عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > مرگ تدریجی یک رویا


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مرگ تدریجی یک رویا
    در دولت نهم با حضور شما در شهرستان ما موجي از اميد و دلخوشي ميانمان سر گرفت....

   

يا عادل

محضر دكتر جلالي نماينده محترم شاهرود در مجلس شوراي اسلامي جهت اطلاع و پيگيري

مرگ تدريجي يك رويا

اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه والنصر وجعلنا من خير اعوانه اي و انصاره و شيعته و رعيته و محبي و المستشهدين بين يده 

رئيس دولت اسلام مدار سلام

رئيس دولت عدالت محور سلام

رئيس دولت مهر ورز سلام

هر چند بعيد ميدانم اطرافيان شما كه بعيد نيست از جنس سياست مداران مركز استان ما باشند بگذارند سلام جوانان مظلوم شاهرودي به گوش شما برسد . در دولت نهم با حضور شما در شهرستان ما موجي از اميد و دلخوشي ميانمان سر گرفت مبني بر اينكه دگر بي عدالتي از ميانمان رخت بر بست اما بعد از بي مهري جنابعالي در سفر دوم استاني كه ما را لايق ميزباني از وزرا ندانستيد و به فرستادن رئيس سازمان ورزش بسنده كرديد و پهناورترين شهرستان ايران را كه در يونسكو به قاره كوچك معروف است ، تنها گذارديد رنگ اميد در شهرمان روز به روز كمرنگ تر شد . سرور گرامي با مقايسه پيشرفت هاي پروژه هاي استاني بين مركز استان و شهرستان هميشه مظلوم و غريبمان دگر اميدي به آينده براي ما باقي نمانده براي مثال ورزشگاه 15000 نفري ، نيروگاه برق ، اشتغال و .... اي كاش شما با شاهروديها فاميل نبوديد اي كاش فرزند اين استان نبوديد . هر بار كه در اخبار پيشرفت هاي ايران اسلامي را مشاهده مي كنيم اشك در چشممان جمع ميشود نه از شوق كه از حسرت زيرا از خود ميپرسيم پس سهم ما از اين همه ساخت و سازها و پيشرفت ها كجاست ؟

در زمان شاه ملعون ظلمي بر سر ما رفت متاسفانه بعد از انقلاب شايد به خاطر اينكه اسم شاه در شهرمان ماند بيمهري جور ديگري ادامه پيدا كرد كه ثمره اش شهرك صنعتي عظيم مركز استان و شهرك صنعتي در حال مرگ شهرماست . فرمانداري ويژه هم كه فقط ناميست بر تابلوي ساختمان فرمانداري ! گفته اند قرار است آزاد راه حرم تا حرم از چهل كيلومتري شهرمان رد شود پس بگوئيد شهرمان را براي افتتاح قرباني كنند چون اگر اين گونه باشد شهرما ديگر نامي بر روي نقشه نخواهد داشت !

بگوئيد لقب شهيد پرور را از ما بردارند هرچند به نسبت جمعيت دينمان را ادا كرده ايم چون اينگونه به شهدا اهانت ميشود كه شهر ما به بيكاري و فساد و طلاق مشهور شده .

يادم هست كه شما در سال 84 در دور دوم انتخابات فرموديد به جوانان توصيه ميكنم زودتر ازدواج كنند اما با دست خالي و بيكاري چكاري از دست جوانان اين شهر بر مي آيد جز اينكه به راه گناه و آلودگي كشيده شوند .تا كي بايد مورد تحقير صدا و سيماي استاني باشيم ؟

تا كي بايد منابع طبيعي و امتيازهاي شهرستان ما به نام سمنان در ايران شناخته شود ؟

چرا مركز استان به همراهي صدا و سيما مردم ميامي و بيارجمند را تحريك ميكنند كه ساز جدايي سر دهند ؟

چرا بايد كارخانه خودرو مصوب سفر اول جنابعالي به استان كه قرار بود در شاهرود احداث گردد سر از شهر به نا حق مركز استان در آورد به عبارتي به نام شاهرود به كام سمنان ؟

چرا اهالي سمنان داراي 2 يا 3 شغل مي باشند اما در شهر ما دريغ از يك شغل ؟

و ده ها و يا شايد صدها چراي ديگر كه اگر بخواهيم براي شما بنويسم كتابي قطور خواهد شد شما بگوئيد : بخدا قسم مرد نجيب شاهرود هم ايراني هستند فرقي بين ايشان و مردم ديگر نقاط ايرن سرافراز نيست .

 مردم شهر ما بيشترين شركت كننده در انتخابات را داشتند و بيشترين راي را نيز به جنابعالي دادند تا منتظر تحقق روياي عدالت كه از شعار هاي انتخاباتي شما بود باشند اما اكنون شاهد مرگ تدريجي روياي شيرين خود هستند .

صفاي مردم شاهرود كه در كلام رهبر معظم انقلاب آمد رو به زوال است و افكار ناشي از خشمشان به مانند بمب ساعتي كه هر لحظه اي امكان منفجر شدن است ميماند !

آقاي رئيس جمهور كمك كنيد !!!

بخدا قسم ما قدر نشناس نيستيم اما ببينيد چه بر سر ما مي آيد . من به همراه دوستم كه دو جوان فارغ التحصيل رشته روانشناسي و بيكار هستيم به نمايندگي از تمام جوانان شاهرودي تقاضا داريم ما را فراموش نفرمائيد .

                                            و من الله توفيق .

دوشنبه ١ آذر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/10/14 3:38
0
0
با سلام خدمت جناب آقای دکتر و خوانندگان عزیز، جناب دکتر من هم با نظر دوستمون موافقم خوب است که این متن که عین واقعیت بوده و درددل همه شاهرودیهاست رو جناب آقای رئیس جمهور هم مطالعه بفرمایند تا شاید موثر واقع شود این بی عدالتی مانع پیشرفت شهر ما بوده و هست حداقل کاری بکنید که اینطور باقی نماند فرمانداری ویژه هم که دردی دوا نکرد خوب بود ولی مشکل شهر ما با اقدام خیلی بزرگتری حل می شود آقای دکتر همه امید ما بعد از خدا شمایید. با تشکر و به امید تلاش بیشتر
کاربر مهمان
1389/10/08 6:22
0
0
آیا فکر میکنید هیچ یک از مسئولان کشور را یازای پاسخ به این یادداشت هست ؟؟
کاربر مهمان
1389/09/13 2:6
0
0
سلام مي بخشيد چرا نظر من در سايت منتشر نشده
کاربر مهمان
1389/09/11 11:2
0
0
سلام جناب آقاي رئيس جمهور نامه اين دو برادر عقده دل ما را هم باز كرد چگونه است كه در دولت عدالت محور شما بايد بر يك عده ظلم شود در حاليكه در بقيه جاهاي كشور هر روز شاهد پيشرفتهاي خوبي هستيم، فقط به خاطر اينكه ما هم استاني شما هستيم ؟ بودجه هايي كه به استان اختصاص داده مي‌شود كجا مي‌رود ؟ آيا ما نبايد به عنوان يك شهروند شاهرودي اثري از بودجه 100 ميليارد توماني مقام معظم رهبري به استان را ببينيم ؟ تنها يك سالن سر پوشيده كوچك و چند طرح كوچك ديگر كه حتي اسمش را هم بدرستي نشنيديم سهم ما از اين اعتبارات بوده است ؟ پس چقدر ما خوش خيال بوديم كه فكر مي كرديم بخشي از مشكلات شغلي جوانان و ساير مسائل شهرمان در حال حل شدن است آيا درست است كه شهري كه هميشه در پرورش مفاخر علمي و مذهبي جزء پيشگامان بوده است اكنون به دست فراموشي سپرده شود ؟ آيا سزاوار است كه بزرگترين شهرستان ايران و بزرگترين و پرجمعيت ترين شهر استان اينگونه در انزوا باشد ؟ آيا مردم اين شهر جزء ايرانيان نيستند و به گردن مسئولاني كه مي‌توانستند براي اين شهر كاري انجام دهند و نداند، حقي ندارند ؟ آيا نبايد در آن دنيا پاسخگوي آنها باشند ؟ يك نگاه به ايران عزيز بيندازيد، در كجاي ايران بزرگترين شهر مركز استان نيست و كمترين امكانات را در حد جمعيتش دارد ؟ آيا اين بي عدالتي نيست ؟ آيا ما كه حق خويش را به عنوان يك ايراني مي‌خواهيم، زياده خواه هستيم يا به كسي حسادت مي ورزيم ؟ چرا من به عنوان يك جوان شاهرودي اگر بخواهم حتي خودم كاري را شروع كنم و فعاليتي را آغاز نمايم كه در كنار آن چند نفر ديگر را مشغول سازم، بايد با مشكلاتي عديده روبرو شوم اما اگر بخواهيد همين كار را در سمنان انجام دهيد همه نوع امكاناتي به راحتي در اختيار قرار مي‌گيرد ؟ مگر شاهرود جزء استان نيست، مگر شاهرود حق پيشرفت ندارد، مگر مردم اينجا زنده نيستند و نفس نمي كشند، مگر مردم اينجا پيشينه چند هزار ساله ندارند ؟ ما هم مثل دوستمان هميشه دولت عدالت محور را تحسين مي كنيم اما آيا سهم ما از اين عدالت، بي عدالتي است ؟ نمي دانم اين نظرات و درد دل ها هم مثل هزاران مورد ديگر به بايگاني تاريخ سپرده خواهد شد يا خير اما مي دانم خدايي كه هميشه با ماست و هميشه شاهد و ناظر ماست روزي پاسخ اين بي عدالتي ها را خواهد داد و آن روز ما حق خود را از خداي خويش طلب خواهيم كرد و من ا... توفيق
کاربر مهمان
1389/09/10 11:35
0
0
خداییش گل گفتن!!!! آقای دکتر این بندگان خدا بد نگفتنا ! فکر کنم اگه 7،8،... ده تا از این نامه ها به دست رئیس جمهور برسه البته با پیگیری های شما شاید این شهر هم یک نفسی بکشد و رنگ عدالت رو ببینه پیشاپیش ممنون از پیگیری های شما
کاربر مهمان
1389/09/06 12:46
0
0
سلام آقای دکتر خسته نباشید نامه زیبای یکی از همشهریان عزیز را با عنوان ( مرگ تدریجی یک رویا ) مطالعه کردم. این مطالب عین واقعیت است. شما زحمت بکشید همین نامه را برای ریاست محترم جمهوری ارسال نمایید. با تشکر از زحمات جنابعالی
کاربر مهمان
1389/09/02 23:7
0
0
این چه سری است که در زبان همه شاهرود را الگو و خوب و شاهرودی ها را دارای کمالات میدانند اما در توزیع اعتبارات و رفع مشکلات جوانان استان گویا فقط سمنان تنها شهر استان است این همه بی عدالتی تاکی واقعادر این دولت مشکلات شاهرود حل نشود دیگر چقدر باید چشم انتظار باشیم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099