عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > ما براي عمران و آباداني شهرمان چه كرده ايم؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ما براي عمران و آباداني شهرمان چه كرده ايم؟
    هنوز بیش از دو دهه از عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب نگذشته و ما به سرعت سخنان این بزرگ مرد را فراموش کرده ایم، پس وای به حال فرزندان ما که قرار است سنگرداران آینده این جامعه باشند. وای به حال ما که از بی وفایی مردم کوفه نالانیم! آیا تا به حال از خود پرسیده اید هر کدام از ما که در گوشه ای از این شهربه زندگی خود مشغولیم ،تا به حال برای آبادانی و حل مشکلات شهر چه کرده ایم که اینقدر با دید گانی غیر منصفانه به قضاوت عملکرد مسئولین بزرگوارمان می پردازیم؟! ...

   

" اینک که به توفیق و تایید خداوند، جمهوری اسلامی با دست توانای ملت متعهد پایه ریزی شده و آنچه در این حکومت اسلامی مطرح است ،اسلام و احکام مترقی آن است و امروز بر ملت ایران واجب است این امانت الهی را که در ایران به طور رسمی اعلام شده با تمام توان حفظ نموده و در راه ایجاد مقتضیات بقای آن و رفع موانع و مشکلات آن کوشش نمایند"

امام خميني (ره)

مردم دیندار و با تقوای شاهرود:

هنوز بیش از دو دهه از عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب نگذشته و ما به سرعت سخنان این بزرگ مرد را فراموش کرده ایم، پس وای به حال فرزندان ما که قرار است سنگرداران آینده این جامعه باشند. وای به حال ما که از بی وفایی مردم کوفه نالانیم!  آیا تا به حال از خود پرسیده اید  هر کدام از ما که در گوشه ای از این شهربه زندگی خود مشغولیم ،تا به حال برای آبادانی  و حل مشکلات شهر  چه کرده ایم  که اینقدر با دید گانی غیر منصفانه به قضاوت عملکرد مسئولین بزرگوارمان می پردازیم؟!  آیا ما به عنوان یک شهروند ،به عنوان یک همسایه یا حتی به عنوان یک انسان چقدر تلاش کرده ایدم که در بهتر شدن وضع موجود قدم برداریم؟!

ما که مدام در مناسبت های مذهبی ، در عزای سید و سالار شهیدان و... دم ازعشق و علاقه به ائمه میزنیم ، تا به حال شده که قدری تلاش کنیم تا خلق و خویمان را به ائمه نزدیک کنیم؟!

نشان ارادت به حسین(ع) و مقبول ایشان بودن به عدد دیگهای روی اجاق،به محکم تر بر سینه زدن و به اشکهای بیش تر نیست، در درگاه حق کسی مقبول تر است که ایمانش بیش تر باشد ،کسی والاتر است که تلاشش برای نزدیکی خلق و خویش به ائمه بیش تر باشد.

اگر عباس،علمدار کربلا ، به چنین مقام والایی رسید،تنها دلیلش ایمان تام به اصل ولایت بود،عباس حتی ثانیه ای از فرمان ولی خود سرپیچی نکردو در وحدت کامل با ولی خویش حرکت کرد.

آری شهروندان متدین شاهرود:

باید به جای قضاوت های نا عادلانه،به جای ایرادهای نا منصفانه قدری بیاندیشیم و کافی است ذره ای فقط ذره ای ،هر کدام در رفتارمان تغییری حاصل کنیم که آن وقت نه تنها شهری آباد و با صفا که ایرانی با اقتدار خواهیم داشت.

يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/24 23:45
0
0
دوست عزیز اکثر مردم عامه هستند جه انتظاری میتوان از یک روستایی برای حل مشکلات شهر داشت من کارمند برای حل مشکلات زندگی و فرزندان خودم موندم کسانی که در جایگاه مدیران قرار میگیرند برنامه ریزی کنند انگیزه بدهند مردم اجرا خواهند کرد مردم شاهرود بی تفاوت هستند ولی بی غیرت نیستند
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099