عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > بی برنامگی مسئولان و ذبح کاظم جلالی درروز نخل


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بی برنامگی مسئولان و ذبح کاظم جلالی درروز نخل
    سایت خبری شاهرود نیوز در خصوص مراسم روز یازدهم محرم اینگونه نوشته است: در خبرها داشتیم که درروز نخل ,حین سخنرانی کاظم جلالی عده ای اخلال ایجادکرده و مانع از ایراد صحبتهای ایشان میشوند.جالب اینجاست که عده ای هوچی گر این اقدام را ضمن بیان "استان شاهوار"از زبان کاظم جلالی عنوان کرده اند.

   

سایت خبری شاهرود نیوز در خصوص مراسم روز یازدهم محرم اینگونه نوشته است:
 
در خبرها داشتیم که درروز نخل ,حین سخنرانی کاظم جلالی عده ای اخلال ایجادکرده و مانع از ایراد صحبتهای ایشان میشوند.جالب اینجاست که عده ای هوچی گر این اقدام را ضمن بیان "استان شاهوار"از زبان کاظم جلالی عنوان کرده اند.

اما اصل خبر ..


خبرنگاران شاهرودنیوز ضمن حضور در این مراسم به این امر بسنده نکردند و با استفاده از مشاهدات عینی چندین نفر از شهروندان ماجرای روز نخل را جویاشدند
نخل شاهرود در روز یازدهم محرم الحرام هرسال به هنگام رسیدن دسته جات و علم های هیئت ها و حسینیه ها از نقاط دور و نزدیک به حرکت در می اید و در نقطه مشخصی زمین گذاشته میشود.ومعمولا یکی از مداحان به نوحه سرایی میپردازد و نهایتا با سخنان یکی از مسئولان شهر مراسم به اتمام میرسد.
اما...
اما امسال این مراسم با حواشی جالبی مواجه شد که به قولی بی برنامگی مسئولان ذیربط در اجرای مراسم نخل روز یازدهم منجر به ذبح نام کاظم جلالی در نزد عده ای تحلیلگر!!سیاسی شد که نهایت بهره برداری از این اتفاق نادر را سبب گشت.
شنیده ها و گفته ها و دیده ها حاکی از آن است که
دسته معروف باغزندان شاهرود هنوز به محل عزاداری نرسیده بود که دستور بلندکردن نخل شاهرود را میدهند و درپی آن موجبات خشم عده ای از شهروندان عزیز باغزندان که دارای بزرگترین دسته سینه زنی در سطح شهرستان میباشدرا برمی انگیزد.
گفتنی است رسم نخل شاهرود براین است که تاهنگام رسیدن تمام هیئتهای معروف شهر اجازه بلندکردن نخل را نمیدهند.واین اتفاق که تا پیش از رسیدن معروف ترین دسته سینه زنی شاهرود اتفاق افتاد نوعی بی حرمتی به این هیئت تلقی گشته بود.
این ناراحتی و خشم به حق عده ای از دوستان موجب شد که بعداز اتمام مراسم جمعی به این نحو اداره مراسم اعتراض کنند و از قضا این اعتراضات همزمان با سخنرانی دکترجلالی از تریبون مقدس روز یازدهم نخل شده بود که متاسفانه شاهد بهره برداری عده ای از رقبای سیاسی ایشان ازاین دو اتفاق همزمان (یعنی سخنرانی واعتراض به نحوه اجرای مراسم) بودیم.

در خبرها و نظرها شاهد نحوه اعتراض و انتقاد مردم بافرهنگ شهرستان نسبت به عملکرد مسئولین و حتی دکتر جلالی بودیم و هیچگاه نمیتوان این تصور را داشت که عده ای از شهروندان آنهم در چنین روز مقدسی و از چنان تریبونی که مرحوم حسینی در مبارزه با ظالم از آن بهره ها گرفت سوءاستفاده کنند و شروع به هوچی گری و هو کردن منتخب مردم بیفتند!

در شرایط فعلی که شهرستان و جو حاکم بر آن نیاز به و حدت و حمایت مبرم شهروندان از نماینده منتخب خودشان یعنی دکتر جلالی را دارد معلوم نیست زمزمه های مخرب و تخریب گر و صدالبته نخ نما شده درراستای تخریب دکتر جلالی با چه اهدافی و با پشتیبانی چه کسانی راه خود را به زور در دل جمعیت می خواهند هموار نمایند و نمیتوان شک کرد که اینگونه شبهات و شایعات هیچ هدفی جز نشانه رفتن وحدت ایجادشده را ندارد.
هوشیاری مردم ,نیاز هرلحظه شهرستان
 

دوشنبه ٢١ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/27 11:16
0
0
وقتي كار براي رضاي خدا نباشد قطعا طور ديگر مي شود .آقاي دكتر مي خواهد از همه فضاها براي تبليغات انتخابي خود استفاده كند ولي نمي داند كه نتيجه برعكس مي شود بهتر است آقاي دكتر جلالي تقوا پيشه كند و هر جوري كه دلش مي خواهد به مردم معترض ايشان انگ نچسباند انشاالله در انتخابات نشان خواهيم داد . اگر در انتخابات شركت كند حتما نتيجه اش را از قبل متوجه خواهد شد ضمن اينكه ا ايشان بارها گفته اند كه در انتخابات شركت نمي كنند و مي خواهند مسئوليت را به ديگر جوانان بسپارند خدا كند كه درست گفته باشد و به حرفش عمل كند انشاالله
کاربر مهمان
1390/09/26 22:59
0
0
متاسفم از شخصی که متن ها را اپولود میکنه نخل متعلق به تکیه بازار و بید اباد است و دسته باغزندان مهمان میباشد و اگر سال بعد هم مهمان بخواهد پایش را از گلیمش بیشتر دراز کند هم چوبهای انان و هم پاهایشان باتفاق تو نفهمی که متن های دکتر عزیز را مینویسی و یقینا تو جز مخالفان دکتر هستی را برای همیشه قطع خواهیم کرد. انقلا بیون و غیرتی های بید اباد

پاسخ مدیریت سایت: با سلام اگر دقت نمائید این مطلب به نقل از سایت شاهرود نیوز در سایت ما آمده است و ما حق هیچ گونه دخل و تصرفی را نداریم. با تشکر


کاربر مهمان
1390/09/26 15:50
2
2
همیشه دوستت داریم . انشاء ا... برای دوره آینده با قدرت هرچه بیشتر و استان شدن شاهرود.
کاربر مهمان
1390/09/25 0:33
2
1
سلام در جریان باشید ضرب المثل معروف راشنیده ای که میگن کارد هیچوقت دست خودشو نمی بره .کاظم جلالی درسته که بچه شاهکو است ولی بزرگ شده خطه شهید پرور شاهرود و زادگاه سرداران دفاع مقدس یعنی باغزندان غیور و مهربان میباشد و مردم و جوانان رشید باغزندان ایشان و دیگر دلسوزان نظام را دوست دارند. بهتر بجای پرداختن به این حواشی به آینده بهتر با وحدت بیشتر بپردازیم.
کاربر مهمان
1390/09/23 20:7
1
3
همه این مشکلات با استان شدن مرتفع می شود . مرکز استان کور خواند ه که بتونه از آب گل آلود ماهی بگیره .
کاربر مهمان
1390/09/23 19:18
4
1
سلام.آخه مردک احمقی که مسئول آپلود سایت هستی اولا باغزندان چی هست که بخواد باز بزرگترین هیات سینه زن باشه؟دوما چشمهای کورت رو باز کن ببین بزرگرترین هیات سینه زن مربوط به مسجد غرباست فکر کنم.سوما این مردم اینقدرها هم احمق نیستند که چرت و پرت های شما رو باور کنند. چهارما اون .... رو وقتی یه بار دیگه بردن لونجایی عرب نی میندازه امور درست میشه.
کاربر مهمان
1390/09/22 21:41
1
4
تاایران هست,شاهرودهست-تاشاهرود هست کاظم هست و تاکاظم باشد غم به دل راه نخواهیم داد.تبریک به جوانمردان شاهرودنیوز که باتوجه به انتقادهای اصولی از برادرمان دکترجلالی,هرگز راضی به تخریب و کاشتن تخم نفاق نیستند.جلالی:رای ماتاابد
کاربر مهمان
1390/09/22 14:18
3
2
اصلا جلالی به ذبح احتیاجی ندارد .ایشان به غیر از گرفتن حقوق نمایندگی و چند سخنرانی مشخص و معین ؛ چه کاری برای مردم انجام داده است
کاربر مهمان
1390/09/22 2:47
2
3
زنده باد جلالی زنده بادشاهرودنیوز مرگ بر جریان تفرقه
کاربر مهمان
1390/09/21 22:3
4
7
سلام.درود به خبرنگاران زبده شاهرودنیوز که با بیان گویای خود عامل تفرقه را در نطفه خفه می کنند و مانع از مانورضدتبلیغاتی برجی جریانات اشوب طلب دردل شاهرودمیشوند.من به نوبه خودم از این عزیزان متشکرم.کاش برخی وبلاگها و سایتها ازاینگونه اطلاع رسانی های بحق درس وعبرت بگیرند.
کاربر مهمان
1390/09/21 20:23
4
3
باعرض ادب وسلام خدمت غيورمردشهرمان شاهرود برادربزگواروارجمندجناب آقاي دكتر جلالي افتخار مردم آگاه وهوشيار كشورهمانطوريكه مستحضريداين حركات تازگي نداردازصدر اسلام وازروز عاشورا تاكنون ادامه داشته وتاظهور منجي عالم ادامه خواهدداشت؛درروز عاشورا هنگاميكه آقاامام حسين(ع) سخنراني ميفرمودندچه كساني سروصدا و...نموده تاسخنان گوهربارآقا به گوش حاضرين نرسدآياجزعده اي از خدابي خبربه ظاهرمسلمان سوپردولوكس بودندوحتي تاشهادت ودرنهايت...آقا پيش رفتندبه كجارسيدند والان كجاهستندآن ميمون صفتها ازخدابي خبر؛نگران نباش برادرم خداوند متعال برهمه چيز آگاه است ؛فقط جاي تاسف براي آن عده از عزيزان است كه حاصل ده روز عزاداري خودرا بدست عده قليلي فرصت طلب شيطان صفت به بهاي اندكي فروختند .خدايا عواقب اموربرادران با وفا راختم بخير بگردان اللهم عجل لوليك الفرج
کاربر مهمان
1390/09/21 20:20
4
8
متاسفانه برخی افراد که جیره خوار مرکز استان هستند بخاطر چند تارای بی ارزش حاضرند دست به هر کار کثیفی بزند و هر اتفاق منفی در هر کجای شاهرود را به نماینده مردمی و شریف شاهرود ربط دهند مثلا مرگ یک دختر بچه د رفلان جا ، دعوا بر سر بلند کردن نخل ، تصادف یک نفر در جاده های شاهرود ، مردن یک یوز پلنگ در جنگل اولنگ ، بحث دو برادری ، بحث فرار زندانی ها از زندان و کشف قاچاق موادمخدر ، سقوط هواپیما و ............................. این افراد نمی دانند با این کارها بیشتر مردم از آنها متنفر می شوند و در آن دنیا نیز باید جوابگو باشند . امیدوارم خداوند آنها را به راه راست هدایت کند .
کاربر مهمان
1390/09/21 17:53
1
3
دکتر اگه بد،بد هم باشی. با این این شرایط بهترین نماینده برای این شهرستان هستی .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099