عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > بغضمون تركيد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بغضمون تركيد
    ...باشنيدن وديدن مراسم كلنگ زني واحد خودروسازي در شهرسمنان ازسيماي سمنان بغضمون تركيد،آخه مظلوميت چقدر؟آخه بي عدالتي چقدر ؟آخه صبر چقدر؟...

   

باسمه تعالي

جناب آقاي دكتر جلالي نماينده شريف مردم شهرستان مظلوم شاهرود

باعرض سلام وخسته نباشيدخدمت حضرتعالي؛

جناب دكتر باشنيدن وديدن مراسم كلنگ زني واحد خودروسازي در شهرسمنان ازسيماي سمنان بغضمون تركيد،آخه مظلوميت چقدر؟آخه بي عدالتي چقدر ؟آخه صبر چقدر؟ آخه بيكاري جوانان شاهرودي چقدر؟مگر اين مملكت صاحب ندارد كه عده اي در سمنان هرطور بخواهند تصميم مي گيرند؟آيا مسئولين پايتخت نشين نيز بي عدالتند؟آيا مسئولين پايتخت نشين از ظلمي كه سمنان درحق ساير شهرستانها روا مي داردخبر ندارند؟

آقاي دكتر((همه مردان سمنان))مگرچند نفر است ؟15نفر(آقاي روحاني،آقايان اختري كه در بيت مقام معظم رهبري مشغولند ،آقاي سيد احمد خاتمي وچند عزيز ديگر) البته به استثناي رئيس جمهور محترم .اما همه مردان شاهرود درپايتخت وديگر جاهامگر بيش ازين نيست؟چرا از آنان كمك نمي جويي؟چرا ازمردم رنج كشيده نمي خواهي كه وارد صحنه شوند ؟چرا به مقام مغظم رهبري اطلاع نمي دهي؟ظلم ازين واضح تر.

جناب آقاي دكتر:ماشاهروديهارو فرض كردن آنان فكر مي كنند كه ما نمي دانيم اهداف بلند مدت آنان از اتصال مونوريل ومترو ازتهران به گرمسار وسپس به سمنان ونيز احداث بزرگراه حرم تا حرم وآوردن آب از خزر به سمنان ،احداث قطار برقي،احداث شهر 50هزارنفري ايوانكي وفراهم كردن زيرساختهاي شهري وامور زير بنايي ،اسكان يك ميليون نفرديگر در غرب استان ،همه وهمه درجهت آماده كردن سمنان براي انتقال پايتخت  كشور حداقل پايتخت سياسي كشور از تهران به سمنان است وماازين چشم انداز آنان غافليم.

آقاي دكتر: ما فرد تاثيرگذار در پايتخت كم نداشتيم (رئيس سابق دستگاه قضا، سردار ميغاني فرمانده سابق نيروي هوايي،حجت الاسلام سعيدي نماينده مقام معظم رهبري در سپاه،نماينده ولي فقيه در استان مازندران،نماينده ولي فقيه در استان كردستان،آقاي منطقي رئيس اسبق ايران خودرو،آقاي دكتر ملك رئيس فعلي پارس خودرووخيلي از عزيزان ديگركه مجال نام بردن از آنان نيست)اما فرصت سوزي كرديم.چرا؟

آقاي دكتربقرآن بغضمون تركيد با وجود اينهمه بيكاردرسطح شهرستان شاهرودكلنگ خودروسازي درسمنان زده شد.

واقعا از دولت محترم (عدالت محور)بعيد بود كه اين پروژه عظيم را در سمنان كلنگ بزند.خدايا حضرت حجت (عج)را برسان مرديم از بي عدالتي. خواهشمندم دكتر عزيزبخوانند،جونم فداي شما.

آقاي دكتر:ازتوبه يك اشاره ازمابسردويدن،آقاي دكتر حق دادني نيست حق گرفتني است .      

 

سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/27 10:6
0
0
آقايان مسئولين شهرستان سكوتتان را بشكنيد ، مصلحت انديشي تا به كي .ما زياده خواه نيستيم آنقدر اشتغال ميخواهيم كه جوانانمان آواره نشوند شما در ازاي اين مسئوليتها نبايد سكوت كنيد دير يا زود اين ميز ها را از دست خواهيم داد چه بهتر كه در آن زمان سرافراز باشيم و ديني نسبت به مردم نداشته باشيم .
کاربر مهمان
1389/11/26 13:54
0
0
دوست همشهری دلت خیلی خوش تازه که فرض محال پایتخت منتقل بشه به شاهرود میشیم عین تهران و کل بدبختی هاش حیف نیست شهر خلوت و تروتمیزمونو صرف ایجاد اشتغال به یه هیولاشهر تبدیل کنیم کتوش از هیچی جز بدبختی و ترافیک و آلودگی و .......... خبری نیست بزار آرامش و سلامت و حس آشنایی و خیلی از مزایایی که در حل حاضر در شهرمون هست و اونو نمی بینیم باقی بمونه تلاش کن تاشهرمون خوش آبو هوا پر از باغاتو مزارع کشاورزی بمونه و اگر به فکر پیشرفت شهر مون هستیم در زمینه کشاورزی تالاش کنیم بابا مزیت های خوبی رو که با شرایط شهرمون داریم بشناسیم و علاقه مند به صنعتی کردن ونباشیم . هیچ نفعی برامون نداره جز آلوده سازی محیط زیستمون و همچنین از بین بردن صمیمیت و معصومیت و ساده زیستی در شهرمون.
کاربر مهمان
1389/11/26 13:38
0
0
با سلام ، به حضور این عزیز ارجمند و دلسوز باید عرض کنم که در بسیاری موارد شخصیتهایی که مسئولند کاره ای نیستند بلکه تکلیف ها را مشاورین و معاونین و کارشناسان تعیین و مدیران را به آن سمت هدایت می کنند. یادتان هست در زمانی که آقای ... مدیرکل صنایع استان بود چه ظلمهایی که به شاهرود و دیگر شهرستانمها شد. هر سرمایه گذاری را شهرستانها جذب و برای انجام امور به مرکز استان می فرستادند به ادعای بسیاری از همشهریان در گیر در این کار ،وی را جذب مر کز استان می کرد و وی در اسم مدیر کل صنایع استان بود ولی در عمل مدیر کل صنایع شهر ... و بواقع همه نابرابریها در ایجاد کارخانجات متعدد و اشتغال زیاد در مر کز استان از زمان ایشان شروع شد. می خواهم عرض کنم که وی هم اکنون مشاور وزیر صنایع است و پروژه خودروسازی فقط و فقط کار وی است . شاهرودیها بشناسیدش مهندس ... 8 سال مدیر کل صنایع استان در دولت هاشمی،... و فعلاً سه سالی است که مشاور وزیر صنایع است و وزیر اختیاری در برابر او ندارد و استاندار هم تسلیم او.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099