مردم حداقل دلسوزان و خادمین خود در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان را بشناسند. شاید نیاز به تقدیر و قدرشناسی باشد.
برادر عزیز و دوست داشتنی رخصت می خواهم کمی شفاف تر و با صراحت ایراد وارده بر شما را علیرغم اینکه شخصیتی صاحب نظر و عنصری ملی، با هوش و خستگی ناپذیر و دلسوز هستید و این حقیر بر تمامی خصلت های خوب بر شمرده شده شهادت می دهم بازگو نمایم.
1- عدم برخورداری از مشاورینی متخصص، متعهد و امین در طی 11سال گذشته
2- فراهم نکردن شرایط حضور و اقامت نخبگان در شهرستان و به بازی نگرفتن آنها
3- انجام امور اجرائی بی ارتباط با شما و ایفای نقش یک سخنگو جهت دستگاه اجرائی شهرستان
4- دخالت مستقیم در عذل و نصب های مدیران بالاخص فرماندار و خلع سلاح شدن از حیث مسئولیت اصلی که همانا نظارت و پرسش گری از عملکرد آنان می باشد.
5- یک تنه به میدان رفتن و بی بهره بودن از کار گروهی فعال و منسجم
6- اقدامات و فعالیت های دیمی و بدون برنامه و استراتژیک
7- وارونه جلوه دادن وظایف نمایندگی با انجام امور بی ربط با شرح و وظایف نماینده با نوع عملکرد و توقعات ایجاد شده از یک نماینده
8- بر خورداری از دافعه حداکثری پیرامون همراهان و دوستداران بجای جاذبه حداکثری
سرور گرامی در شهرستانی که اکثر مسئولین آن غیر بومی هستند و نماینده عالی دولت در شهرستان فاقد اطلاعات حداقلی پیرامون نیازمندیهای اساسی جامعه ای که من و شما در آن نفس می کشیم، می باشد؛ چه انتظاری از بر اندازی طرحی نو می باشد؟ کارشناسان خبره ای که سند توسعه چهارم و در حال حاضر پنجم استان را تدوین کرده اند چه کسانی می باشند؟ دخالت نخبگان و مشاوران شما و نظارت حضرتعالی بر برنامه های مذکور به چه میزان بوده و هست؟ جناب دکتر مدیران اجرائی و فرمانداران در طی 12 سال وکالت شما دائما در پشت شما سنگر گرفتند و شما بعضا بعنوان مدافع عملکرد آنها در دفاع برآمدید و بعنوان یک سخنگو دستگاه اجرائی نقش ایفا نمودید. نامهربانی های امروز نسبت به حضرتعالی از کوتاهی در وظایف نمایندگی و صلاحیت نداشتن و توانائی نداشتن، نیست. به جرات می توانم بگویم جسارت، سخنوری، هوش و زکاوت و روابط عمومی و قدرت تصمیم گیری و تصمیم سازی و داشته های سیاسی شما و خیلی از شاخص های دیگری که در شما وجود دارد، در دیگران مدعی و کاندید از جمله من ناچیز وجود ندارد. بلکه نامهربانی ها ناشی از ره گم کردن شما و توقع ایجاد شده توسط خودتان در بین جامعه و آحاد مردم می باشد. این امر موجب گردیده است مردم به جای اینکه مطالباتشان را از مسئولین اجرائی طلب کنند به سراغ شما بیایند. این هم از نتایج انتصاب مدیران ضعیف و ناتوان در پیشبرد اهداف و مطالبات مردمی است. اگر توسعه نیافتگی شهرستان ناشی از آنچه که حضرتعالی به عنوان دردنامه یا رنجنامه مکشوف نشده می دانید، باشد، این اتهام متوجه ی شما خواهد بود که چرا طی 12سال وکالت مردم به جای اعتماد سازی و برداشتن موانع به کمک موکلین، اعتماد سوزی نموده و حال در انتهای کار تاکتیک فرار به جلو را انتخاب و بدون ورود به متن و بازگو نمودن دلایل و عوامل مترتب بر نابسامانی ها کماکان در حاشیه سیر می کنید.
در جایی اشاره نموده اید که عناصر بومی قبول مسئولیت نمی کنند. بعنوان کسی که کامل بر اوضاع اشرافیت داشته و دارم، خدمتتان عرض می کنم که افراد متعهد و توانمند بومی از خصلت بله قربانگوئی گریزانند و دل خوشی از تعظیم چاپلوس گرانه در نزد افرادی که بعضا خود را همه کاره شهر می دانند، ندارند. وگرنه افرادی که در خدمت به مردم حاضرند از هستی و نیستی خود بگذرند در شهرستان فراوانند.
دکتر عزیز در راستا با مشکلات و معضلات و عوامل مانع توسعه و پیشرفت سخن بسیار و گلایه بیش از حد است که انشاء الله اگر فرصتی شد و توفیقی حاصل حضورا عرض خواهم نمود. از اینکه سخن به درازا کشید عذر مرا بپذیرید. بخاطر کارهای بسیار ارزشمندی که چه در سطح ملی و چه محلی انجام داده اید به نوبه خود سپاسگذارم و انشاء الله ذخیره آخرتت گردد.
دوستدار و برادر شما عباسعلی غلامی.
سه شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/10 19:8
0
2
آقای دکتر زودتر برو که افرادی هستند می خواهند بیان که خیلی از شما با تجربه ترند البته تجربه هاشون در ... بزرگی دارند، شما شرکت نکنید بهتره شما که در ... تخصصی ندارید.
کاربر مهمان
1390/06/31 1:59
3
3
آقای جلالی! در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش ها گر کند خار مغیلا غم مخور...
کاربر مهمان
1390/06/28 16:3
4
8
زنده باد دکتر جلالی و دشمنانش نابود
کاربر مهمان
1390/06/26 13:4
7
7
از بین تمام این نظرات درج شده ، یک نفر به درستی مطلب رو نخونده که اگه خونده بود این طوری قضاوت نمیکردند. اصلا چرا همه ی اینها در صدد تخریب پیش میرند ؟ چرا هیچ کسی نمیاد بگه که این مطلب خوب بوده ؟ چرا تمام نظرات با جلالی هست و هیچ کس حامی غلامی و خانی و بقیه نیست؟
کاربر مهمان
1390/06/26 11:55
4
9
آقای غلامی بیرون از گو د نشستی می گی لنگش کن !!
کاربر مهمان
1390/06/25 17:8
5
9
آقای غلامی درصورت اجازه از دستگاه سابق محل خدمتشان لطف کنند دوتا از کارهای موثری که برای شهرستان انجام دادند را عنوان کنند.درضمن به ما بگن حضورایشان در جلسه موثرین شاهرودی که دائم از آن دم میزنند بر حسب تکلیف و وظیفه اداری بوده یا نه,واقعا جهت تاثیرگذاری.بالاخره خودایشان گفتند ما دراداره امنیت کارمیکردیم وشاهرودنیوز هم گفته ایشان کفه ترازورا خوابانده و شاهوارم که انگار همان عباسعلی غلامی دات کام است وما مردم شاهرودهم بلانسبت بیغیم.نیوز میامی هم که یک روز به نعل میزنه یه روز به میخ که جلالی خوب است و قشنگ وروز دیگر بداست و مضر.دم جنبهءکاظم جلالی گرم که هرکی هرچی بهش میگه فقط کارخودش ومیکنه وازدادوهواروفغان های گوش نواز,اجرآخرت ذخیره میکنه.کل شاهرودتاابد خجالت زده محبتهای خارج ازوظیفه دکترجلالی است وبس.
کاربر مهمان
1390/06/25 11:51
2
1
مشکل استان سمنان آب است آب است آب است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاربر مهمان
1390/06/25 0:27
3
8
ای کاش من یکی از اعضای شورای نگهبان بودم.. خیلی ها را ردصلاحیت میکردم.مبلغان آئین انتخابات که 6ماه مانده به وصال پست ومیز میفهمند چه می گویم که.بله آقای غلامی؟
کاربر مهمان
1390/06/24 20:0
5
8
آقای غلامی باید به این مهم رسیده باشند که اگر دکتر جلالی مقصودی غیراز خدمت رسانی داشت چرا عطای نمایندگی را به لقای سفارتخانه های متعددپیشنهادی نفروخت؟من به عنوان یک مطلع میدانم که پیشنهادهای باارزشی خصوصا درزمان آقامتکی به ایشان درحدسفیرشده بود.اما یک سوال از فرد مطرح کننده نامه که به خوبی ایشان را میشناسم: 1-آقای غلامی مدرک تحصیلی شما از دانشگاه آزادصادرشده وآنهم باسهمیه وهنوزهم دانشجوی ارشدآزادشاهرودهستید.آیا کاظم جلالی که دربحبوحه سختی های ورودبه دانشگاه سراز امام صادق ع درآورد وحضرت مهدوی کنی به شخصه نسبت به ایشان شناخت دارند خصایص مردمداری را کمتراز شما میدانند؟2-شماکه حسب امورشغلی تان گمنام بودید وازتیررس دشمنان درامان.کاظم اما چه؟کاظم که علاوه برتیردشمن,ترکش دوست هایی چون شمانیز اورا میگرفت.غیرازین است؟3-شما دشمنتان کجابود؟اما کاظم از خودی وغیرخودی چپ وراست میخورد.مگردرشاهرودزندگی نمی کنید؟مگرآمارجو موجودراندارید؟ آقای غلامی:چه خوب بود که گمنام میماندید واگرم قصد ورودبه روایتی راداشتید(که ورودبه برخی عرصه ها دل شیرمیخواهد)سعی نمیکردید با تخریب های بدون هویت قدی علم نمایید.قدعلم کردن راازاحادیث امام صادق ع بیاموزیم.چرااصراردارید کاظم جلالی را فردی تشبیه کنید که دافعه اش بیشتراز جاذبه اش است؟پس به معنای واقعی گمنامی,ظاهرا هنوز در بطن امور ملت دخول نفرمودید که اگر اینچنین بود بارها به شخصه مانع برخی ذکرهای کاظم جلالی مبنی بررفتن میشدید.نعوذبلله کاظم جلالی روزی که عطای نمایندگی شاهرودرا ببخشد,ندای فزت ورب الکعبه سرمیدهد.کمی از ژست های انتخاباتی تان بکاهید وواقع بینانه اموررا بسنجید.برخی حرفهایتان خنده داراست وبوی مزاح میدهد. مخلص دکترجلالی هم هستیم.
کاربر مهمان
1390/06/24 12:53
2
2
جيره خوار خداييم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! هه هه هه هه هه ..........
کاربر مهمان
1390/06/24 12:15
6
8
حاجی غلامی از دکتر کاظم جلالی گله کرده؟؟؟؟؟!!!!!!من یک نظری دارم.جفت آقایان فقط عکسهای جبهه و جنگ را به بهانه هفته دفاع مقدس کنار هم بگذارند.کاظم بچه ای بیشتر نبود وقتی تو دل توپ وتانک بود.توعکسهاش محاسنش درنیومده بود وقتی فرماندهی میکرد.آقاغلامی هم عکسهاش وروکنه.اینجا گذشت وایثار نمودداره نه وادی حرف.حرف زدن هم قشنگه هم آسون حاجاقا.نطق وشعارانتخاباتی از اونم قشنگ تر.بیا توگود.از پشت کامپیوتر همه کار آسونه.تووادی عمل حکایت سنگساره.کاظم کم سنگ نخورد.بدنش پراز زخمه.
کاربر مهمان
1390/06/24 4:9
6
7
سلام علیکم در عرف قدما داشتیم هنگامیکه گزاف گویی اطرافیان بیش از حدبود می گفتند: "آب که سربالا بره...ابوعطا میخونه".. جناب غلامی!حتی مرحوم حسینی قدس الله نفسه الزکیه هم اندازه دکترجلالی از جوان بیست ساله گرفته تا پیرمرد80ساله جاذبه نداشتند.تاجاییکه توانستند بچه های مردم را سرکار گذاشتند.کمکهای مالی بانکهارا برای مشکل داران وقرض داران خریدندووووکه معامله اش با خدا بود واحتیاجی به سود امثال من ندارد. اما انگار شما درصدد توجیهات خاموشی خود آنهم طی سالیان متمادی که در مسند به قول خودتان امورامنیتی بودید هستید.نه اخوی.شما آمدید کارتبلیغاتی کنید-دکترهم حسن نیتش را با چاپ تبلیغ نامه تان نشان داد,اما دیگر نخواهید از احساسات مردم نجیب شاهرود سوءاستفاده کنید.من 55سال از خدا عمر گرفتم.اما پسر19ساله من هم فهمید که متن شما تبلیغاتی است که اینگونه بی انصافی ها ضدتبلیغ است.برادر غلامی.هرکسی را بحر کاری ساختند.جنابعالی دووبلاگ حامی داری.یکی خودتان ودیگری ...../آنجا تبلیغات همه اش به نفع خودتان است چون چشم بینا کم است.اما اینجا فرهیختگانند که سراغ مردشریفی همچون دکترکاظم جلالی شبشان بی سراغ از وی روز نمیشود.جلالی اگر خودش هم بخواهد ما مردم شاهرود نخواهیم گذاشت عرصه را خالی کند.بعضی ها وقف خدای خویشندوخلق خدا.جلالی از آندسته است.دینی دارد.باید اداء کند.تااستان شاهوار نخواهیم گذاشت پایش را از شاهرود بیرون نهد. دکتر غلام همت توام..
کاربر مهمان
1390/06/22 23:53
1
12
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد به فکر شاهرود و جوونای بیکارش باشین...
کاربر مهمان
1390/06/22 21:59
6
8
قای غلامی حرف زدن بسیار سهل و آسان است و به قول یکی از دوستان حرف زدن که کنتور نمی ندازه و مالیات هم نداره لذا دوست گرامی تا از سنگرهای امن خود بیرون نیایید دشمن به سوی شما تیر اندازی نمی کند . لذا تا وارد گو د نشوی نمی توانی بگوی اگر چنان می شد و اگر فلان می شد اگر هر کاری به این سادگی بود که ما درشهرستان آنقدر واعظ و حراف داریم که نگو .شما بفرمائید در حد واندازه های خودتان هر چند ناچیز چقد ر برای شهرستان کار مفید انجام داده اید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و بهتر است برای آینده راهکار بدهید نه اینکه انتقاد از گذشته کنید ؟؟
کاربر مهمان
1390/06/22 21:57
6
8
جناب غلامی در این 12سال کجا تشریف داشتند که در نزدیکیهای بهار انتخابات عطر شکوفه ها زبان به گلایه ایشان گشوده است؟جناب حاج غلام!کمی انصاف هم بدنیست.دکتر جلالی پیش فرض همه سیاستمداران عالی نظام اندآنوقت شما دم از تساهل وتسامح ایشان وخدای ناکرده کم کاری میزنید؟کجابودیدآنوقت که جلالی تک وتنها ,کوچه های مشکلات شاهرودرا یکی یکی آباد میکرد؟کجابودید آن زمان که از وقت زن وزندگی خود میزد و درد فرماندار داشت؟چراآن موقع شما سکوت گرفته بودید؟روزه بود؟یا...برادر غلامی شاهرودی جماعت نون گندم خورده واز این سیاسی بازیهای منفعت طلبانه استقبال نمی کند.به والله وجود جلالی غنیمتی بس بزرگ است که خدای ناکرده اگر نباشد آن روز طعم شلاق های بی عدالتی را قشنگ حس خواهیم کرد.به جای این سخنان تبلیغاتی وی را بر ماندن در عرصه مخوف ووحشت آور انتخابات شاهرود دعوت کنید. دکتر تورا به خاک قبور معطر همرزمانت مارا ترک نکن.آمین
کاربر مهمان
1390/06/22 12:16
6
8
با سلام ، از متن استنباط مي شود كه ايشان نطق انتخاباتي نگاشته اند. در تئوري تصميم گيري ،‌تصميم گيرنده با محدوديتهاي فراواني روبرو مي باشد كه بايد با ملحوظ داشتن آن محدوديتها تصميم بهينه اي را اتخاذ نمايد. خود ايشان چند درصد احتمال مي دهند كه اگر حتي يك دوره نماينده بودند آيا مي توانستند به محدوديتهايي كه اصلا در اختيار خودشان نيست فائق آمده وتصميمي درستي اخذ نمايند. اين كه فردي شعار بدهد كه بايد اين كار را بكنيد يا فلان كار را قطعا در تصميم سازي و تصميم گيري در شرايط عادي هم دچار مشكل است. بايد اذعان كنيم كه در كشور ما فرماندار و شهردار آن قدر حوزه كاري وسيع و داراي اختيارات مافوق بشري نيستند كه حالا تمام مشكلات يك شهر را از انتخاب فرماندار به زعم ايشان غيرآشنا به كار بدانيم. خود ايشان اظها مي نايند كه از نزديكان دكتر بوده اند . خوب چرا شما مشاوره خوب وعلمي به ايشان نداده ايد كه به قول خودشان به اين وضع رسيده ايد. با ور نماييد جناب آقاي دكتر جلالي يكي از نماينده هاي درجه يك مجلس مي باشد. البته به قول خوشان قطعا نقدي بر ايشان وارد مي باشد ولي محاسنش از معايبش بيشتر است و در تئوري تصميم گيري به اين مورد مي گويند فايده اش بيشتر از هزينه هايش هست پس تصميم مي گيريم كه دكتر همچنان بماند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099