عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > مي دانم همه اين فتنه ها زير سر كيه!


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مي دانم همه اين فتنه ها زير سر كيه!
    ...فرد مورد نظر ضمن تعریف و تمجیدهای فراوان از شهردار قبلی شاهرود (ناصر حاج محمدی ) می گفت : آقا یکی هم که اومد یه کاری تو این شهر خراب شده انجام بده آنچنان زیرابشو زدن...

   

شاهرود پرس : چند روز پیش در محفلی بودم و بعد از صحبتهای فراوان توسط افراد مختلف از هر دری و اظهار نظر های کارشناسی تا حد هسته ای و .... که توسط این افراد مطرح می شد ،  یکی از افراد کارشناس ! صحبتی را مطرح کرد که در عین حالی که برایم مضحک بود مرا واداشت تا کمی در مورد آن قلمفرسایی کنم البته نه ، وب فرسایی

فرد مورد نظر ضمن تعریف و تمجیدهای فراوان از شهردار قبلی شاهرود (ناصر حاج محمدی ) می گفت : آقا یکی هم که اومد یه کاری تو این شهر خراب شده انجام بده آنچنان زیرابشو زدن که نفهمید از کجا خورده . البته من میدونم همه این فتنه ها زیر سر کیه . که یکی از افراد کارشناس ! دیگه ازش سوال کرد : منظورت کیه ؟ و فرد مورد نظر با یه دنیا ناز و کرشمه و اینکه نمیگم و چنان و چنین و غیبت می شه ، گفت : بابا همین جلالی .

بعد همه میخ این آقا شدن که جلالی کیه ؟ گفت : بابا نماینده را می گم دیگه حتما اون زیرابشو زده که رقیبش برای نمایندگی شهرستان نشه ؟!!!!

داشتم شاخ در می آوردم . واقعا به خودم تاسف خوردم که در این جمع نشسته بودم . از این حسرت خوردم که کوتاه فکری تا کجا .

آیا بعضی از زدن اینگونه حرفها بدنبال چه چیز هستند ؟ آیا واقعا از روی کج فهمی یا عدم اطلاع است یا جهت تفرقه افکنی و دامن زدن به اختلافات آنهم در زمانی که نیاز اول این کشور وفاق و همدلی است ؟

به خود گفتم آیا بعضی فکر نمی کنند که وزن انسانها متفاوت است ؟ آیا واقعا می توان بعضی را رقیب بعضی دیگر دانست ؟ قصدم جسارت یا بی احترامی نیست ، بلکه واقعا فکر کنیم آیا دکتر کاظم جلالی که فردی شناخته شده در ایران و یکی از قطبهای سیاسی و تاثیر گذار در مسائل مهم مملکتی است می تواند به این فکر کند که مثلا آقای حاج محمدی را از رقابت بدر کند ؟ آیا غیر از شاهرود چقدر در روستاهای دور افتاده که سهم مهمی در آراء دارند ، آقای حاج محمدی را می شناسند ؟ آیا اگر دکتر کاظم جلالی از حوزه انتخابیه تهران کاندید شود رای بالایی نمی آورد که بخواهد حتما در شاهرود خود را به دردسر بیاندازد آنهم با این همه حرف و حدیث !

از قابلتها و زحمات زیاد آقای حاج محمدی نیز نمی توان گذشت چرا که وی نیز در این دوران کوتاه خدمات زیادی را به شهر شاهرود انجام داد و من به شخصه امیدوارم در هر کجا که هستند بتوانند به خوبی خدمت کنند اما واقعا به چه چیز فکر می کنند افرادی که چنین شتابان قضاوت های نابجا می کنند ؟

 آیا خدا از اینهمه غیبت راضی است ؟ من نمی خواهم برای آقای جلالی بازار گرمی کنم چرا که ایشان به این امور نیازی ندارد و نخواهد داشت ، اما به واقع خود شاهد سعی و تلاش خستگی ناپذیر ایشان در تمامی عرصه ها چه در مورد ایران اسلامی و چه در مورد شهرستان بوده ام . و امروز از ایشان متشکریم چون از مرحوم حسینی نماینده فقید شاهرود تشکر کردیم . یادمان نرود که در زمان ایشان نیز با وجود همه سعی و تلاشهایشان که بعضی بر دیدگان همه ما مخفی بود ، عده ای کج فهم چگونه تیشه را به ریشه ایشان می زدند .

اما آنچه ماند انسانیت و خاطرات صادقانه از ایشان بود .

و امروز بر ماست که با دیدی باز در مواجهه با مسائل شهرمان نظاره گر باشیم و به جای آتش در خرمن نابسامانیها انداختن ، به کمک و یاری مسئولان در نیل به اهداف قدم برداریم .

یادمان باشد هین تصورات واهی باعث ضربه به شهرستان شاهرود است .

مدیر سایت - www.shahroodpress.blogfa.com

دوشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/01/25 22:16
0
2
magar doktor hajmohammadi dige shahrdare shahrood nist ? chera ??????????????????????????
کاربر مهمان
1390/01/22 14:15
1
1
با سلام اين انسانها كج فهم نيستند مغرض و مريضند و نقاب از چهرشان نزد مردم كنار رفته است زحمات و دغدغه هاي آقاي دكتر جلالي بر كسي پوشيده نيست .آقايان ... بهمين زودي پروژه شهر بازي به گل نشست كار بازسازي بلوار نيز ناتمام ماند از بعضي از شما كه در واقع دشمنان اين شهر و مردميد كاري ساخته نيست ....شما همانگونه كه دكتر حاج محمدي را خون بدل كرديد با آقاي دكتر جلالي نيز سر جنگ داريد چراكه او هم دلسوز اين مردم است.و اين منافات دارد با سياست هاي ناپاك شما.
کاربر مهمان
1390/01/22 13:48
0
2
راست گفته بنده خدا همتون دستتون تو یه کاسس
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099