عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > پیرمردی با دست های پینه بسته


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پیرمردی با دست های پینه بسته
    ...من به کسی رأی می دهم که طرفدار واقعی جمهوری اسلامی باشد و در خط نظام و امام و ولایت فقیه باشد و همیشه سخن آقا را گوش دهد و عمل نماید و سهام عدالت برایم مهم نیست...

   

با سلام

پیر مرد روستائی ٨٠ ساله ولی با چهره ای بشاش و نورانی با دستهای پینه بسته که درآمد مسمری ندارد و تحت پوشش نهاد حمایتی نیست، هر روز صبح پس از ادای فرایض و ذکر و دعا نمی خوابد و حمد و ثنای ایزد را می گوید و پس از صرف چای و صبحانه اول طلوع آفتاب کارش را در مزرعه با نام خدا شروع می کند تا به قول خودش محتاج کسی نشود.این مرد زنده دل توکلش به خدا بسیار زیاد است و هر وقت از افراد تحت پوشش کمیته امداد صحبت به میان می آید و از او می پرسیم شما که درآمدی نداری و به لحاظ سنی چند سال از بازنشستگیت گذشته و توان کار کردن نداری چرا تحت پوشش کمیته امداد و طرح شهید رجایی نمی روی ؟ با روی گشاده پاسخ می دهد دعا کنید خداوند تبارک و تعالی از خزینه بی منتش عطا فرماید، من پیر مرد که ٨٠ سال کار کردم و محتاج کسی جز خدا نبوده ام این چند صباح باقیمانده هم به لطف او طی می نمایم و برای تحت پوشش شدن که باید پیش این و اون دستت را دراز کنی تا نامه بهت بدهند و اینجا و آنجا تایید کنند چنین کاری نمی کنم. و او همواره بسیار امیدوار به فضل خداوند است .   در جریان توزیع سهام عدالت پس از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نوبت به روستائیان فاقد درآمد رسید   که مسئولین محلی هر روستا مسئولیت شناسایی و معرفی روستائیان را به عهده داشتند. از قضا نام وی را عمداً یا سهواً خدا می داند در مرحله اول ننوشتند و از قلم انداختند و در آخرین مرحله توزیع سهام عدالت به ایشان برگه سهام دادند و تا کنون هیچ سودی دریافت نکرده است. در زمان انتخابات ریاست جمهوری گروهی به ایشان وارد شدند و گفتند این دولت به تو توجهی ندارد و سود سهام عدالت هم که به خیلی ها که وضعشان از تو بهتره و سرحال ترند داده ولی به تو نداده است پس به دکتر احمدی نژاد رأی نده و به فلان کاندیدا رأی بده. پیرمرد که آنها از نزدیکانش بودند و در بسیاری امور طرف مشورت و مساعدتش هستند پاسخی می دهد که نه فکرش را می کردند و نه انتظارش را داشتند وآن این بود:" من به کسی رأی می دهم که طرفدار واقعی جمهوری اسلامی باشد و در خط نظام و امام و ولایت فقیه باشد و همیشه سخن آقا را گوش دهد و عمل نماید و سهام عدالت برایم مهم نیست".

این مطالب عین واقعیت است و رأی آن پیرمرد همیشه جاوید. کسانی که با کوته نگری فکر می کنند و اظهار کردند که توزیع سود سهام عدالت کفه رای را به طرف ریاست محترم جمهور سنگین نمود سخت در اشتباهند زیرا بصیرت و بینش مردم قدر شناس ایران به ویژه روستانشینان را نشناختند گواهی این مدعا این پیرمرد بی سواد ٨٠ ساله که ریالی از این نظام حمایت پوششی نشده و فقط با عشق قلبی خود با یاد خدا در پای صندوق حاضر می شود. 

شنبه ٢ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/11 13:35
0
0
پدر من هم يك روستايي است كه الان كه 60 سال دارد هيچ كه نه ولي درامد دولتي ندارد وبا توان بازو كاركرده ولي او هم همين عقيده را دارد تجربه به من ثابت كرده انها كه درامدشان بيشتر و از اين دولت بيشتر بهره برده اند و خورده اند كمتر با او همراه بوده اند چرا؟
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099