عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > بغض فروخفته


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بغض فروخفته
    از امام جمعه، نماینده، فرماندار،شهردارو دیگر مسئولان دلسوز شاهرود ، عاجزانه در خواست می کنم :

   

از امام جمعه، نماینده، فرماندار،شهردارو دیگر مسئولان دلسوز شاهرود ، عاجزانه در خواست می کنم :

کفن پوش و با پای برهنه به تهران بروند وبغض فروخفته و فریاد جوانان مظلوم شاهرودی را که بزرگان استان حتی از احداث یک کارخانه خودروسازی هم برای آنها دریغ کرده و آنها همچنان در حسرت به دست آوردن یک شغل ساده می سوزند ، مستقیما به استحضار رهبر عزیزمان برسانند.

از امام جمعه عزیز عاجزانه در خواست می کنم ، درصد بیکاران متولد شهر شاهرود و میزان بیکاری در شهر سمنان (هر دو از یک استان) را مستقیم و بدون واسطه  محضر آقایمان عرض کنند.

از نماینده شهرمان ملتمسانه می خواهم جمعیت بومی و متولد شهرهای شاهرود و سمنان (هر دو از یک استان) و تعداد کارخانه ها و واحدهای تولیدی و همچنین تعداد نیروهای مشغول به کار در این دو شهر را به طور شفاف و مستقیم خدمت رهبر مهربانمان برسانند.

از فرماندار می خواهم آمار بالای نزاع و درگیری و بزه کاری و معضلات فرهنگی و اعتیاد و قاچاق مواد مخدر و درگیری های مسلحانه و... را که پیامد محتوم و بلا شک بیکاری جوانان است ، به طور صریح و شفاف به استحضار رهبرمان برساند.

از آقای شهردار درخواست میکنم ، به رهبر عزیزمان بگویند، در جایی از سرزمین پهناور ایران به نام شاهرود، همان شهری که ایشان ، شهر معلمان دین و اخلاق خوانده اندش ، همان شهری که بیشترین شهید و جانباز را تقدیم انقلاب و ایران کرده است، جوانانی نفس می کشند که شلاق تبعیض و اجحاف پیرشان کرده ، پسرانی هستند که با مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در شهر خودشان کاری نیافته و هرروز آواره این شهر و آن شهر و گوش به زنگ فلان آگهی استخدامی هستند، پدرانی هستند که روز و شب خود را با آه و حسرت ناشی از بیکاری فرزندان تحصیل کرده خود می گذرانند ،مادرانی هستند که هرشب را با آرزوی دامادی فرزندانشان سر به بالین می گذارند،اما مسئولین ارشد استان علی رغم اینکه عطش و اشتیاق جوانان را برای کار می بینند و می دانند وشرعا و قانونا در قبال آنها مسئول هستند، متاسفانه در جایی دیگر ازاستان و از بودجه همین استان برای هموطنان غیر بومی و مهاجر اشتغال زایی و تامین مسکن می کنند.

ازشما عزیزان عاجزانه درخواست می کنم ،به سید و سرورمان بگویید، در جریان سفر سوم رییس جمهور به استان ما ،آنجایی که بالاخره بخشی از صدای مردم شهید پرور شاهرود مبنی بر عدالت خواهی و مساوات،علی رغم تلاش زاید الوصف بزرگان استان برای شنیده نشدن و نادیده گرفته شدن این صدای بر حق ، شنیده شد ، از سوی رییس جمهورمقررشد کارخانه خودرو سازی در شرق استان(همانجایی که بر مبنای منطق و عقل و شرع و انصاف،بیکاربومی بیشتری دارد)، احداث شود.اما متاسفانه برخلاف دستور صریح ،چنان بلوایی برپا و چنان بازی کثیفی اجرا شد،که این کارخانه هم به سرنوشت سایر پروژه های اشتغال زایی برای جوانان نجیب شاهرودی دچار شد و سر از سمنان در آورد.انگار نه انگار که جوانان شاهرود هم از این کشور حقی دارند،انگار نه انگار که دستور مستقیم و صریح آقای احمدی نژاد ،احداث این کارخانه در شاهرود بوده است،انگار نه انگار که شعار آقای رییس جمهور عدالت بوده است،انگار نه انگار که مردم شاهرود بزرگ ، بیشترین رای را به آقای احمدی نژاد داده اند،خیلی راحت وبه سهولت آب خوردن ، حق جوانان پاک و نجیب شاهرودی  و دستورشفاف و صریح رییس جمهور نادیده گرفته شد.آب از آب هم تکان نخورد.

از شما مسئولین درخواست می کنم ، به استحضار رهبر مهربانمان برسانید، در شرق استان سمنان ، جوانان در عطش بیکاری می سوزند و به واسطه آن هر روز و هر ساعت در معرض هزاران معضل و گناه و مفسده و خطر قرار دارند ، اما در مرکز استان ، عده ای با تطمیع و تحمیق دیگران ، کشاندن آب دریای خزر به شهر سمنان را ، مستمسک و دست آویزی برای حضور در دوره بعد مجلس قرار داده اند.

ازشما عزیزان عاجزانه درخواست می کنم ،در محضر رهبر عزیزمان ،حرف دل مردم شاهرود ، یعنی درخواست جدایی کامل از ظلم و تبعیض و حق خوری را بیان کرده و از محضر مولایمان بخواهید  فکری به حال این مردم کنند.چرا که ما از آقای رییس جمهور که شعارشان عدالت بود ،تقریبا ناامید شده ایم.

ازشما عزیزان عاجزانه درخواست می کنم، در محضر رهبر دلسوزمان عرض کنید، جوانان شاهرودی ، با وجود تمام ظلم ها و حق خوری هایی که به ناحق در حقشان روا داشته می شود، تک تک سلول های بدنشان و قطره قطره خون پاکشان برای فدا شدن در راه دفاع از ولایت آماده و مهیاست.

شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/25 19:20
1
3
سلام عليكم بماصبرتم عزيزبرادر:بابيان درددل جوانان برومندشهرستان حداقل دين خودراتااندازه اي اداوكمي هم احتمال اين راداردكه سبك شده باشيدولي اميدوارم تاديرنشده وكارازكانگذشته گوش شنوائي پيداونسبت به انتقال رنج نامه جنابعالي به خدمت مقام معظم رهبري علي زمانمان اقدام نمايند؛شايدسيدعلي مظلوم وتنهابااتكال به خداوندمتعال چاره انديشي نمايندالبته هرچه ازقول مستقيم آقا باشدحتي درد ورنج بازهم نعمت وقابل پذيرش ميباشد
کاربر مهمان
1390/07/24 10:44
1
8
من با اين عرايض برادر بزرگوارم هم عقيده هستم بايد همه مردم شاهرود همراه با مسئولين دست بدست بديم و كار رو يكسره تموم كنيم . به اصطلاح مرگ يه بار شيون هم يه بار . يا زنگي زنگ و يا رومي روم
کاربر مهمان
1390/07/24 9:56
3
5
باسلام مطلبي كه عنوان فرموديدبسيارمناسب ميباشدولي عزيزان درست است كه همت واتحادنيازمبرم اين شهرستان است وازطرفي مركزاستان نيزبه هيچ قيمتي حاظربه واگذاري اختياروشناسايي استقلال شاهرودنيست ولي اغلب اين مشكلات ناشي از اراده وخواست تهران (به عنوان مركزسياسي كشور) ميباشدوانهابانظاره كردن اوضاع ويقين واعتقاد به وجود بي عدالتي دراين استان هيچگونه اقدامي نكرده وواردقضايا نميشوندواين همه اعتراضات وبي عدالتيها رابي پاسخ ميگذارندوفقط نظاره گرهستندوبه نوعي نيزازاين دو دستگي واختلاف استقبال ميكنندولذاتازماني كه تهران نخواسته باشدهيچ اتفاقي نميفتدلذا بهترين سياست فشارازپايين وچانه زني ازبالاميباشدوفشارازپايين نيز حضورمردم وبزرگان شهرستان دريك صف وبااتحاد(مانندميامي )درصحنه ميباشد.
کاربر مهمان
1390/07/24 8:47
12
1
سلام و عرض ادب خود من چندین سال است که همزمان در حال تحصیل و کارهای پاره وقت هستم ، تهران ، سمنان و شهرهای دیگر . کاملا به بحران بیکاری ، ارائه آمار های دروغ ، ساختگی و بیکاری عیان در میان جوانان در چهارسوی این کشور واقفم ، از تحصیل کردگان تکمیلی تا زیر دیپلم ، با مهارت و بی مهارت .بنابراین اگر مطالبی در ذیل می نویسم برای شفاف شدنم اوضاع و جلوگیری از ماهی گیری از آب گل آلود توسط برخی هاست . درباره جمعیت بومی و غیر بومی باید بگویم بیشترین مهاجر حال حاضر شاهرود به دلیل ایجاد نشدن شهرستان های شاهوار(بسطام ، مجن و . . . ) و توران(میامی و بیارجمند) در سال های گذشته از این شهرها و بخش هاست ، زیرا شاهرود در سال های پیش از انقلاب در حدود نصف سمنان جمعیت داشته و جمعیت شش شهر فعلی دو شهرستان شاهرود و میامی از شهر سمنان 1000 نفر کمتر بوده است و . . . توضیح در این مورد بسیار زیاد است و با مطالعه سالنامه آماری استان به راحتی قابل دسترس است . http://amar.mpo-sm.ir/salnamehamar/index.ht اما در حال حاضر خودرو سازی که سمنانی ها بیش از 10 سال است پیگیر راه اندازی آن بوده اند ، را منوط به سخن رییس جمهور ندانید ، زیرا ایشان یا به هر صورت وزیران ایشان نیز در بسیاری موارد مانند دانشگاه پزشکی ، دانشگاه صنعتی و . . . کارشکنی و نگاه سطحی و قومیتی را کاملا اعمال کرده اند ، یا در موارد بسیاری مانند هدیه تولد بدون کار کاترشناسی اقدام نموده اند . درباره خودرو سازی با توجه به زیرساخت ها ، کارآفرینی و فعالیت های بومی انجام شده در هر شهر و با انصاف تصمیم بگیرید ، از 100 قطعه ساز برتر استان چندتا غیر سمنانی هستند ، آیا قطعه سازان سمنانی در سطح کشور مطرح نیستند ؟ آیا آقای جلالی هیاهوی مصوبه کارخانه برای شاهرود را ایجاد نکرد و حتی آقای ملک محمدی را نیز برای جذب این مصوبه همراه نمود ، که کارخانه در مرز میان شهرستان های شاهرود و دامغان ایجاد شود ، پس با دقت و شفاف همه امور را از آغاز تا پایان بررسی نمایید ، تا نتیجه گیری ها غیرمنطقی نباشد .
کاربر مهمان
1390/07/23 19:4
3
1
با سلام اگر در خانه کس است یک حرف بس است چون بستگان بزرگ شاهرود سر کار هستندوقتی خرد جمعی جای خود را به منا فع طلبی می دهد وهمت شهروندی در بین مسئولان شاهرود نیست باید منتظر عواقب بدتر ازاین بود
کاربر مهمان
1390/07/23 13:54
1
10
یک ضرب المثل فارسی است که میگه میمون هر چه زشت تر باشه دلقک بازیش بیشتره تو این استان هم .... ....پس بازیش بیشتر و حق دیگر شهر ها هم با تمام ولع قورت میده .
کاربر مهمان
1390/07/23 11:55
1
11
از اينكه در دل همه مردم مظلوم شاهرود را به مسئولين محترم يادآوري نموديد سپاسگذارم و اميدواريم با تاييد استان شدن و تشكيل استان شاهوار به دست مبارك ولي امر مسلمين حضرت ايت ا... امام خامنه اي (حفظه ا...)طعم عدالت در اين سرزمين نيز كام مردم را شيرين نمايد انشاءا...
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099