عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > شخص رياست محترم جمهور بايد دخالت نمايد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شخص رياست محترم جمهور بايد دخالت نمايد
    ...حال ریاست جمهور عدالت خواه که بر موضوع حاد بیکاری در شهرستان شاهرود واقف بوده دستور داده که این کارخانه در نقطه ای از استان ایجاد شود ...

   

سلام                                                     

آقای جلالی نماینده عزیز لابی های مرکز استان آنقدر قوی هستند که استانداران  نمی تواند نفس بکشد و اگر استاندار آنقدر قدرت داشت که بتواند واحدهای تولیدی مانند خودروسازی را به شرق استان بیاورد که الان ما اینهمه مشکل بیکاری  نداشتیم .این سد بی عدالتی فقط باید از با لا بر آن فشار آورد تا آنرا خرد کرد ویانه در استان سمنا ن اینچنین  قدرتی وجود ندارد که بتواند جلوی بی عدالتی را بگیرد آقای استاندار هم تابع و مطیع نظرات آقایان مرکز استان هست .

یک زمانی رضا خان جهت بازدید  به یکی از پادگانها رفته بود سربازان از جیره غذایی کم خود شکوه و گلایه کردند رضا خان دستور داد تکه یخ بزرگی آوردند و گفت کل سریازان که حدود دویست نفر بودند بایستند بعد که هم ایستادند تکه یخ را به نفر اول داد و گفت دست به دست بچرخانید تا به نفر آخر برسد وقتی این حرکت انجام شد نفر آخر فقط چند قطره آب روی دستش بود و فقط دستش کمی خیس شد رضا خان روکرد به سربازان و گفت بودجه که ما برای شما می فرستیم مانند این تکه یخ بود که آنقدر از آن می زنند که چیزی به شما نمی رسد .

حال ریاست جمهور عدالت خواه که بر موضوع حاد بیکاری در شهرستان شاهرود واقف بوده دستور داده که این کارخانه در نقطه ای از استان ایجاد شود که بیشترین بیکار را دارد (مساله ای که مثل روز روشن است و شهرستان شاهرود بیشترین بیکار در استان را داراست ) بعد جناب وزیر محترم هم که ریاست جمهور این وظیفه را به وی محول کرده  با کمی سهل انگاری به استاندار واگذار کرده است . و باز قضیه برگشت سرجای اول  و جایی که کلا استان در آن مشکل تصمیم گیرد دارد و مشکل ریشه ای و حاد است یعنی مرکز استان ، مرکز استان هم می خواست لقمه به این بزرگی را یکجا ببلعد که با دادو فریاد نماینده شاهرود و مردم مظلوم این شهرستان  وعده داد ند که تکه هایی از این لقمه را برای شاهرود خواهند فرستاند منتها اول باید سمنان لقمه بزرگ خودش را قورت بدهد تا خیالش راحت شود بعد هم شاید فرجی شود و بتواند بقیه لقمه را که وعده آن را به شهرستانها داده بودند در فرصت مناصب ببلعند و این شد که کلنگ ایران خودرو در سمنان به زمین خورد و وعده داده شد که ظرف 9 ماه برای هموطنان شمالیمان در مرکز استان اشتغالزایی خوبی کرده اند.

و حالا از این یخ بزرگی که ریاست جمهوری برای ما حواله کرده بودند و دلهایمان را صابون زده بودیم حتی دستهایمان نیز خیس نشده  و حسرت اشتغال با ز هم به دل جوانان شاهرودی   ماند  !!!!

پس آقای جلالی در اینجا نتیجه می گیریم که خود شخص ریاست جمهوری باید مستقیما در این مساله دخالت کرده و فکر ی بحال مردم مظلوم شاهرود بکشد .

شنبه ٣٠ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/12/19 9:50
0
0
جناب دکتر وهمشهریان گرامی درجای جای این شهرستان زیباولی محروم بدانید بااستان شدن وجداشدن ازاین وضعیت خلاص میشویم مثل گرگان- بجنورد -کرج 000 به جهت رعایت شیون وادب ومتانت مامردم فشاربرشهرستان خصوصانماینده عزیز ازجهت زیاده خواهی وتمامیت طلبی مرکز استان همانندسنوات قبل بالاست امیداست وحدت که ضامن مقابله بامرکزیت ......فراموش نشود والسلام
کاربر مهمان
1389/11/30 23:4
0
0
جناب دکتر جلالی عزیزما در این حکومت اسلامی و دولت عدالت محور که هر دو عزیز رهبر و رییس جمهور به خواسته های این مردم واقفندکف خواسته هایمان استقلال مالی و اعتباری از سمنان است بلکه مانند گرگان و کرج باید از همین الان به فکر آینده بود.
کاربر مهمان
1389/11/30 13:40
0
0
مامردم ازشما میخواهیم از ... جداشویم وشمامیتوانید ماراآزادکنید.
کاربر مهمان
1389/11/30 12:53
0
0
تکه یخ های ارسالی ... در این سی سال بعد از انقلاب همه در شهرک صنعتی سمنان جمع آوری گردید ه است.(جمعی از مستضعفان شاهرود ی)
کاربر مهمان
1389/11/30 12:6
0
0
... اما نکته ضروری این است که ما اتحاد و همبستگی خود را حفظ کنیم و پافشاری بر حقوق حقه و طبیعی خود را ادامه دهیم و مراقب اختلاف افکنی ها و ترفندهای باند قدرت باشیم.قطعا یک شاهرود متحد و یکپارچه صدایش به جایی خواهد رسید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099