عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > آقاي استاندار حتما بخوانند


نسخه چاپي  ارسال به دوست

آقاي استاندار حتما بخوانند
    ...به نظر شما چرا جوانان تحصیل کرده شاهرود ، باید برای بدست آوردن یک شغل ساده آواره شهر های دیگر شوند؟چرا یک مافیای قدرتمند جوانان شاهرود را در شرایط برابر یا در اکثر مواقع در عین شایستگی و برتر بودن و بالاتر بودن از دستیابی به شغل محروم می سازد؟...

   

آقای استاندار

چرا بودجه استان به طور متوازن تقسیم نمی شود؟چرا بودجه شاهرود که هم از لحاظ وسعت و هم جمعیت و هم متاسفانه تعداد بیکاران رتبه اول استان را دارد در مرکز استان برای فربه تر شدن سمنان و       اشتغال زایی برای هموطنان بهشهری و  قائم شهری و بابلی وآملی و ... خرج می شود؟

آقای استاندار

به نظر شما چرا آمار اعتیاد و...(آماری که هیچ گاه اعلام نمی شوند) در شاهرود بیشتر از سمنان است.البته شاهرود هم بزرگتر و هم پرجمعیت تر است اما دلیل اصلی آن این نیست.دلیلش فقط و فقط تبعیض و

 بی عدالتی و توسعه نامتوازن است.

آقای استاندار

به نظر شما چرا جوانان تحصیل کرده شاهرود ، باید برای بدست آوردن یک شغل ساده آواره شهر های دیگر شوند؟چرا یک مافیای قدرتمند جوانان شاهرود را در شرایط برابر یا در اکثر مواقع در عین شایستگی و برتر بودن و بالاتر بودن از دستیابی به شغل محروم می سازد؟

آقای استاندار

چرا خون جوانان سمنانی(وبابلی و آملی و قائم شهری و بهشهری و...) از خون جوانان شاهرودی رنگین تر است؟

آقای استاندار

به نظر شما اگر هر بغض فروخفته و هر فریاد عدالت طلبی  را به نام خانواده شهدا و اتحاد و ... متهم به تفرقه انگیزی و دروغ گویی کنیم ،این خود بزرگترین خیانت و اجحاف به خانواده شهدا نیست؟ این زیر سوال بردن معنای شهید و شهادت و عدالت و حق گویی و حق طلبی و عدل و داد و انصاف نیست؟ آیا خانواده شهدا در دنیا و آخرت از ما راضی خواهند بود؟آیا خود با عملکرد مان دل خانواده شهدا را خون نکرده ایم؟

آیا بیشترین شهید استان مربوط به شاهرود نیست؟

آقای استاندار

برای یک بار هم که شده از بند اطرافیان ... و ... خود خلاص شوید . خالص و بی ریا و بدون واسطه به میان مردم شریف شاهرود بیایید و حرف دلشان را بشنوید.پای صحبت جوانان شاهرودی بنشینید و از نزدیک ببینید که بی عدالتی چطور پیرشان کرده. ببینید که توسعه نامتوازن چگونه سن ازدواجشان را بالا برده . پای در دل مستاجران بنشینید واز آن پدر زحمت کش شاهرودی آرام بپرسید برای اشتغال و ازدواج دختر یا پسرش چه مشکلاتی دارد؟ببینید گرد خاکستری حق خوری و اجحاف  چگونه بر در و دیوار شهر شاهرود نشسته.

اصلا چطور است ماهی چند روز میز خود را به شاهرود بیاورید  و بدون هیچ اعمال نظر و نفوذ و بد سلیقگی مستقیما برای جوانان شاهرودی ادای دین کنید. واسم خود را در حافظه تاریخی مردم به عنوان یک مسئول دلسوز و صریح و بی اعتنا به باند قدرت مستقر در سمنان ماندگار کنید.

آقای استاندار

چرا آمار بیکاری در استان سمنان را تک رقمی اعلام می فرمایید حال آنکه این آمار مختص شهر سمنان است وآمار بیکاری در شاهرود و حتی دامغان دو رقمی است؟

چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/30 9:48
0
0
آقاي استاندار تا جائيكه ماميدانيم شما صرقا به اين استان آمده ايد كه مسائل و مشكلات و ستم هاي روا شده مركز استان بديگر نقاط را سروسامان دهيد ولي در عمل كاملا همه چيز بر عكس شده است نمونه بارز آن احداث خودروسازي ميباشد .چه جوابي براي مردم استان داريد .اگر جواب قانع كننده اي نداريد و توان اجراي حق را نداريد از همين الان دستور توقف اين پروژه را اعلام كنيد .چون هر جا كه سمنان نتوانست پروژهاي را به مركز استان ببرد آنرا كلا تعطيل نمود و اينبار نوبت ماست و در غير اينصورت از مقامات بالاتر خواهان رسيدگي خواهيم شد.
کاربر مهمان
1389/11/27 19:45
0
0
آقای دکتر جلالی اگر به سایت همین خبرگزاری فارس و ایرنا و یا اخبار شبکه استانی را تماشا کنید می بینید از هر 10 خبری که با استاندار می شود 8 تای آن مربوط به مسکن مهر استان می باشد!!!!!!!!!!!!!!آیا این استان بجز مسکن مهر مشکل دیگری ندارد ؟؟آیا درست است که استانداربیشتر وقت گرانقیمت خود را صرف بررسی مسکن مهر نماید آیا او معاون عمرانی و ...ندارد که این جلسات را هدایت نمایند و استاندار به کارهای مهمتر ی بپردازد ؟ و آیا چرا مردم شاهرود گلوی خود را پاره کردند ((که آقای استاندار محترم بیا شاهرود و با مردم شاهرود ملاقات عمومی داشته باش)) هیچ توجهی به خواسته مردم شاهرود ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی ا عتنایی به خواسته های مردم شاهرود تا کی ؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1389/11/27 17:36
0
0
سلام و خداقوت آقای دکتر امروز (89/11/27)در خبرگزاری البرز و خبرگزاری فارس در باره آقای استاندار سمنان دومطلب نوشته شده بود که با خواندن این دومطلب پی به غیر واقعی بودن آمار اشتغال ایجاد شده در شهرستان شاهرود می برید در ابتدا خبر خبرگزاری البرز http://www.alborznews.net/fa/pages/?cid=38008 مبنی بر اینکه استاندار سمنان اصرار بر افتتاح دو بیمارستان ناقص در استان سمنان انهم بدست ریاست جمهوری دارد و خبر دیگر درخبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8911261440 مبنی براینکه استاندار سمنان اعلام کرده که از ابتدای امسال در استان سمنان 61هزار شغل در این استان ایجاد شده است و جالب اینجاست که خراسان رضوی تعهد ایجاد فقط 40 هزار شغل را داده بوده ولی در استان سمنان 50درصد بیشتر از خراسان رضوی شغل ایجاد شده و حتی استان قزوین که دو برا بر استان سمنان وسعت دارد فقط 20 هزار شغل تعهد کرده بوده است و در اینجا ما مردم شاهرود از آقای استاندا سوال داریم چطور می شود که شما در طول یکسال معجزه کردید و 50در صد بیشتر از خراسان رضوی و سه برابر استان قزوین اشتغالزایی کرده اید در حالیکه این اشتغالزایی در شهرستان شاهرود محسوس نیست و خیل عظیم بیکاران این استان در شهرستان شاهرود وجود دارد؟؟؟؟؟؟و آیا احتمال دارد اعلام خبر اشتغالزایی، شبیه اصرار بر افتتاح دو بیمارستان ناقص استان باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟و آیا احتمال دارد در اختصاص بودجه و دیگر مزایا به شهرستان شاهرودهم مانند این دوخبر بزرگنمایی شود و اختصاص بودجه واقعی شاهرود بسیار کمتر از بودجه اعلام شده باشد ؟؟ البته شایدخبرگزاری های فوق اطلاع نداشتند که شهر ستان سمنان بار اشتغالزایی هموطنان شمالی هم بدوش می کشد و سهمیه اشتغالزایی استانهای شمالی کشورهم به شهرستان سمنان داده شده که در شهرک صنعتی سمنان مشغول بکار شوند و این امتیاز برای آنها در نظر گرفته شده در صورتیکه درصدبیکاری در شهرستان شاهرود نزدیک 20 درصد می باشد . از آقای استاندار تقاضا داریم که اینبار اگر افتخار می دهند به جمع مردم شریف شهرستان شاهرود آمده و علت تناقضات وابهامات موجوددر این خبرها را برای ما روشن فرمایند . از شما نماینده محترم نیز تقاضا داریم دل خود را به بعضی اخبار که از مرکز استان مبنی بر اشتغالزایی در شهرستان شاهرود پخش می شود خوش نکنید چون این آمار از معجزه هم فراتر رفته و بیشتر خنده آور و جهت مزا ح خوب است !!!!!!!!!!!!
کاربر مهمان
1389/11/27 11:56
0
0
آقای استاندار وقتی جنابعالی در جمع عموم مردم حاضر نمی شوید ما چطورانتظار داشته باشیم که روسای ادارات کل استان به شهر شاهرود آمده واز زیر مجموعه خود سرکشی نمایند.
کاربر مهمان
1389/11/27 11:34
0
0
همشهري عزيز اميدوارم بتوانيم حقمان را در اين مملكت اسلامي بگيريم ... اميدوارم مسئولين نظام زودتر اين بي عدالتي كه در بخش امور رفاهي و مخصوصاً در زمينه بيكاري جوانان كه ناشي از توزيع ناعدلانه امور اشتغال زا مانند احداث شركت‌ها و كارخانه‌جات ، ادرات و .. بيداد ميكند و در پي اين بي عدالتي شاهد بيكاري جوانان و گمراهي و ديگر رذايل اخلاقي و.. ميباشيم ، مرتفع گردد . در غير اينصورت ممكن است خيلي دير شود.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099