عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > کاظم جلالی یک دروغگوی بزرگ است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

کاظم جلالی یک دروغگوی بزرگ است
    آقای دکترجلالی به خداقسمت می دهیم این مقاله را در سایت قراردهید .(جمیع مردم شاهرود )

   

آقای دکترجلالی به خداقسمت می دهیم این مقاله را در سایت قراردهید .(جمیع مردم شاهرود )

با سلام خدمت تمامی مدیران و مسئولان ارشد اجرایی مرکز استان ، دستبوسی ما را از شهرستان شاهرود پذیرا باشید .

آقایان محترم واقعیت اینست که ما بعنوان شهروندان شاهرودی می خواهیم به شما بگوییم آقای کاظم جلالی یک دروغگوی بزرگ است و فقط جهت برهم زدن اتحاد ناگسستنی و برادرانه بین شاهرود و سمنان این حرفهای رکیک را درصداو سیمای سمنان برزبان راند چونکه حرفهای او صددر صد برخلاف واقعیت بود و جهت منافع خودش این حرفها را زده بود که سبب شده آرامش مسئولان مرکز استان به هم خورده و سبب رنجش آنها شود .

آقایان مسئول در مرکز استان ،شما که هرماه به شهرستان زیبای ما سفر کرده وخود از نزدیک با مردم با صفای شاهرود ملاقات حضوری دارید و به بررسی مشکلات و حل آنها می پردازید واقف باشید آقای جلالی در طول این 11سالی که نماینده بوده بسیار کم به این شهرستان سرمی زند واصلا در بین مردم ظاهر  نمی شود و اگر هم احیانا گذرش به اینجا می افتد فقط بخاطر 4 نفر دوست و آشناست .

من شهادت می دهم در این سه دوره که ایشان رای آورده فقط بخاطر لطف و مرحمت شما عزیزان بوده و ایشان باید از شما تشکر هم نماینده چون ما مردم شاهرود اصلا ایشان را نمی شناسیم و به ایشان رای نداده ایم .

اساتید بزرگوار ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود در همان دور سفر اول دولت اجرایی شده و هم اکنون بیش از 90 در صد پیشرفت فیزیکی دارد و ما از شما می خواهیم قبل از سال نو بیایید و با دست مبارک این ورزشگاه را افتتاح نمایید تا این آقای دروغگو بداند طرح این مساله که ورزشگاه شاهرود بعد از 6سال فقط یک حصار دورش کشیده اند جهت التهاب آفرینی و تشویش اذهان مردم است .

آقایان عزیزمامردم شاهرود هزاران بار نزد این فرد دروغگو رفته و به اواصرا ر کردیم  و به او گفتیم که انقلاب اسلامی به آقای نصیری مهلت نداد که اداره کل را ه و ترابری را به مرکز استان انتقال دهد لذا شما کار ایشان را به اتمام برسانید و حتی مرکز تحقیقات را نیز به سمنان انتقال دهید که اصلا هیچ به حرف مردم شاهرود توجهی ننمودند .

آقایان عزیز در شهر ما آنقدر کارخانجات و صنایع احداث شده که حاظریم تمام جوانان بیکار و رنج کشیده سمنان را جذب نماییم و حتی مسئولیت اداره کل را ه و ترابر ی وراه آهن شمالشرق و سازمان تبلیغات کل  را به آنها بسپاریم .

در این شهر انقدر اشتغال ایجاد شده که سرمایه داران بعلت نبودن نیروی کا رتحصیل کرده و بیکار از سرمایه گذاری در این شهرستان سر باز می زنند که شما متفکران باید فکر ی به این وضعیت بگیرید .

شهر ما شاهرود تنها شهری است که پدران ومادران نگران اشتغال فرزندان خود نیستند و اطمینان دارند که فرزندانشان بجای یک شغل صاحب دو شغل نو ن و آبدار خواهند شد .

آقایان بزرگوار ما مردم شاهرود تعجب می کنیم که چطور در بین این همه نماینده مجلس این فرد دروغگو و شیاد را به عنوان سخنگوی مهمترین کمیسون مجلس یعنی امنیت ملی انتخاب کرده اند و آقای لاریجانی برای چه ایشان را همراه خود به سفر های خارجی می برند و برای چه ایشان به عنوان نماینده قاره آسیا و اقیانوسیه در کمیته حقوق بشر مجالس جهانی انتخاب شده است ؟؟؟

دوستان گرامی درمرکزاستان، این آقای دروغگو احتمالا سیستان بلوچستان را از تلویزیون مشاهده کرده و بعضی از روستاهای شهرستان شاهرود را باسیستان وبلوچستان مقایسه می نماید  چون مثلا همین بیارجمند الان ده سال است

گاز دارد و تازه تمام روستاهای جنوب بیار جمند علاوه برگاز تمام امکانات رفاهی را دارا می باشند و جمعیت سرریز سمنان را نیز حاضرند جذب این مناطق نمایند .

آقایان بزرگوار و عدالت گستر این نکته را به شما بگویم که ما مردم شاهرود جنگل ابر را عمدا آتیش زدیم و یا از خدا خواستیم سیل در بیارجمند بیاید یا زلزله در طرود که این آقای جلالی حداقل به این بهانه سری به شهرهای دور افتاده حوزه مسئولیت خود بزند .

آقایان عدالت گستر مرکز استان ما جمیع مردم شاهرود از شما می خواهیم یک نماینده عدالت گستر مثل خودتان برای ما مردم شاهرود بفرستید تا شاید شر این آقای دروغگو از این شهرستان کم شود و نماینده ای باشد که پیشرفتهای شگرف شهرستانمان را از تلویزیون اختصاصی شما اعلام نماید .

آقایان عزیز لطفا به صداو سیما تذکر دهید که اینقدر از شهرستان شاهرود و دروازه ارگ ودیگر دیدنیها  آن تبلیغات نکند چون سیلی از توریست ها از سراسر ایران به این شهرستان  هجوم آورده و زندگی را برای ما دشوار کرده اند .

آقایان عزیز، از بس که شما برای حل مشکلات به شهرستان ما آمدید خسته شدیم و خیلی تکراری شدید و تمامی مشکلات ما به یمن حضو ر شما مرتفع شده است .و ما بهتر که از تلویزیو ن قیافه شمارا تماشا نماییم .

آقایان عزیز در شهرستان ما آنقدر امکانات ورزشی زیاد شده است که چهره اعتیاد به مواد مخدر و انواع خلافها از این شهر برچیده شده و حتی همه سالنهای ورزشی خالی بوده و حتی استخرها ی شنا سانس خالی دارد که بی جهت بودجه ها ار اسراف می نمایند .

شما خود شاهد بودید که چندماه پیش یک نفر در داخل حوض  چاه آب سرچشمه غرق شد که من علت آن را به شما می گویم امکانات ورزشی در این شهرستان بی نهایت است و این آقا از عوامل آقای جلالی بوده و می خواسته چهره شهرستان مارا در چشم شما مرکز نشینان بد جلوه بدهد و دست به این عمل انتحاری زده و داخل لوله گیر کرده و فوت نموده است .

ما مردم شاهرود از امام زمان می خواهیم  در استان سمنان  ظهور نماید چون مسئولین این استان توانسته اند عدالت و برابری را در این استان به انجام رسانده وفقط اگر این آقای دروغگو از این استان بیرون رود همه چیزدرست می شود .

و ما مردم شاهرود از دورترین نقاط استان دست شما را بوسید ه و اگر نماینده دروغگوی ما باعث رنجش خاطر شما گردید واقعا از شما پوزش میخواهیم وخدانیز از سر تقسیرات ما بگذارد .

آقایان محترم جمعیت شاهرود نصف سمنان هم نیست و مساحت آن هم کمتر از یک سوم سمنا ن می باشد و ما از اینجا می گوییم که تمام نقشه های موجود در کشور در این دو مورد باید تصحیح گردد .و ما بعلت کمی جمعیت ومساحت باید یک بخش در استان سمنان بحساب بیاییم نه یک شهرستان با فرمانداری ویژه .

آقایان محترم وقت شریف شهرستان شاهرود را سر دو سه درصد بودجه نگیرید این آقا با چه حقی میگوید که بودجه شاهرود 30درصد است و به این امر اعتراض مینماید .ما شهادت می دهیم بودجه این شهرستان بالای 50درصد است چون ما به مسئولان خود در مرکز استا ن اطمینان کامل داریم .

آقایان عزیز با توجه به اینکه شهرستان شاهرود در این استان از لحاظ کلیه شاخص های توسعه یافتگی جلوترمی باشد ما  اصلا نیازی به بودجه نداریم و همین بودجه ای که هر ساله به ما میدهید بعلت عدم نیاز بهتر است به مرکز استان که افراد لایق و کاردانی همچون شما دارد اختصاص یابد .

..............

ای مسئولان شریف مرکز استان، ما شاهرودیها از قدیم ضرب المثلی داریم که میگه (( تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ))

آقایان عزیز تا کی می خواهید با عناوینی مثل ضربه زدن به اتحادو همبستگی و دروغ و تهمت و منافع شخصی و .... حقوق  شهروندان شاهرود ی که نیمی از جمعیت استان را تشکیل میدهند پایمال نمایئد .

آقایان محترم مرکز استان  شما چرا ازحضور در جمع مردم شاهرود واهمه دارید و چشم خود را برروی حقیقت ها می بندید .

چرا نمی آیید و واقعیت ها را از نزدیک ببینید . ما فقط شما را از تلویزیون اختصاصی تان دیدهایم و هنوز نتوانسته ایم شما را در یک جمع مردم در این شهرستان مشاهده نماییم .چرا ؟؟؟؟؟؟؟

آقایان عزیز چاکرم و مخلصم و نون به هم قرض دادن تا کی ؟؟؟

آقایان محترم مطمئن باشید بیشتر آمار رسمی که به دست شما می رسد مثل همین آمار اشتغال (ناپایدار ) کاملا کذب و دروغ میباشد .

عزیزان من این استان شبیه یک خانواده است و مرکز استان پد ر خانواده می باشد .آیاشما که پدر خانواده می باشید بین فرزندان خود تفاوت قایل می شوید ؟آیا غذای فرزند ارشد خانواده (شاهرود ) را به فرزندان خردسال خانواده می دهید .؟آیا پول توجیبی فرزند بزرگ را به دیگر فرزند خانواده می دهید ؟آیا دوست دارید این فرزند بزرگ ادعای استقلال نماید و بخواهد از این جمع خانواده جدا بشود ؟آیا اگر فرزندان خانواده بدانند در بین آنها تبعیض قائل شده اید این جمع  از هم نمی پاشد ؟آیا مگر پدر خانواده مستبد است که می خواهد در برابر اعتراض پسر ارشد خانواده برسر او بزند و او را ساکت نماید ؟آیا پد ر خانواده مگر نمی داند جثه پسر بزرگ دو برا بر او و زور بازوی او نیز همچنین !!! آیا پسر بزرگ خانواده (شاهرود ) تاکی می تواند احترام پدر خانواده را نگه دارد ؟؟؟؟

آقایان عزیز، آقای جلالی نور چشم مردم شاهرود می باشد و او را متهم به دروغگویی کردن یعنی 300هزار نفر و نصف جمعیت استان را دروغگو خطاب کرده اید و تهمت زده اید که باید جوابگو باشید ؟؟

چرابه این سوال که سوال همه مردم شاهرود است  و سهم خودمان را از بودجه استانی می خواهیم جواب نمی دهید ؟ اگر واقعا عدالتی در کار است این آمار و ارقام ساده را به شفافیت اعلام نمایید .

چرا به جای حل مساله و ریشه یابی مشکلات  ،صورت مساله را پاک می کنید ؟؟

آقایان عزیز بیشتر مردم شاهرود اصلا سیمای سمنان را نگاه نمی کنند چه برسد به اینکه بخواند در نظر سنجی آنها شرکت نمایند !

آقای محترمی که  در مرکز استان ادعای مردم سالاری داری و توقع داری پایتخت سیاسی ایران  به سمنان منتقل شود ، ای برادر، شما که بعد از سی سال هنوز در استان  کوچک خود نتوانسته اید تمرکز زدایی کنید چطور می خواهید از تهران تمرکز زدایی کرده و پایتخت سیاسی را به سمنا ن منتقل نمایید ؟که با ادامه این روند مشکلات سمنان صد برابر بیشتر از تهران خواهندشد وقوز بالاقوز خواهد شد !!!!

آقایان عزیز ما ازآقای  جلالی گلایه داریم چون در برنامه آنشب سیمای سمنان تنها به چند مشکل کوچک اشاره کرد و فرصت ندادندتمام مشکلات را بیان نماید و حرف آقای جلالی حرف تمام مردم شهرستان شاهرود می باشد و همه ما پشتیبان او هستیم .

و در پایان از مسئولان محترم استان می خواهیم جهت اثبات برادری و پایان دادن به این حرفهای ریشه دار حضورا در جمع مردم شاهرود حاضر شده و از نزدیک حرف دل  مردم شاهرود را بشنوند .

از طرف تمام مردم شاهرود

((آقای جلالی خواهشمند است این مطلب را در قسمت مقالات چاپ نمائید ))

 

دوشنبه ١١ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/23 15:43
0
0
خودمان از کاه کوه می سازیم وگرنه {...} ده {...} بیش نبوده و نیست. اگر این همه حق کشی و حق خوری نبود الان باید {...} در حد یک روستا باقی می ماند
کاربر مهمان
1389/11/22 21:0
0
3
اقای جلالی تا حالا لال بوده از این به بعد هم لال باشد لطفا
کاربر مهمان
1389/11/22 13:8
1
0
اولا اگر شما {...} همه چیر داشته باشید شما یکی طر ز صحبت کردند را هم بلد نیستید .و می خواهید با علم کردن مردم میامی بین شاهرودی ها تفرقه بیندازید . اگر ما مردم شاهرود گزافه می گوییم شهمیرزاد که بغل سمنان است چرا داد بی عدالتی سرداده و با نامه نگاری به روسای نظام آبروی {...} را برده است و دست شما دیگر برای همه استان روشده،دامغانیها چرا از دست شما می نالند و چرا گرمساریها از {...} ناراضی هستند ، با سرمایه کل استان یال و کوپال برای خود درست کرده اید ومانند کبک سرخود را در زیر برف فرو برده و حقایق را نمی بینید...
کاربر مهمان
1389/11/20 10:52
0
2
ُسلام خدمت همه کسانی که توهم دارند شاهرود در سال 1335 که سمنان مرکز شد و مستحق آن بود زیرا علاوه بر حمعیت نسبت به همه شهرهای اطراف حتی ساری آمل و . .. پر جمعیت تر بزرگ تر و با سوادتر بود . در آن سال سمنان 30 هزار نفر ، سنگسر(مهدیشهر) 10+ هزار نفر و شاهرود حدود 17هزار نفر مجعیت داشت ، دامغان و گرمسار هم روی همدیگر حدود 10هزار نفر حمعیت داشتند . این از بحث حمعیت که بزرگترین مساله افتخار شما است . اما در حال حاضر جمعیت شهری شهرستان های سمنان و مهدیشهر بیش از 180 هزار نفر است که در مورد شاهرود این عدد به 160 هزار نفر می رسد ، جمعیت شهرستان نیز حدود 245هزار نفر است ، اما در باره وسعت که شاهرود پس از طیس ، نایین ، کرمان و . . . در برتبه 4 یا 5 را در بزرگترین شهرستان را دارد ، جمعیت پراکنده ای که در سال های پیش از انقلاب و پس از آن به دلیل بی عدالتی های شاهرود نسبت به توابعش باعث هجوم جمعیت به مرکز شهرستان شده دلیلی بر بزرگی یک شهر نیست ، می توان به مواردی چون عدم احداث بیمارستان میامی ، عدم ارجاع درخواست تاسیس شهرستان توران و . .. به وزارت کشور توسط آقای جلالی نماینده وراج شهرستان اشاره نمود . همچنین در سطح شهرستان شاهرود بنابر ادعای شما بزرگ ، چرا متخصصین و پیمانکارمعمولی هم به زحمت یافت می شود حال اینکه کارآفرینی و تخصص سمنانی ها از مراکز استانی که جند برابر سمنان جمعیت دارند نیز بیشتر است ، بنده تا کنون که 26 ساله ام بنابر پیشه ام به بیشتر شهرهای چهارگوشه ایران سفر کرده ام و قراردادهای تجاری داشته ام ،گرگان ، ساری و . . . ، رشت ، زنجان ، قزوین ، تبریز و. . . ، اصفهان ، شیراز و . . . کرمان ، یزد و . . . ، مشهد و . . .و البته در تهران که علاوه بر سمنان کار و تحصیل می کنم ، غیر از چند شهر بالای یک میلیون نفر آن هم در برخی موارد در زمینه توانمندی های بخش خصوصی بومی برای سمنان رقیبی ندیدم ، لذا در ابتدا لازم است توانایی های خود را بسنجید سپس سخن بگویید ، کارخانه کنستانتره شاهرود با آن سرمایه گذاری چه شد ، کارخانه فولاد(میلگرد )؟اما کارخانه سیمان که دولتی است اداره می شود ! کارخانه قند همچنین و . . . ! از خواب ناز و سوار بودن بر دوش توابع شهرستان بیدار شوید تا بتوانید به وسیله نماینده گستاخ و دهان گشاد خود سخنان حرفه ای و قابل قبول در حد یک نماینده مجلس بگویید !!!! نماینده ای که فقط با فریاد و . . . تلاش بر ابقای جایگاه خود در شهرستان دارد و حرف بخش های بزرگوار میامی ، بیارجمند ، بسطام و . . . نمی شنود و با چپاول منابع و بودجه های توابع سعی در جبران منبود کارآفرینی مردم دارد ، نمی تواند دم از عدالت بگوید . . .
کاربر مهمان
1389/11/18 14:39
0
0
بابا این شاهرودی ها دلشون به چه چیزایی خوشه...مرکز استان کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بقیه اش همش حرفه.اینقدر تو سر کله هم نزنید بابا.
کاربر مهمان
1389/11/18 10:6
1
0
این مقاله تقدیم به مردم سالاران و مدعیان دروغین دموکراسی در مرکز استان .
کاربر مهمان
1389/11/17 16:26
0
1
آفرين به نگارنده. اين نعل واونه تقديم به مسئولين استان كه دم از عدالت ميزنند.
کاربر مهمان
1389/11/16 15:15
0
2
سلام ایول داری بابا اقای نویسنده پس این ورزشگاه 15 هزار نفری که میگی 90% رشد داشته کجاست که ما شاهرودیا ندیدیم و تا حالا یک کلمه هم در موردش حرفی نزده شده تو شاهرود نکنه پشت کوههای شاهکوه دارن میزنن که هنوز کسی ندیده و شما خبر داری و برای افتتاح قراره کوه رو با بمب بترکونن تا یکدفعه تو شهر ظاهر بشه بابا خواب دیدی خیر باشه
کاربر مهمان
1389/11/16 1:2
0
1
سلام متن بالا کاملا داد میزنه که نویسنده شاهرودی نیست چون عدم حضور جناب اقای دکتر جلالی در شاهرود یک دروغ شاخداره چون شاهرود که سهله ایشان مرتبا در تمام روستاها حضور پیدا میکنند خیلی ضایع شدی شماها همیشه بدون خرد و با احساسات عمل میکنید
کاربر مهمان
1389/11/15 18:59
0
1
برادر عزیز مشخص است که مقاله را تا آخر نخوانده ای و درآن تفکر نکرده ای چون این مقاله کاملا کنایه آمیز تهیه شده تا شاید بدین وسیله مسئولین مرکز استان کمی بخود بیایند.
کاربر مهمان
1389/11/15 5:37
0
1
با سلام حتمأ مطلب را در سایت قرار دهید . از طرز نامه نگاری و انشاء متن مطمئن هستیم که نویسنده یا مجری صدا سیما ی سمنان یا یکی از دوستان او میباشد . من یک شاهرودی هستم و برای شهرم جانم را هم میدهم ولی بدلیل موقعیت شغلی ام بصورت اقماری به نظام خدمت مینمایم و در شهر دیگری میباشم . در طول این چند سال هرماه به مدت یکهفته شاهرودم و امکان نداشته است که حداقل طی دوماه 3 دفعه ایشان را در شاهرود خبر آمدنشان را به شهر جهت پیگیری مسائل شهر ندیده باشم . میدانم از جواب قاطعانه و حقیقت گویی آقای دکتر آتش گرفته ای ، ولی در محل خدمتم که 10 سال میگذرد به اندازه انگشتان دستم نماینده شهر محل خدمتم را ندیدم . کسی که دروغ می گوید شمایی عزیزم ای کاش بجای این کشمکش ها مثل آقای دکتر ملی فکر میکردین . برای نویسنده آرزوی موفقیت و حقیقت گویی را از خدا آرزو دارم . به امید آنروزی که آن عده قلیل از مسئولین سمنان که شمشیر را از رو بسته اند ، دست از کار شکنی و حق کشی دست بردارند .
کاربر مهمان
1389/11/14 10:45
0
1
آقای محترمی که در مرکز استان تا تقی به توقی میخورد از طریق روزنامه و دیگر رسانه آن را در بوق و کرنا میکنید از شما خواهش داریم این مقاله را در تنها روزنامه استان چاپ کن کنید !!!! تا ابهامات مردم مرکز استان برطرف شد !!
کاربر مهمان
1389/11/14 8:20
0
1
احسنت به شما
کاربر مهمان
1389/11/13 21:4
1
0
واقعا از اقای دکتر سپاسگزارم و خواهش من و تمامی مردم عزیز شاهرود این است که حق ما شاهرودی ها اینی نیست که وجود دارد.ما لایق بهترینهاییم
کاربر مهمان
1389/11/13 20:47
0
1
تهمت و بهتان زد ن مردم سالاران !! مرکز استان به دیگر شهرستانها اشکالی ندارد اما کوچکترین صحبت در خصوص احقاق حقوق شهروندان به اتحاد استان ضربه می زند !!!!!!!!
کاربر مهمان
1389/11/13 18:9
1
0
لعنت بر هر چه ادم انحصار گر ، مستبد و ظالم!
کاربر مهمان
1389/11/13 0:59
0
0
وسیعلم الذین ظلم ای منقلب الینغلبون..........
کاربر مهمان
1389/11/13 0:14
0
0
آقای جلالی چرا در مرکز استان تا می توانند از کانالهای رسمی و غیر رسمی تهمت ناروا و بهتان به جنابعالی و مردم شاهرود وارد می نمایند ولی اگر نماینده ما و مردم شاهرود دم از عدالت در استان بزند یا صحبت از حقوق شهروندانشان نمایند متهم به ایجاد تفرقه و تنش شده و هز ار وصله دیگر به آنها می زند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تاکی آنها می توانند به این بهانه ها جلوی اعتراض مردم شاهرود را بگیرند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1389/11/12 14:41
0
0
سمنان سالاری !!!!!!!!
کاربر مهمان
1389/11/12 10:34
0
0
ایول داداش.
کاربر مهمان
1389/11/11 22:52
0
0
خدا بگم چیکارتون کنه . از خنده روده بر شدیم .
کاربر مهمان
1389/11/11 19:6
0
1
یکی نیست به {...} بگوید چرا به دارائی های شاهرود مانند ادارت کل و مصوبه خودرو سازی چشم طمع دوخته ای ، اگر خیلی عرضه دارید بگذارید این کارخانه خودرو سازی در شرق استان احداث شود ، ماکه حسود نیستم اونوقت شما و همین آقای نجم الدین 10 تا کارخانه خودرو سازی در شهر سمنان ایجاد کنید و ما مردم شاهرود هم از شما حمایت خواهیم کرد و این را هم بدان که مگر اینکه از روی جسد ما شاهرودیها رد بشی که بتونی ادارات کل را از شاهرود به سمنان ببری ! مگر عهد ناصرالدین شاه است که هر کاری دلتان می خواهد انجام دهید !مملکت قانون دارد و شکر خدا مردم بیدار هستند و تمامی حرکات موذیانه شما را رصد می کنند و این حرکات و اعمال و رفتار شما جز اینکه بدنامی برای شما بیاورد و باعث تفرقه و حرف و حدیث در استان شود و حرکت توسعه استان کند شود هیچ عایدی ندارد و دود ان در آخر به چشم خودتان خواهد رفت . صبر و تحمل مردم وقتی لبریز شود هیچ چیز جلودار آنها نیست ما از شما که دائم از مردم سالاری و ....صحبت می کنید توقع خیلی بیشتری داشتیم و لی آنچه در عمل نشان دادید با صحبتهای شما د ر تضاد بود و آبروی مردم سالاری را بردید و در عمل مردم مشاهده کردند که شما فقط از واژه هایی مثل مردم سالاری و دموکراسی و حقوق شهروند ی و ...استفاده ابزاری جهت منافع خود و ضایع کردن حقوق دیگران می کنید .
کاربر مهمان
1389/11/11 18:25
0
0
{...} سمنان فعلا به فکر تمرکز زایی است نه تمرکز زدایی !!!!!!!!!!!!!!!!!! و در آخرت باید جواب تک تک مردم شاهرو د را بدهد .
کاربر مهمان
1389/11/11 16:49
1
0
چند بار این مقاله را خواندم بسیار زیبا بود.
کاربر مهمان
1389/11/11 16:14
0
0
تصدقت با این نوشته زیبا و کنایه آمیز دم همه شاهرودیهای یکرنگ و متحد گرم که پشتیبان هم و نماینده شجاع و با نفوذ شهرمون هستید
کاربر مهمان
1389/11/11 15:48
1
0
داداش دم و بازدمت
کاربر مهمان
1389/11/11 14:33
0
1
خدا خیرت دهد که در دل ما را گفتی از نماینده بزگوارمان می خواهم که به جد پیگیر باشدتا بزودی زود شاهد استان شدن شهر شایسته رشدمان باشیم
کاربر مهمان
1389/11/11 13:47
0
2
نماینده سمنان که از ابتدای وجود ، همه همت خود را برای انتقال اداره کل راه و ترابری استان به سمنان به کار گرفته نمی دانم چرا و با چه استدلالی پی گیر انتقال وزارتخانه ها و حتی پایتخت به شهرش شده است.
کاربر مهمان
1389/11/11 13:13
1
1
دم همه شاهروديهاي متحد گرم و انقدر از روي بي اطلاعي نماينده عزيزمان را پيش اين سمنانيها خراب نکنيم و پشتيبانش باشيم هيچ کس ديگر مثل جلالي نفوذ نخواهد داشت هر جند هم که بيشتر براي مشکلات بدود و کمتر نتيجه ميگيرد
کاربر مهمان
1389/11/11 11:29
2
1
خيلي با حال بود. دم نويسنده گرم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099