عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > دکتر کاظم جلالی امروز از حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دکتر کاظم جلالی امروز از حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد
    دکتر کاظم جلالی نماینده دوره های ششم، هفتم و هشتم از شهرستان شاهرود ظهر امروز در محل فرمانداری شاهرود ثبت نام کرد و پس از آن در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

   

دکتر کاظم جلالی نماینده دوره های ششم، هفتم و هشتم از شهرستان شاهرود ظهر امروز در محل فرمانداری شاهرود ثبت نام کرد و پس از آن در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

دکتر جلالی گفت: « من در این دوره به شکل جد به دنبال عدم نامزدی از شاهرود بودم و با مردم عزیز صادقانه برخورد کردم و نشانه این صداقت آن است که در یکی از مقدس ترین اماکن و در نماز جمعه اعلام نمودم که کاندیدا نخواهم شد و همگان را به انتخاب یک گزینه دیگر رهنمون شدم.»

وی گفت: « در ماه های اخیر و خصوصاً هفته های گذشته جلسات مکرری در شاهرود و تهران برگزار شد و باز هم در آن جلسات و در حضور همه بزرگان که می توانند شهادت دهند بنده تاکید بر عدم حضور کردم و آنان از من خواستند که گزینه های جایگزین را معرفی نمایم که بنده هم برخی از شخصیت های شاهرودی را معرفی نمودم و نهایتاً تفاهمی بر روی آن بزرگواران ایجاد نشد.»

دکتر جلالی افزود: « در آخرین جلسات و بعد هم مردم از طریق تلفن، ارسال پیام های کوتاه، ایمیل و سایت و با وساطت قرار دادن علماء و بزرگان نهایتاً امر را متعین در حقیر دیدند.»

دکتر جلالی گفت: « در این اواخر بسیاری از لحن ها نسبت به بنده تند شده بود مبنی بر این که آن زمان که شما نام و نشانی نداشتید مردم شاهرود ریسک کردند و شما را انتخاب نمودند حال که شما با همت مردم شاهرود نامی یافته اید و از تجربه برخوردار و یک توان ملی یافته اید می خواهید شاهرود را رها کنید و از تهران کاندیدا شوید.»

دکتر جلالی همچنین اشاره کرد: « بسیاری از مردم به بنده متذکر می شدند که شما را نمی بخشیم و این را یک نوع خیانت به خودمان تلقی می نمائیم و شما را خودخواه خواهیم دانست.»

نماینده شهرستان های شاهرود ومیامی افزود: « بنده قائل بودم یک نیروی تازه نفس می تواند مورد اجماع قرار گیرد و این انجام نشد و علی رغم این که احتمال در لیست قرار گرفتن من در تهران بسیار زیاد بود دوستان مرا مکلف و مجبور به حضور در شاهرود کردند.»

دکتر کاظم جلالی گفت: « خوشبختانه در هفته های اخیر یک وفاق و اجماع بسیار وسیعی در طیف های مختلف مردم در شاهرود، میامی، بیارجمند، بسطام، مجن و کلاته خیج ایجاد شده است که بنده این چنین اجماعی را در سه دوره گذشته نمایندگی ام شاهد نبوده ام.»

دکتر جلالی اشاره کرد: « نتیجه انتخابات چندان مهم نیست. اصل آن است که ما همه با هم به یک تفاهم و همدلی برسیم که این بستر ساز کارهای بزرگ خواهد بود و امروز این بالندگی و رشد به شکل کامل در آحاد مردم عزیز ما مشهود است.»

وی تصریح نمود: « تمامی عزیزانی که ثبت نام کرده اند سرمایه های منطقه ما هستند و ما باید قدردان آنان باشیم و نباید هیچ کس به سمت تخریب پیش رود و همه باید تقویت کننده هم باشیم.»

پنج شنبه ٨ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/30 11:39
2
0
دکتر معروفیت فرا استانی داره ! بخصوص ماها که پیگیر معافیت دوبرادری هستیم ! انشالله دکتر بتونه زحماتشو به ثمر برسونه به امید موفقیت در انتخابات نهم
کاربر مهمان
1390/10/20 1:5
4
3
با سلام خدمت جناب اقای دکتر کاظم جلالی همان کاندیدای موفق سه دوره قبل و دور فعلی مطمئنم که با ان هوش بالا و استعداد و تجربه ی سالهای گذشته با خود گفتی که فقط از مردم شاهرود میشود رای گرفت !!!!!! وگرنه اگر مطمئن میشدی تهران رای میاری اینجا نامزد نمیشدی !!!!! فقط با دروغ بیشتر از این قیامتتو سختر نکن برا خودت میگم اقا جون
کاربر مهمان
1390/10/17 12:31
6
1
آفرین کاظم جون که نماینده شدی . تونماینده ای . توخوبی . توعالی هستی . اصلا تو هورا هورا تو برنده ای
کاربر مهمان
1390/10/16 17:34
5
7
من اهل شیرازم و بیطرف فقط بگم واقعا در این مدتی که آقای دکتر جلالی در مورد موضوع معافیت دوبرادری نظام وظیفه عمومی برای این همه جوون زحمت کشیدن فهمیدم ایشون چقد مرد دلسوز و صادقی هستند و به خاطر داشتن هم چین نماینده ای بهتون تبریک میگم .و برای سلامتیشون همیشه دعا میکنم.یا علی
کاربر مهمان
1390/10/14 15:0
7
8
اگر آقای جلالی نبود: اداره کل راه الآن در سمنان بود مرکز نفت شمال شرق الآن در سمنان بود پارک علم و فناوری اصلا به شاهرود نمی آمد و الآن در سمنان بود مرکز تحقیقات کشاورزی الآن در سمنان بود و.... اینها چند نمونه از کارهای آقای جلالی بود.
کاربر مهمان
1390/10/14 9:44
6
8
با سلام و عرض تبريك به آقاي دكتر جلالي بعلت حضور دوباره در بين كانديداها الحق از تمامي افرادي كه ثبت نام نموده اند هم با سوادتري و هم با تجربه برايتان آررزوي موفقيت ميكنم بايد بگويم علت عدم پيشرفت شاهرود عدم همدلي تمامي مردم و بزرگان و صاحبنظران و فرهيخته گان در اقسا نقاط شهرستان ميباشد و تا زمانيكه اين وفاق و همدلي بوجود نيايد هر روزمان بدتر از ديروز خواهد بود بايد اذعان داشت كه تنوع فرهنگي و پراكندگي و وسعت شهرستان شاهرود آنقدر زياد است كه بايستي بيش از پيش همت كنيم و راه را بر كسانيكه از اين راه آب در آسياب بد خواهان ميريزند ببنديم و با تلاش و همفكري و پشتيباني يكديگر يك صدا خواهان مطالبات بحق شهرستان از استان و دولت باشيم .به اميد آنروز
کاربر مهمان
1390/10/13 14:42
8
7
با سلام . از ثبت نام مجدد شما خوشحال و مسرور شدم . به امید فردایی بهتر
کاربر مهمان
1390/10/12 18:9
9
10
همشهري عزيزي كه ميگي آقاي دكتر جلالي براي شاهرود چه كرده . چه توقعي از ايشان بايد داشت كار مهم يك نماينده مجلس قانون گذاري خوب متناسب با وضعيت همه مردم و مملكت ميباشد تا روال كارها به صورت اصولي پيش برود ولي در اين حين برخي افراد با اعمال سليقه هاي شخصي و توانايي كه دارند حركاتي انجام ميدهند كه باعث عقب ماندگي مناطقي ميشود و بيكاري يكي از نتيجه هاي آن ميباشد دكتر تمام تلاش خود را جهت پيشرفت منطقه انجام داده كه در اينجا به جهت زياد بودن كارها ي انجام شده مجال عنوان كردن نيست سايت را مطالعه بفرماييد قسمتي عنوان شده ايشان اگر در اين چند دوره نماينده ما نبود مشخص ميشد چه وضعي داشتيم از يك نماينده نبايد توقع داشت تمام مشكلات را يك تنه حل كند انصاف داشته باشيم همه باهم دست به دست هم بدهيم ايشان را كمك كرده تا به مرور مشكلات حل شود اگر فرد توانمند تر از ايشان وسط ميدان بيايد خود دكتر هم كمك خواهد كرد همانطور كه ايشان بار ها فرمودند ميدان نمايندگي را به فرد تواناتري بدهند وايشان را از اين كار معاف نمايند ولي مسئولين وبزرگان شهر علي رغم ميل آقاي دكتر جلالي به اتفاق ايشان را براي نمايندگي تكليف نمودند و ايشان هم محبت كرده و قبول نمودندكه اين كار پر مسئوليت وسخت را بپذيرند حال نوبت حمايت همه جانبه من وشماست همشهري خوبم ما بايد كمك كرده وسرمايه دارهاي شاهرودي و كساني كه به نوعي با شاهرود در ارتباط ميباشند كه كم هم نيستند را هركس ميشناسد ترغيب به سرمايه گذاري در اين منطقه كنيم و دكتر جلالي عزيز هم از اين سرمايه گذاريها حمايت خواهند كرد تا از سرمايه كار جوان وتحصيل كرده اين منطقه استفاده شود خداوند نگهدار همه خدمتگذاران به نظام و مردم ومملكت باشد.
کاربر مهمان
1390/10/12 17:55
7
10
من به عنوان یک خرم آبادی به شما شاهرودی ها به خاطر داشتن چنین نماینده زحمت کش و مردمداری غبطه می خورم. من هم یکی از دوبرادری ها بودم که با وجود تلاش بسیار زیاد آقای دکتر متاسفانه اجرا نشد ولی از ایشون نهایت تشکر و قدردانی رو به جای میارم. ایشالا در دوره بعدی هم موفق باشید.
کاربر مهمان
1390/10/12 14:5
11
8
من نمیدونم تا حالا آقای جلالی چکار کردن که سمنانی ها باید ازش بترسن؟ چه کار بزرگی تا حالا باسه شاهرود کردن؟ استان شد؟؟؟ اینا همه سیاست یک شخصه/ وقتی کاری انجام نشده و این همه بیکاری توی شاهروده پس چرا فرصت رو به دیگران ندیم شاید ......
کاربر مهمان
1390/10/12 12:5
10
11
چی شد؟ اون موقع که ادعای استان شاهرود رو راه انداختی گفتی که نمیخوام دیگه نماینده شم اینقدر با مردم بازی نکن تا مقام خودتو بالا ببری
کاربر مهمان
1390/10/11 21:28
8
13
آدمهای ساده را دوست دارم،همانهایی که بدی هیچکس را باور ندارند،همانهایی که برای همه کس لبخند دارند،همانهایی که بوی ناب آدم می دهند و من باور دارم که تو از همانهایی... امیر کبیر شاهوار خداوندت نگهدار. آرزوی صحت و سلامتی مادر ارجمندتان. برای سلامتی مادر ارجمند و گرامی جناب آقای دکتر جلالی آن مادر امیر کبیر تربیت کرده دعا بفرمایید. شهروند شاهرودی دور از وطن
کاربر مهمان
1390/10/11 7:37
8
13
آقای دکتر جلالی ، مردم شاهرود را شاد کردی انشااله خداوند تو و خانواده ات را شاد کند
کاربر مهمان
1390/10/10 22:57
7
10
خداوند منان ومتعال را شاکرم که بالاخره راضی به ثبت نام شدید.وبه عنوان یک دوست وبرادر کوچک از شما وخانواده ات حلالیت می طلبم که من نیز جز کسانی بودم که اصرار والحاح بر کاندیداتوری مجدد شما داشتم.چرا که می دانم اینکار جز ادیت ونگرانی برای تو ندارد. کاظم جان خدا را به شهادت می گیرم که در حال حاضر مناسب ترین گزینه برای این سمتی. هر چند خود شاهد وناظر بودم اصرار دوستان ومقامات را برای اعلام کاندیداتوری از تهران ودر بهترین لیستها اما درود بر غیرتت که شهرت را تنها نگذاشتی. امید که همشهریانت نیز در چهار سال آتی تنهایت نگذارند. از طعنه دوستان نادان ودشمنان دانا نیز مرنج که: باکم از ترکان تیرانداز نیست طعنه تیر آورانم می کشد نیک می دانم که به اینگونه طعنه ها وکنایات عادت کرده ای و می دانی که خدمت به مردم سخت است واین یکی از آن مرارتها. موفق باشی یاعلی مدد
کاربر مهمان
1390/10/10 21:56
13
8
کاظم خان خیلی فرصت طلب و مکاری. تو که بخاطر وعده کاندیداتوری که از تهرانبهت داده شده بود کلی فیلم بازی کردی بخاطر وحدت و بهمان دیگر کاندیدا نخواهم شد!!
کاربر مهمان
1390/10/10 20:24
6
7
آقای جلالی چرا برای استقرار فرمانداری میامی اقدامی نمی کنید مگر شما نماینده ما نیستید چرا موضوع را مورد پیگیری قرار نمی دهید و حرفهای ما را جدی نمی گیرید مگر برای شما مشکلی دارد یک تماسی با استاندار بگیری و از ایشان بخواهی که مردم میامی از مردم آرادان چه چیزی کمتر دارند که آنها فرماندار دارند و فرمانداری ولی ما نه
کاربر مهمان
1390/10/10 17:24
6
10
دکتر متعلق به کل ایران است نه استان شاهوار . ما مهدی شهر ها نیز برای احقاق حق پایمال شده خود به کمک دکتر جلالی نیاز داریم آقای دکتر به تمام مقدساتم سوگند شما نمی دانید این مرکز استان چقدر حقوق شهر ما را تضییع می کند
کاربر مهمان
1390/10/10 12:44
11
13
آقای دکتر کسانی که مخالف شما هستن و منفی میدن بی گمان طرفدار کاندیدای دیگری هستن و از حضور دوباره شما حسادت میکنن و به قول معروف دارن میسوزن! بیش از پیش موفق باشید.
کاربر مهمان
1390/10/10 11:41
13
21
سلام بر مردم شاهرود بهتون تبريک ميگم بخاطر داشتن نماينده اي همچون دکترجلالي من به عنوان يک اروميه اي به وجود اين بزرگوار در مجلس مي بالم
کاربر مهمان
1390/10/10 10:52
12
13
جناب آقاي دكتر جلالي عزيز متشكريم كه به درخواستهاي مردم شاهوار جواب مثبت داديد ما را از نگراني نجات دادي اميد واريم كه ما هم بتوانيم قدردان اين همه محبت شما نسبت به مردم باشيم و در راه اعتلا و پيشرفت منطقه پيرو شما خواهيم بود تمام تلاش خود را به كار بسته و شما را تنها نخواهيم گذاشت .
کاربر مهمان
1390/10/10 10:47
18
13
اي آقاي جلالي چرا پس تا حالا ميگفتي كه نميخوام كانديد بشم . پس بگو دندان براي كانديداي تهران شدن تيز كرده بودي . گفتم آخه كسي كه اين جام را سركشيده باشد ممكن نيست آنرا كنار بگذارد
کاربر مهمان
1390/10/10 9:53
14
13
آمدنت باعث شد خیلیها از موضعی که داشتند عقب نشینی کنند. امروز در این شهر کسانی که بدهکار شما به هر طریقی بودند پشت سرت اعمالی انجام میدادند که نه تنها بوی تشکر از آن بلند نمیشد بلکه فقط منتظر نیامدنت بودند تا اسب خود را به هر روش که میخواستند بتازانند. غافل از اینکه کاظم جلالی حتی اگر هم نمی آمد وجودش برای شهرستان شاهرود نعمت بوده وهست ودست خطش در هر زمان ومکان کارگشا. ما درس مرام و مردانگی را در مکتب تو آموختیم اما باید به گونه ای ایچنین خیانت کارانی را بر سر جای خود نشاند ، آنها که نمک تو را خوردند وحرمت نگه نداشته ، نمک دان را شکستند.بنده به وجود شما همیشه افتخار داشتم وتا آخرین لحظه از عمرم دست از ارادتمندی بر نخواهم داشت
کاربر مهمان
1390/10/10 9:50
10
18
بسیار مبارک است وانشالله دراین دوره بسطام شهرستان شود.
کاربر مهمان
1390/10/10 8:34
15
12
حرکت شما کاملا سیاسی بود همانطور که در چهار سال قبل این کار را کردید.اقای جلالی اتفاقا تصمیم به ظاهر عدم کاندیدا شدن شما به نفع شما بود که عملی می شد چون واقعا جایگاهی در بین اکثر مردم برای شما دیده نمی شود شما می توانستید در اوج قدرت از چرخه خارج شوید و همیشه بزرگ باقی بمانید.من شما را از نزدیک می شناسم شما یک سیاسی کار به معنای واقعی هستید به اندازه مو های سرم از شما دورویی دیده ام شاید کار خداست که کمی از کبر و غرور شما در این دوره کم شود
کاربر مهمان
1390/10/10 8:22
13
13
آقای دکتر خوشحال شدم از اینکه در انخابات حاضر شدید برای استقرار فرمانداری میامی هم اقدامی به انجام برسانید و اعلام نمائید تا سو استفاده گران حربه ای نداشته باشند
کاربر مهمان
1390/10/10 8:20
12
17
آقای دکتر ضمن تبریک به جنابعالی امیدوارم در این دوره با اجماعی که در شهرستان شکل گرفته بساط بی عدالتی در استان سمنان را برای همیشه جمع کنی . خداوند یاور مظلومان است . موفق باشی دکتر الحق و الانصاف شما امیر کبیر شاهرود بوده ای .
کاربر مهمان
1390/10/10 8:3
9
13
آقا برا استان شدن دندون تیز نکنید........ خوابش هم نمی تونید ببینید... مگه نشنیدید دکتر احمدی نژاد آب پاکی رو ریخت رو دست ورامینی ها؟؟ استان شدن یک میلیون جمعیت میخاد تازه خود استان سمنان هم قاچاقی استان شد اگه هم قرار باشه جایی استان بشه کاشان و بروجرد و امثالهم در اولویتند فکر کنم برش نماینده هاشون هم بیشتر باشه خدا عاقبت ما رو به خیر کنه زندگیمون در وعده و وعید میگذره یا مسئولین وعده میدن یا خودمون به خودمون وعده میدیم که انشالا با اومدن فلانی فلان اتفاق مبارک میفته ما که حسود نیستیم کاظم جان اگه تونستی ما رو استان کنی که بدون خیلی دعای خیر پشت سرته..... اگر هم نشد انشالا صداقت رو از دست ندیم
کاربر مهمان
1390/10/09 22:59
9
16
بنده حقیر از طرف تمام همشهریانی که به علت وضعیت اسفناک کار در شهرمان ، آواره شهر غریب شده اند کاندیداتوری دوباره شما را تبریک گفته و امیدوارم حضور دوباره شما مرهمی باشد بر زخمهایی که طی سالیان گذشته از سر تبعیض و بی عدالتی بر پیکره مردم زحمتکش این شهر وارد گردیده است.
کاربر مهمان
1390/10/09 22:45
17
12
دروغگو- شماها فقط مردم رو به بازی میگیرین. از اول هم مشخص بود که میایی چرا با مردم بازی می کنی اینقدر مردم را مسخزه خودتون نکنید
کاربر مهمان
1390/10/09 21:33
14
12
موفق باشید
کاربر مهمان
1390/10/09 21:11
14
13
با سلام بنده بسیار خوشحالم که آقای جلالی مردانگی کرد و شرکت کرد و امیدوارم که در راه تحقق هدف شهرستا یعنی استان شدن شاهرود از هیچ تلاشی خسته و نامید نگردد و مانند یک تازه نفس با تجربه عمل کند
کاربر مهمان
1390/10/09 20:13
15
16
خدا حفظت کنه دکتر.خوشحال شدم.
کاربر مهمان
1390/10/09 19:34
15
11
امیر کبیر - امیر کبیر - امیر کبیر دوستت داریم . خیلی بامرامی داش
کاربر مهمان
1390/10/09 18:7
12
17
انشا... هر چه خير خداونداست پيش بيايددراين برهه از زمان اقاي دكتر جلالي بهترين گزينه ميباشد.به نظر من مسيله مهمي كه در اين دوره باعث خوشحالي واميد براي پيشرفت شهر عزيزمان ميباشداتحاد و همدلي است كه در بين بزرگان شهرمان بوجود امده است.اين موضوع را به فال نيك ميگيريم وباراي بالا نماينده منتخب شهرمان را به مجلس ميفرستيم تا در چهار سال اينده شاهد افتتاح پروژه هاي زياد در حوزه هاي گوناگوني باشيم كه اقاي دكتر زيرساختهاي انها را در سنوات گذشته اماده كرده اند.بايد قدر اين اتحاد و همدلي را بشتر بدانيم و انراغنيمت بشماريم.
کاربر مهمان
1390/10/09 15:53
13
12
خیلی رو داری جلالی.مردم ساده تر از شاهرود پیدا نکردی.امیدوارم روزی به این مقام یا شهردار شاهرود برسم و ان وقت برای این شهر و مردم خدمت کنم. بگو دراین مدت چه کاری برای شهر انجام دادی و چه پست ومقام هایی برای خودت درست کردی.چه اقوامی رو سرکار بردی و چه جوانان با نشاطی رو هنوز بر سر سفره پدر ومادر نشوندی وهنوز جیره خور پدرشان هستند.به خاطر همین امر هم وارد فوق لیسانس شدم تا بتوانم نماینده شهرم شوم.تو رو به جان پدر و مادرت از شاهرود دست بردار
کاربر مهمان
1390/10/09 14:43
18
13
من که چندماه پیش گفتم فیلمته حاجی ولی خوب اصول سیاست بازی رو یاد گرفتی خوشم اومد به عنوان یکی از مخالفانت میگویم حتما برنده ای وشکی ندارم چراشم باشه برای بعد عجب دنیای عجیبیه
کاربر مهمان
1390/10/09 12:39
13
10
جناب دکتر ، ممکن هست که به شما انتقادات زیادی وارد باشد که هست ولی چاره چیست ، در میان نامزد شده هائی که احتمالا فیلتر شورای نگهبان را خواهند گذزاند قطعا بهترین خواهید بود . از حضور شما متشکرم
کاربر مهمان
1390/10/09 10:12
12
12
آقای دکتر لطفا باز هم پیگیر دوبرادری باشید. مرسی از شرکت دوباره شما.
کاربر مهمان
1390/10/09 9:17
11
14
دکتر خیلی کار بدی کردی که اشک از چشمان سمنانی های آوردی بیچاره ها دیشت همشون تا صبح کابوس میدیدن .
کاربر مهمان
1390/10/09 1:58
13
13
به به آفرین وصد آفرین بر دکتر گرام خیلی منتظر بودیم ما هم به نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر شاهرود را به آقای دکتر جلالی تبریک می گوییم.
کاربر مهمان
1390/10/09 0:2
16
18
آب زنید راه را,بوی بهار میرسد.. دکتر:گفته بودم چوبیایی غم دل باتوبگویم;چه بگویم که غم از دل برفت چون تو بیایی..درودبرابرمرد ایران اسلامی,ولایتمدارومردمی کاظم جلالی..شاهرودبرتومیبالد
کاربر مهمان
1390/10/08 21:38
15
25
نویسنده پیام شماره 8 نمی دانم کی هستی ولی به اندازه سوادی که داری صحبت کن بیچاره من نه بیچاره دکتر که امثال شما ها او را به شک و دو دلی انداخته اید و دایه دلسوز تر از مادر برای شاهرود می شوید دکتر متعلق به همه استان شاهوار است نه فرد یا گروه خاصی .
کاربر مهمان
1390/10/08 21:26
17
22
تشکل سیاسی -دانشجویی اندیشه نوین حضور مجدد دکترکاظم جلالی درجمع مردم ولایتمدارشاهرودرا تبریک وتهنیت عرض نموده-ازخداوندمنان توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت دارد.
کاربر مهمان
1390/10/08 21:15
17
28
ما مردم شهرستان در آینده تاسیس بسطام حضور امیر کبیر شاهرود به عرصه انتخابات را به فال نیک می گیریم و از خداوند خواستار توفیق روز افزون افتخار شاهرود و زبونی و خار شدن دشمنان شاهرود هستیم. امروز در شاهرود یک روز بهاری بود . دکتر ما مردم بسطام با جان و دل حمایتت می کنیم .
کاربر مهمان
1390/10/08 21:7
26
25
""حرف دل سمنانی ها"" انا لله و انا الیه راجعون با نهایت تاسف و تاثر به اطلاع کلیه همشهریان سمنانی می رسانم که باز هم مثل 12 سال قبل با شکست مواجه شدیم و دکتر جلالی در انتخابات شرکت کرد. به همین مناسب برای 4 سال دیگه در سمنان عزای عمومی اعلام خواهیم کرد.
کاربر مهمان
1390/10/08 19:28
17
19
سلام:برمردم غيوروفهيم وآگاه وقدرشناس شهرستانهاي شاهرود ميامي وشهرهاي بسطام؛ مجن؛بيارجمند؛ كلاته خيج و....اجركم عنداا...چقدرخوب وبموقع عمل نموديد واين غيورمردرا مكلف به ثبت نام ازشهرستان شاهرود وميامي نموديد چه روز مقدسي شب نهم دي روز به يادماندني درانقلاب اسلام ايران روز شاد نمودن قلب امام زمان(عج)ونائب برحق اش ونااميدنمودن بت پرستان دنيا پرست ازخدا بي خبر انشاا...باتوكل به خداوند متعال وتلاش وهمت وفاق شمامردم باايمان ؛باوفا وبا صفابكور ي چشم دشمنان كاظم به مجلس ميرود همچون مدرس ميرودوعده ماروز اخذ راي خدايارو نگهدارتان براي سلامتي آقاامام زمان صلوات(اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم؛اللهم عجل لوليك الفرج)سيد
کاربر مهمان
1390/10/08 19:12
19
23
تا کور شود هرآن که نتواند دید. کاظم وارد می شود. قبلیم که پیام دادی ما خودمونو کشتیم که دکتر بیاد بعد تو این چیزا رو میگی بیچاره تو
کاربر مهمان
1390/10/08 18:53
19
24
درود بر تو دکتر بنده یکی از کسانی هستم که اسرار جدی داشتم تا شما بیائید و شما را خیانت کار قلمداد می کردم اگر در این زمان حساس شاهرود را رها می کردیدحال که آمدید اولین حسن آن سمنان بود که ساکت شد حال برای اثبات حرفایت به دوستانی که نیامدنت را سیاست کاری شما می دانستند استان شاهوار را به مردمت هدیه کن تا دین خودت را ادا کنی فرزند شاهوار.
کاربر مهمان
1390/10/08 18:31
21
27
سلام اقای دکتر ممنون از محبت جنابعالی . همه با هم تا استان شاهوار
کاربر مهمان
1390/10/08 18:2
22
25
دکتر خیلی خوشحال شدم.به مردم شاهرود و میامی هم تبریک میگم.
کاربر مهمان
1390/10/08 17:57
19
25
آقای دکتر کشتی نجات شاهرود فقط شما هستی و شما فقط می توانی مردم شاهرود را از این منجلاب بی عدالتی نجات دهی .
کاربر مهمان
1390/10/08 17:19
33
40
کاملا قابل پیش بینی بود. همه این حرفای چند ماهه اخیر هم واسه همین بود ، بیچاره مردم...
کاربر مهمان
1390/10/08 17:11
17
29
سلام آقای دکتر بسیار بسیار خوشحالم. خوشحال از اینکه بالاخره به این نتیجه رسیدن. امیدوارم زیر سایه حق و این بار با حمایت های مردم محکم تر و پرانرژی تر از قبل باشید. سرافراز باشید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099