عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > یک پرسش و پاسخ مهم


نسخه چاپي  ارسال به دوست

یک پرسش و پاسخ مهم
    ...آن چه از امروز همه باید به آن بیندیشیم تنها دوازده اسفند نیست بلکه مهم تر از آن سیزده اسفند تا چهار سال آینده است و...

   

*پرسش:

جناب آقای دکتر جلالی

این روزها برخی ها بدون این که از خود و نقاط مثبت خود و سوابق خویش بگویند مدام شما را به ناحق تخریب می کنندو ما که از زبان شما همیشه تعریف و تمجید از کاندیداها را می شنویم اما آن ها می گویند سایتی به نام شاهرود نیوز مال دوستان شماست که آن ها را تخریب می کند.پاسخ چیست؟

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

در فضای انتخاباتی همه باید چند نکته را توجه نمائیم:

1-      تخریب عملی غیرانسانی و غیر شرافتمندانه و خلاف رهنمودهای امام عظیم الشان و مقام معظم رهبری است. بنده در طول سه دوره گذشته انتخاباتی همه تلاشم این بود که به مردم و هواداران و ... بگویم که قیامت خویش را فدای دنیای امثال ما نکنید.

2-      حتی یک سطر و یک کلام تخریبی علیه کسی توسط بنده نمی یابید. همان طور که متذکر شدید من همیشه کاندیداها را سرمایه منطقه خودمان می دانم و با بسیاری از این عزیزان سابقه دوستی و یا رزم و همسنگری در جبهه و جنگ را دارم. مثلاً‌ برادرم جناب آقای غلامی در عملیات والفجر 4 مجروح شد و بنده ایشان را در سن 16 سالگی به عقب جبهه برگرداندم و شیرینی آن همراهی همیشه در کامم وجود دارد. یا جناب آقای شاهینی هم کلاسی و هم دوره در دبیرستان بوده و در گروه مقاومت امام هم رزم بودیم. یا با جناب آقای شامبیاتی حدود سه سالی است آشنا شدم و خودشان به حقیر مراجعه کردند و من هم بسیار تلاش کردم تا از خدمات ایشان در بخش مدیریت استان بهره مند شویم اما چنین توفیقی میسور نشد. یا زمانی که جناب آقای احمدی را دیدم وی را جوانی وزین و آینده دار یافتم. توفیق زیارت جناب آقای دکتر عربیون را تاکنون نیافتم. لذا من به همه این عزیزان خوش بین هستم. تخریب این سرمایه ها را خلاف منطق و انسانت می دانم کما این که مقام معظم رهبری حجت را بر ما تمام کردند که کسی حق تخریب ندارد.

3-      هر کسی این روزها در شاهرود حتی به شکل سطحی و گذرا جو را ببیند چیزی جز تخریب اینجانب نمی یابد و جالب است بنده با این همه تخریبی که می شوم تازه مورد سوال نیز قرار می گیرم. الله اکبر.

4-      بنده هیچ سایت رسمی جز سایتی که به نام خودم هست ندارم. سایت شاهرود نیوز به تعبیر خودشان حدود هفت مقاله تفصیلی علیه من نگاشته اند. و الله العلی العظیم ( که این قسم کفاره دارد) بنده مدیران و پرسنل این سایت را نمی شناسم. حتی برای آقای شامبیاتی هم این شائبه پیش آمده بود که این سایت متعلق به من است که برای ایشان در یک جلسه حضوری توضیح دادم . خدا شاهد است مدتی پیش، بعد از فضای انتقادی تندی که سایت شاهرود نیوز علیه من داشت یک ایمیلی از برادری به نام حجت نخعی ( که او را نمی شناسم و نمی دانم اسم واقعی و یا مستعار است) دریافت کردم که در آن نوشته بودند ما در شرایط فعلی شما را اصلح می دانیم و بنا داریم از شما حمایت کنیم. بنده دو بار به آن ها پاسخ دادم و از ایشان تقاضا کردم که من شما را نمی شناسم و خواهش می کنم حضوری همدیگر را ببینیم که پاسخی دریافت نکردم. هم اکنون نیز از همین تریبون استفاده می کنم و از آن عزیزان خواهش می کنم فضای نقد منصفانه را از برخی تندروی ها و خدای ناکرده تخریب ها جدا نمایند و بنده راضی نیستم در جهت تقویت حقیر حتی به قدر ذره ای کسی تضعیف شود.

5-      بنده از آن جا که جناب آقای غلامی سه دوره از اینجانب حمایت کرده بودند و وی را برادر رزمنده و عزیز خودم دانسته و می دانم به محض ثبت نام ایشان با وی تماس تلفنی گرفته و از حضورش تشکر کردم. بعد هم در شاهرود به منزل ایشان رفتم و گفتم چنانچه در مسیر راه کوچکترین گله مندی از بنده داشتید با من تماس بگیرید و متذکر شوید. فکر کنم برخی افراد خبرهای دروغی را منتقل می کنند و به دنبال تندتر کردن فضا هستند که از امثال ایشان انتظار می رود آن را مدیریت نمایند. نتیجه انتخابات سالم و رقابتی می تواند برای کشور و مردم شریف ما موثر باشد.

6-      آن چه از امروز همه باید به آن بیندیشیم تنها دوازده اسفند نیست بلکه مهم تر از آن سیزده اسفند تا چهار سال آینده است و نباید فضای انتخابات را به سمت نامهربانی ها پیش ببریم بلکه باید با انتخابات و رقابت سالم عملاً فضای یک همدلی و همکاری پس از انتخابات را فراهم نمائیم. بنده اطلاع دارم که در مدیریت فضای انتخاباتی شاهرود، در مرکز استانمان اتاق فکری تشکیل شده و برنامه ریزی می نمایند. مسیر تخریب اینجانب نیز از همان جا مدیریت می شود اما تردید ندارم هم نامزدهای محترم و هم مردم شریف ما هوشمندانه فضای رقابت سالم و همدلانه را حاکم می نمایند.

شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/11/29 18:21
8
20
آقای دکتر من از طرفداران شما هستم و از شما ایرادی که می گیرم این است چرا قدمی یا کاری برای شاهرود می کنید اطلاع رسانی نمی کنید تا همه مردم بدانند شما 12 سال چه می کنید. از تریبون آزاد در شهر برای مردم صحبت کنید ولی فقط بسنده کردید به این سایت. همه نمی توانند از سایت شما استفاده کنند اگه الان هم سخنرانی کنید می گویند برای تبلیغات است .چرا هر ماه یا هر از گاهی برای مردم نمی گویید چه می کنید؟ برای همین است که مردم در مورد شما فکرهای مسموم می کنند ولی از نظر من و هر فرد بی طرفی شما مرد استان شاهوار هستید و گلایه مندی بنده از شما از روی دلسوزی می باشد . من خود به تنهایی از شما در محافل دوست و فامیل دفاع کردم و می کنم چون از طریق این سایت تقریبا از مسائل مطلع می شوم و نظر هم می دهم. دوستدار شما م.ر.ص
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099