عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > چرا بار همه درگيري ها بر دوش شماست؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

چرا بار همه درگيري ها بر دوش شماست؟
    ...خدمت صادقانه به مردم تنها یادگاریست که هیچگاه از ذهن مردم محو نخواهد شد،...

   

با سلام و احترام

خدمت صادقانه به مردم تنها یادگاریست که هیچگاه از ذهن مردم محو نخواهد شد، مثال عینی و واضح آن نماینده فقید گذشته شهرمان جناب آقای حسینی (ره) است. با اینکه در زمان درگذشت ایشان من کودکی بیش نبودم اما آن ایام را به خاطر شوری که بین مردم وجود داشت به خوبی به خاطر می آورم.

اما در آغاز سخن طرح یک سوال.  نماینده مجلس یعنی چه؟

نماینده کسیست که مردم به او رای می دهند و او را انتخاب می کنند برای مجلس یا ...

شما نماینده مردم مظلوم شاهرود هستید، یعنی شما هستید که باید از طرف مردم سخن بگویید چرا که تک تک ما، هر چند پر نفوذ امکان و ابزار دسترسی به مسئولان رده بالای کشور را نداریم و این وظیفه سخت و سنگین، علاوه بر مسئولیت های نمایندگی مجلس و قانون گذاری بر عهده شماست. حداقل عرفا

مدتی است که در خبرنامه سایت شما عضو هستم و در گذشته هم از طریق شاهوار دست نوشته های شما را می خواندم. چندین و چند بار در خاطرات شما خواندم که جوانی با اوضاع بد روحی و مالی و با داشتن تاهل از روی ناچاری برای رفع مشکل اشتغالش به شما مراجعه کرده و شما هم علاوه بر اینکه هر کاری از دستتان برآمده انجام داده اید اما از نظر روحی هم متاثر شده اید. ضمنا من در شرکتی مشغول به کار هستم که هر از چندگاهی معرفینامه های  حضرتعالی به دوستان جویای کار به دستمان می رسد در صورتی که خود کاملا مستحضرید که از نظر نیروی کار، شرکت ها در شاهرود در وضعیت اشباع قرار دارند.

آقای دکتر عزیز، این سوال را از سر علاقه شخصی و قلبی ام به شما می پرسم، تا کی می خواهید برای یکی یکی جوانان مراجع فکری بکنید؟ چرا فکر کلی نمی کنید تا مردم بتوانند از نگرانی برای جوانان خود رها شوند؟

به خوبی از مشکلات و دردسرهای این امور آگاهم، چون از طریقی، و کمی نزدیکتر از عموم مردم با فعالیت های شما آشنا هستم. اما باور کنید امروز که در هفته نامه ای موضوع نهایی شدن احداث کارخانه ایران خودرو را در شهرک صنعتی سمنان دیدم (علیرغم تلاشهای همه جانبه شما) قلبم به درد آمد.

بعد از سه دوره نمایندگی در مجلس و افتخارات ملی و بین المللی که بدست آورده اید که الحق شایسته آن بوده اید، احساسم به من می گوید از شما درخواست کنم خواسته های شاهرود را برجسته تر کنید.

به خوبی به خاطر دارم که در مورد جدایی شاهرود از سمنان کار داشت به اعتصاب و تحصن می کشید و باز هم به خاطر دارم که همه مردم به زیبایی و وحدت هر چه تمام تر با پشتیبانی از نماینده خود آماده این کار بودند.

بعد از جریانات اخیر پیش آمده در صداوسیما حداقل در سلیت خودتا شاهید که چقدر مردم را خوشحال کرده¬اید و چقدر آنها در پشتیبانی از شما نوشته¬اند.

آقای دکتر موجی به راه افتاده است که عامل آن باور مردم به اینکه بالاخره حرفشان دارد بیان  می¬شود است. شما که مرد سیلست هستید از این موج خوبی به نفع شاهرود استفاده کنید. چرا بار همه درگیریها را شما به دوش بکشید؟ آیا وقت آن نرسیده است که مردم هم به نماینده محبوبشان کمک کنند تا خواسته های خود مردم را که زیادی هم نیست، کمک کنند؟ شما بهتر از هر کس دیگری می¬دانید که مردم ایران همیشه آماده¬اند برای ایران از همه چیز خود بگذرند و می دانم که می¬دانید که لیاقت این مردم این نیست که الان دارند.

البته اضافه كنم كه منطورم جنجال و هياهوي بيهوده نيست

به مردم اجازه بدهید که با شما همیاری کنند. به مردم اجازه دهید که شما را همانطور که در قلبشان هستید، همانجا جاودانه کنند.

 

با آرزوی توفیقات الهی و موفقیت برای شما

پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/30 13:22
0
0
باتشکرازهمشهری عزیز شاهرودی که ماتعریف کرد.خوشمان آمد تاشماها هستید مانمایندگیمان مادام العمرمی شود
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099