عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > بيست و دومين نشست موثرين شهرستان شاهرود با حضور دکتر جلالی برگزار شد.


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بيست و دومين نشست موثرين شهرستان شاهرود با حضور دکتر جلالی برگزار شد.
    بيست و دومين نشست موثرين شهرستان شاهرود با حضور دكتر كاظم جلالي نماينده مردم شريف شهرستانهاي شاهرود وميامي واقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات شركت زغال سنگ البرز شرقي برگزار شد.

   

بيست و دومين نشست موثرين شهرستان شاهرود با حضور دكتر كاظم جلالي نماينده مردم شريف شهرستانهاي شاهرود وميامي واقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات شركت زغال سنگ البرز شرقي برگزار شد.

در اين نشست كه تعداد زيادي از مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي وبخشهاي مختلف در آن حضور داشتند دكتر جلالي اين منطقه را منطقه تاريخي و قابل اتكايي در كشور دانست وگفت: كه ما بارها به مسئولين كشور يادآور شده ايم كه توسعه اين منطقه صرفا توسعه يك منطقه نسيت بلكه مي تواند كمك بزرگي باشد به توسعه كشور.

وي اولين گام توسعه را بحث تربيت نيروي انساني دانست وافزود: اين بدين معنا است كه آموزش عالي وآموزش وپرورش حرف اول را مي زند كه خوشبختانه در بخش دانشگاهي كارهاي بزرگي انجام شده است.

دكتر جلالي با اشاره به اينكه در حال حاضر بيش از ۳۰هزار دانشجو در مجموعه منطقه شهرستانهاي شاهرود وميامي وجود دارند گفت : اين يك نساب بالاي جمعيتي است.

وي با اشاره به اينكه در بحث دانشگاهي كارهاي بزرگي انجام شده است تصريح نمود: ارتقاء دانشكده علوم پزشكي به دانشگاه ، ساخت وسازهاي موجود در بيمارستان فاطميه ، ايجاد بيمارستان در ميامي،ساخت ساختمانهاي بهداشتي ودرماني در جاهاي مختلف شهري وروستايي ، ساختمان مركز جراحي قلب ، ساختمان حوادث غير مترقبه ، خوابگاههاي دانشجويي، طرح توسعه بيمارستان امام حسين(ع) از جمله كارهاي انجام شده است كه مي توان گفت ما از لحاظ بيمارستاني وبهداشتي ودرماني در اين سالهاي اخير يك انقلاب در مجموع شهرستان را شاهد بوده ايم.

دكتر جلالي افزود: در بخش هوايي هم در حال حاضر بخش خصوصي يك هواپيمارا درحال تجهيز كردن دارد تا اين شهرستان يك آمبولانس هوايي هم داشته باشد. ضمن اينكه با توجه به قولي كه وزير بهداشت به ما داده است به محض خريدن بالگرد يك بالگرد نيز به اين شهرستان اختصاص داده خواهد شد.

وي تصريح كرد:ما شاهد تحولات خوبي در حوزه دانشگاهي بوده ايم كه زمينه تبديل شدن ما را به يك مركز بزرگ پزشكي در شمالشرق كشور فراهم نموده است كه جذب افراد متخصص وفوق تخصص وماندن اين نيروها در اين شهرستان نمونه اي از آن است.

نماينده مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي در خصوص بحث دانشگاهي گفت: دانشگاه آزاد ما كه سابقاً حدود ۳۰ هزار مترمربع زير بنا آن بود هم اكنون زير بناي آن به بالاي ۱۱۰هزار متر مربع  رسيده است كه درآينده نزديك به ۱۳۷ هزار متر مربع افزايش پيدا خواهد كرد.

وي با اشاره به  وجود  رشته هاي مختلف در دانشگاهها از گرفتن يك امتياز جديد خبر داد وگفت: دانشگاه آزاد در هر استان يك  واحد علوم وتحقيقات ايجاد مينمايد كه به جزء مركز استان ما اين امتيازرا گرفته ايم وزمين آن نيز در اختيار دانشگاه آزاد قرار گرفته است وانشاءا…با توجه به اينكه سطح نخبه اين شهرستان بالا است اين امر به بالاتر رفتن اين سطح كمك خواهد كرد.

دكتر جلالي با اشاره به وجود ۴۴ رشته در دانشگاه پيام نور شاهرود گفت: در حال حاضر ۳۰۰۰دانشجو در اين دانشگاه تحصيل مي كنند و۲واحد پيام نور نيز در شهرستان ميامي وشهر مجن ايجاد شده ومجوز ۲ واحد ديگر نيز براي بسطام وبيارجمند نيز گرفته شده است. همچنين ۵۰۰۰مترمربع مساحت ساخته شده در اين دانشگاه در 22بهمن افتتاح خواهد شد و۸۰۰۰مترمربع نيز در دست ساخت داريم.

وي تصريح كرد:  در مجموع با وجود پارك علمي وفناوري ودانشگاه علوم قرآني در كنار مجموعه هاي دانشگاهي ذكر شده اتفاقات بزرگي در بخش زير ساختي دانشگاههاي ما انجام شده است.

 نماينده مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي گفت: در بخش راه آهن چند كاربزرگ انجام شده كه تحول بزرگي است. يكي از آرزوهاي ما كه يك آرزو ملي نيز مي باشد وصل شدن تركمنستان به شاهراه راه آهن تهران مشهد كه بهترين محل وصل آن شاهرود است كه كار مطالعه آن آغاز شده وبايد عمليات اجرايي آن نيز شروع شود .از آنطرف راه آهن ما به شكل تي وصل شود به راه آهن بندر عباس. كه اين هم از طريق طبس به شاهرود است كه مطالعه آن در حال انجام شدن است كه اگر اين اتفاقات روي دهد شاهرود آن نقش باراندازگذشته خودرا به دست مي آورد.

دكتر جلالي با اشاره به اينكه در بخش راه نيز كارهاي زيادي انجام شده است افزود: جاده هاي زيادي به سمت مسيرهاي مختلف در شهرستان احداث شده است كه اين يك كار بزرگي است ضمن اينكه ما در حال حاضر در شهرستان هيچ روستاي بالاي ۵۰ خانوار بدون آسفالت نداريم.

وي گفت: همچنين اولين بزرگراه روستايي كشور كه مسير شاهرود به رويان وديزج مي باشد را ما افتتاح كرديم كه از اين طريق ما ديگر شاهد آن حوادث تلخ وناگوار گذشته نخواهيم بود.

نماينده مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي در بخش گاز گفت: خط انتقال ۴۸ اينچ وخط انتقال ۴۲ اينچ گاز از دشت شاد به ميامي تاثير زيادي در شهرستان دارد وباعث گرديده تا منابع گازيي ما در بالايي قرار داشته باشد وهر كاري كه دربخش پتروشيمي ويا بخش مربوط به گاز بخواهيم انجام دهيم در شهرستان واستان زير ساخت آن فراهم است.

وي افزود: در حال حاضر تمام شهرهاي ما داراي گاز كشي است وفقط آخرين شهرما بيارجمند است كه گاز كشي آن در مراحل آخر خود قراردارد.

دكتر جلالي با اشاره به اينكه نرم گاز رساني روستايي در كشور۵۱درصد است واين در شهرستان شاهرود ۶۱ درصد مي باشد كه ما بالاتر از نرم گازرساني روستايي در كشور قرار داريم.

 نماينده مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي گفت: در بخش صدا وسيما در حال حاضر ما پوشش شبكه اي را داريم ومركز ديجيتال شهرستان نيز ساخت ساختمان آن تمام شده است ودر حال نصب تجهيزات مي باشند  وتا آخر امسال شبكه هاي متعدد از اين طريق قابل دريافت خواهد بود.

دكتر جلالي در خصوص دفتر خبري شاهرود گفت: مجوز اين دفتر گرفته شده وزمين آن نيز گلنگ زني شده است. اعتبارات استاني آن گذاشته شده واعتبارات ملي نيز گذاشته مي شود.

وي در بخش تربيت بدني گفت: ضمن اينكه ما از شروع نشدن عمليات ساخت استاديوم ۱۵ هزار نفري گلايه داريم اما ما ساخت استاديوم ۳هزار نفري را كه بايد در بين شهرشاهرود وبسطام ايجاد شود شروع كرده ايم وگلنگ زني شده است.

دكتر جلالي با اشاره به مجموع كارهاي انجام شده در بخش تربيت بدني گفت: در مجموع كارهاي خوبي انجام شده است كه در همين چند سال اخير بيش از ۱۰ ميليارد تومان پروژه بوده است.

نماينده مردم شهرستانهاي شاهرود وميامي در بخش آب گفت: كاري كه جمهوري اسلامي در اين بخش وبراي شهرستان شاهرود انجام داده است به جزء دوره آقاي عاطفي در هيچ دوره ديگري شاهد آن نبوده ايد.

وي افزود: انتقال آب از چشمه سارهاي قطري بيش از ۹۰درصد پيشرفت داشته است واواخر سالجاري يا اوايل سال ۹۱ اين آب منتقل خواهد شد. سد كاپوش نيز اواخر سالجاري ويا اوايل سال آينده آبگيري خواهد شد كه با ۱۵ ميليون متر مكعب آبي كه پشت آن جمع خواهد شد  بزرگنرين پروژه آبي است كه در شهرستان شاهرود ايجاد شده است. سد مجن با ۳ ميليارد تومان اعتبار در سال ۹۱ آبگيري خواهد شد.

دكتر جلالي در بخش تقسيمات كشوري گفت: پس از شهرستان شدن ميامي فرومد يكي از بخشهاي ميامي بايد شود،يكي از بخشها بخش مركزي وبخش ديگر بخش كالپوش خواهد بود.

وي افزود: در شهرستان شاهرود يك بخش با توجه به شهرستان شدن ميامي بايد اضافه شود كه طرود مي تواند به يك بخش جديد در شهرستان ما تبديل شود. 

در آخر جلسه نيز مراسم پرسش وپاسخ برگزارگرديد ودكتر جلالي به سوالات مردم پاسخ گفت.

 

يکشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/02 23:50
0
0
مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری به کاظم جلالی چه ربطی دارد.به نظر حقیر به صلاح جلالی است که برود و درس بدهد . کارهای اجرایی و تصمیم سازی و تصمیم گیر ؛ کا ر مردان با جرات و جسور است ؛ ایشان بیش از حد سیاستمدار شده اند .
کاربر مهمان
1390/10/02 19:21
0
0
اقای ترابی که مطمئنا سمنانی هستی و خودتو جای دامغانی های عزیز جا زدی این رو بدان اگه سرمایه گذاری هم در شاهرود صورت گرفته همه را با چنگ و دندان بدست آوردیم ؟ خودت بگو امکاناتی که دولت جمهوری اسلامی به شهرستان شاهرود داده را باید با چنگ و دندان و بزور از ... ها بگیریم و وقتی هم که اونارو میگیریم اونوقت منت هم سرما بزارن ؟؟؟؟ ذات این .... بسیار کثیف است .
کاربر مهمان
1390/10/01 17:30
0
1
اگه سمنانی ها بدانن که شما میخوای تو شاهرود سرمایه گذاری کنی و واسه دو تا جوان شغل ایجاد کنی با دوز و کلک منصرفت می کنن و کاریت می کنن که آخرش بری تو سمنان سرمایه گذاری کنی و این یعنی بزرگترین خیانت سمنانی ها به دیگر شهر های استان . نمونش شهرک صنعتی سمنان که از بس شرکت های تولیدی تو دلش جا کردن داره می ترکه ..
کاربر مهمان
1390/10/01 15:40
0
1
با عرض سلام خدمت همه دوستان اينجانب و در نهايت احترا م خدمت شما دوست عزيزي كه فرموديد در مركز استان برخورد بسيار خوبي با شما شده عرض ميكنم بنده نيز مثل شما چند بار به مركز استان جهت انجام كارهاي اداري سفر كردم در خصوص اين كه فرموديد برخورد خوبي با شما شد بله بنده نيز قبول دارم اما اين مسئله كليت ندارد در مواردي نيز برخورد نامناسب از هموطنان سمناني ديده شده حال ما فرض را به كليت ميدهيم و ميگوييم در تمام موارد برخورد خوب است اولا ما شاهروديها كه قايل به پيشينه دورو دراز تمدن وشهرمان مهد عارفان و بزرگان اخلاق است خوب است كه اين زيباييها را در خود تقويت كنيم وبراي هموطنان سمنانيمان هم ارزوي توفيق بيشتر اما برادر عزيز مگر دكتر ميگويد دوستان ما در مركز استان بد اخلاقند يا مگراستثمار منافاتي با خوش اخلاقي دارد از طرف ديگر عزيز دل موارد زيادي بوده كه اختيارات يك مدير در شاهرود از يك رييس در سمنان كمتر بوده بعنوان مثال خود بنده درخواست وامي كرده بودم از يكي از بانكها با اين كه رييس شعبه نهايت سعي خود را بكار برد در نهايت نتوانست كاري از پيش ببرد تا اين كه بنده خودم به مركز استان رفتم و در نهايت بهت و حيرت ديدم كارم خيلي ساده انجام شد. چرا؟؟؟ چرا مديران شاهرودي به اندازه يك رييس در مركز استان اختيار ندارند دوست عزيز حتي نوع انتخاب همين مديران خلع يد شده شاهرودي نيز يه صورتي مديريت ميشود ...... برادر عزيز مديريت ميشود كه كار شما در مركز استان انجام شود كاري كه در شاهرود غير ممكن مينمايد در مركز استان به سهولت انجام شود.در مورد يك امر واحد به مدير شاهرودي ميگويند اقا اين امر خلاف قانون است همان كار را در مركز به بهانه اختارات مركز بلا مانع ميشود اخه يكي و دوتا هم نيست يه روزو دو روز هم نيست برادر عزيز بين شنا كردن بر خلاف جهت جريان اب با رها شدن در ميان امواج تفات از زمين تا اسمان است نماينده شاهرود بنده خدا داشته هايمان را حفظ كند شق القمر كرده در ميان انبوه دست درازيهاي مركز استان و اين همه بيمهري خودمان نميداني يا نميخواهي بشنوي برادر در همين جلسه موثرين دكتر به موارد متعدد دست درازيهاي مركز استان اشاره كرد اخر عزيز دل كمي انصاف... اگر باور داري كه قبول كن در اين وانفسا كم زحمت كشيده نشده اگر باور نداري برو پيشش ازش مدرك بخواه نمك به زخمش نشو اخه
کاربر مهمان
1390/10/01 12:37
0
2
دکتر دوستت داریم .
کاربر مهمان
1390/09/30 18:24
0
4
شهروندان ساده لوح نباشیدبرخی مرکز استانی ها مانند گرگی هستندکه در پوستین گوسفند خودشان را جا زده اند آنها به خون ما ....ا تشنه هستند ؟ قبول ندارید برید و از خانواده مرحوم حسینی و از دوستان مرحوم حسینی بپرسید ببینید آنها چه می گویند ؟ بازهم میگم گول این رفتار برخی سمنانی هار ا نخورید .
کاربر مهمان
1390/09/30 8:32
3
1
آقاي دكتر با سلام بنده فكر مي كنم اگر صادقانه و بدون هياهو با ما صحبت كنيد اقبال شما در خصوص نمايندگي بيشتر است و الا تا الان همش حرف حرف و حرف تحويل مردم دادي براي ما فقط بگو در اين مدت چه كار كردي و همه مسائل را به گردن سمنانيها نگذار و جو بيخودي در شهرستان درست نكن آخه حرف با عمل شما فرق مي كنه اينقدر پشت سر مركز استان حرف زديد كه ما را بعنوان يك دشمن در مقابل آنها قرار دادي بنده دو هفته پيش رفتم سمنان براي انجام يك كاري و به محض مراجعه با يك برخورد بسيار خوب پاسخ مرا دادند بدون اينكه بدانند من اهل كجا هستم لذا الان ترديدي ندارم كه مجموعه مركز استان دنبال كار مردم هستند و من خواهش مي كنم به اين مسائل حاشيه اي وارد نشويد و فقط كار خودتان را در ارتباط با توسعه شاهرود ادامه دهيد و به نظر من اين براي شما بهترين روش خواهد بود با تشكر بابك قنبري
کاربر مهمان
1390/09/29 12:16
6
1
اینها همش حرفه مفته. حداقل میدانم که 12 ساله دربخش اشتغال شاهرود کاری نشده است.شهری که بیکار زیاد داشته باشه پس معتادوولگرد ودزد هم زیادداره هرچقدرهم به وسیله دانشگاه آزاد ازطریق پیامک هر ننه قمری به زور ببر دانشگاه که 4سالی سرشو بند کنند .دردی از جوانان شاهرود حل نمیکنه آقای جلالی.به خدا قصم بنده شاهرودیم پس لطف کنید گلایه های یک جوان بیکار شاهرودی به چای سمنانی ها نگذارید؟!!به عنوان یک شاهرودی حتی در اکثر موارد حق به سمنانیها میدم چون مسئولینش مثل مرد برای مردم کار می کنند!! نه مثل آقای جلالی که حالا برای تبلیغ درانتخابات آینده دست به گریبان هرچیزی شوند از جمله عکسهای دوران جنگ .وچند تا جاده ای که اینور آنور ساخته شده!!!سئوال بنده به عنوان یک شاهرودی اینکه آقای جلالی در این 12 ساله برای (اشتغال)****(اشتغال) چه کرده اند .
کاربر مهمان
1390/09/28 23:4
0
6
با عرض سلام خدمت آقاي دكتر جلالي عزيز دكتر جان ما منتظر آمدنت هستيم آمدني با اقتدار دكتر جان كارهاي زيادي مانده كه خداي ناكرده با رفتن شما به سرانجام نخواهد رسيد ما نگران هستيم چون ميدانيم كه چه ميگذردو دلمان ميسوزد مردمي كه از روند انجام كارها خبر دارند همگي نگران هستند زود تر خبر خوب آمدنت را اعلام كن وما را خوشحال واميدوار ما همگي در راه اهداف بزرگ توسعه عادلانه منطقه شاهوار بزرگ با شما همراه خواهيم بود و در حد توان كمك خواهيم كرد به اميد روزي كه هيچ بيكاري در اين منطقه پيدا نشود و نيروي كار نيز جذب منطقه زرخيز شاهوار شود .خدا نگهدارت باشد فرزند خلف شاهوار
کاربر مهمان
1390/09/28 17:29
0
2
با سلام جناب آقای دکتر جلالی برای بار آخر اگر از سایت .....نیوز شکایت نکنید مجبورم خودمان جور دیگری عمل کنیم. کاری با شخص کاظم جلالی ندارم، با شخصیت حقوقی شما کار دارم. به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم که کسی بخواهد به نماینده ی شهرمان توهین بکند. به والله قسم یک روز کاسه ی صبرم لبریز می شود و عقده ی کهنه ی دلم را بر سرشان می گشایم.
کاربر مهمان
1390/09/28 14:40
4
0
با سلام برادري كه ما را كوته نظر لقب دادي به خدا شما كوته نظر و زياده خواه هستيد اگر مجددا مروري به جلسه محترم موثرين شاهرود داشته باشيد دگر با متوجه خواهيد شد كه نظام كارهاي بسيار بزرگي را در شهرستان شاهرود انجام داده و شما در عبارتي فرموديد مردم انجام داده اند آيا اين همه فعاليتهاي عمراني كه ميليارد ها تومان در اين چند سال انجام شده مردم انجام داده اند پس بنابراين شما بايد منصف باشيد و از اين كوته فكري ها دربياييد و خدمات نظام مقدس را به حاشيه نبريد خدا مي داند هيچ شهرستاني به اندازه شاهرود در آن خدمات انجام نشده است پس شكر گذار خداوند بزرگ باشيد و به اين فكر باشيد كه ديگر شهرستانهاي استان هم سهمي دارند مجددا عرض مي كنم كه حقايق را كتمان نكنيد كه والله خبيرا بما تعملون با تشكر علي ترابي
کاربر مهمان
1390/09/28 8:27
2
6
چه زیبا بود لحظه ای که مردم با نیامدنت سرسختی کردند و چه زیبا وصف شدی فرزند برومند این آب وخاک سیمرغ شاهوار به خداوندی خدا بی انصافی است اگر به این همه دعوت را لبیک نگوئی وبار دیگر پرچم دار بزرگترین شهرستان این کشور نباشی. دکتر کاظم جلالی عزیز تلاش ها و زحمات بی دریغ شما برای شاهرود در نظر اهل معرفت همیشه مورد تقدیر بوده وخواهد بود . شعر زیبای جناب آقای میر اسدی ، توصیفات زیبای نوری و........ همه حاکی از ان است که تا شاهرود و شاهرودی وجود دارد کاظم جلالی باید باشد چون او متعلق به مردم است . لازم به ذکر است نگاه 6000 پرسنل شرکت البرز شرقی امروز بعد از خدا به دستان توانمند شماست پس برایشان بکوش
کاربر مهمان
1390/09/28 7:48
2
3
كاربرمهمان آقاي علي ترابي باعرض ادب وسلام: ازاينكه حداقل پيام رامطالعه واظهارنظرفرموديدبعنوان يك شهروندشاهرودي ازشما ممنون ومتشكرم؛اماازبنوع ازتنگ نظري وكوته بيني جنابعالي متاسفم چراكه گوياحداقل شهر تاريخي وبنام دامغان خودتان راهم به خوبي نديده ويا بسته مطالعه داشتيدبراي روشن شدن اذهان خود سفرلازم است حداقل به مركز استان ؛واگرداراي تفكري بالاوبينشي منصفانه باشيد واهل تجزي وتحليل تفكرباشيدوبتوانيدشهرهاي استان راباوسعت جغرافيائي وجمعيت آن براي خودتجسم نمائيدوخداوند نعمت واقع بيني رابه شما عنايت نموده باشد وبتوانيددرمسير سير الي الله از آن بهره برداري نمائيدبدون شك وترديد از بكاربردن اين سخنان ناپخته ونسنجيده بدرگاه خداوندمتعال توبه واستغفارنموده وموفقيت وپيروزي نماينده محترم شهرستان دامغان وهمسايه خودراخواهان خوايد بودبراي راهنمائي شما برادربزرگوار وعزيزم فقط موضوع خودروسازي درشرق استان يعني بين دامغان وشاهرودرا مثال ميزنم تابتواني به راحتي موضوع راپيگيري وبه تبعيضات قائل شده پي ببريدازاين موردها الي ماشاا...شهرك صنعتي دامغان راحتماًديده ايدگردوغبارگرفته وشهرك صنعتي شاهرود بدترازدامغان واماسمنان بزرگتر ازخود شهر سمنان چرا؟بنظرجنابعالي اين حتماً عين عدالت است واگرفردي دلسوزوروشن فكروخداترس ازاين بي عدالتي ها گلايه وشككايت داشته باشد كفر گفته !وبايد از خدابترسد!؟اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا؛ اللهم عجل لوليك الفرج
کاربر مهمان
1390/09/27 20:10
1
6
جناب آقای دکتر جلالی به خاطر تمامی تلاش ها و کوشش هایتان از شما سپاسگذاریم و امید دارم که خود طلایه دار استان شاهوار باشید و اگر نرفتید که چه بهتر اما اگر رفتید استان شاهوار را از خاطر نبرید..یادتان باشد که خود گفته بودید راه حل مشکلات شاهرود فقط استان شاهوار است........... KHODEMANEE.MIHANBLOG.COM
کاربر مهمان
1390/09/27 17:42
1
5
شاهرود کجا ، مرکز استان کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/09/27 15:24
2
8
كامنت شماره1: اين كارها به همت خود مردم شاهرود و با تلاش شبانه روزي دكتر جلالي و ديگر دلسوزان شاهرود انجام شده است. وا مصيبتاي ما از مركز نشينان و مسئولان استاني است كه در همه زمينه در حد توان سنگ اندازي ميكنند!
کاربر مهمان
1390/09/27 10:39
6
4
آقاي جلالي با سلام ما نمي دانيم چه بگوئيم واقعا اين مواردي را كه فرمودي نشان مي دهد كه خيلي براي شهرستان شاهرود كار شده است يعني بيش از اندازه ، پس چرا اينهمه وامصيبتا سر دادي كه بله در اين شهرستان كاري نشده و ....... بيا و كمي انصاف داشته باش بقول خودت تمام جاده هاي روستا هاي كوچك نيز آسفالت شده است ، شبكه هاي بهداشتي و درماني آنطور ... دانشگاهها آنطور..... مسائل اجتماعي .......پس چرا اينقدر بي تقوائي بخرج مي دهي يك مقدار از خدا بترس و اينقدر ظالمانه از اين و آن انتقاد نكن دنيا و پست و مقام ارزشي ندارد به ولله صادق باش علي ترابي از دامغان
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099