عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > نقدی بر عملکرد دکتر جلالی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نقدی بر عملکرد دکتر جلالی
    ...در ارتباط با موضوع بی عدالتی های موجود در سطح استان چرا همواره شخصا" اقدام می نمایید؟ آیا بهترنیست از وجود شخصیت های سیاسی مذهبی شاهرودی که ...

   

خدمت نماینده محترم جناب آقای دکتر جلالی

با سلام و تشکر از خدمات ارزنده جنابعالی اگرچه بسیاری از پیشرفت های کنونی شاهرود مدیون تلاشهای مجدانه جنابعالی است و     بی شک مردم شاهرود همواره قدردان پیگیریهای شبانه روزی شما می باشند اما بعنوان یک شهروند نقدی گذرا بر عملکرد شما داشته ،شاید در توسعه آتی شهرمان موثر واقع گردد .

- در ارتباط با موضوع خودرو سازی در ابتدای امر ، علیرغم حساسیت هایی که بعضا" از سوی برخی شهروندان در همین سایت انعکاس می گردید متاسفانه به دلیل نگاه خوش بینانه شما به جناب آقای استاندار و اعتماد به مدیریت ایشان پروژه خودرو سازی علیرغم بیکاری فزاینده در شرق استان سرانجام به مرکز استان اختصاص یافت و علیرغم پیگیریهای بعدی جنابعالی که بر هیچ کس پوشیده نیست به دلیل همان نگاه خوش بینانه، تلاش های شما بی ثمر ماند .

- در ارتباط با موضوع بی عدالتی های موجود در سطح استان چرا همواره شخصا" اقدام می نمایید؟ آیا بهترنیست از وجود شخصیت های سیاسی مذهبی شاهرودی که چهره سیاسی آنها برای نظام روشن است بهره بگیرید ؟ بعنوان مثال در خصوص موضوع خودرو سازی ملاقات حضوری روحانیت و ائمه جمعه شهرهای تابعه شاهرود با شخص ریاست محترم جمهورجهت شفاف سازی موضوع بیکاری در شرق استان و تاکید بر این مطلب که در استانهای خراسان ، کرمانشاه و فارس ایران خودرو اقدام به احداث واحد خودرو سازی در خارج از مرکز استان را نموده ، می توانستید علت احداث سایت مرکزی در مرکزاستان را جویا شوید . امید است در خصوص موضوع اداره کل راه و ترابری و انتقال آن به مرکز استان ،اقدامی جدی صورت گیرد و این بار نیز به امید مدیریت جناب استاندار وصرف نامه نگاری با مسئولین ، این پروژه نیز به سرنوشت خودروسازی دچار نگردد.

- برادر عزیز آیا براستی زمان آن نرسیده تا ترتیبی اتخاذ گردد که روحانیت و بزرگان شاهرود با شخص ریاست محترم جمهور ملاقاتی حضوری داشته باشند تا فکری اساسی برای پایان دادن به بی عدالتی های موجود در سطح استان صورت گیرد . هرچند جنابعالی هر بار به موضوع مطلع بودن مقامات کشور از وضعیت استان و شاهرود اشاره می کنید اما سوال اینجاست پس چرا هیچ اقدام موثری از سوی مسولین صورت نمی گیرد ؟ آیا سزاوار است مردمی که در دهه چهل به دلیل حمایت از دین و روحانیت در مقابل فتنه رژیم پهلوی ایستادگی نمودند ودر مقابل مرکزیت استان را از دست دادند و در دوران دفاع مقدس نیز بیشترین شهید را در سطح استان تقدیم انقلاب     کرده اند همواره مورد بی مهری و کم توجهی قرار گیرند ؟  مسئولین باید رنج بی عدالتی که سالها است به جان مردم شاهرود افتاده را درک کنند برادر عزیز باور کنید با نامه نگاری نه تنها مشکلی حل نمی شود بلکه هر روز شاهد گستردگی بیشتر این بی عدالتی در سطح استان خواهیم بود.

 

 

دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/03/14 12:38
0
0
ما همه منتظريم كه بصورت حضوري وبا ارئه مدرك دست اين انسانهاي ظالم درمركز استان را در حضور مقام معظم رهبري رو نمائيم.لذا تقاضا داريم ترتيب اين ملاقات را بدهيد .چرا خودرو سازي را خلاف مصوبه دولت اجرا كردند آقاي استاندار چرا به مردم شاهرود جواب نميدهيد.شايد اين مردم در شان شما نيستند كه جوابشان را بدهيد ولي اگر اين سئوال از يك مقام ارشد مملكتي طرح شود آنوقت ناچاريد جواب دهيد.آقاي نجم الدين شما هم آماده باش.
کاربر مهمان
1390/02/31 12:16
0
0
علی رغم اذعان به تلاش های آقای جلالی و پی گیری های فراوان ایشان ، امیدوارم سکان نمایندگی مردم توسط خودشان به کس دیگری واگذار شود. زیرا ایشان هر چه می توانسته است طی این 12 سال کرده و دیگر نمی توان انتظار دیگری داشت.
کاربر مهمان
1390/02/31 12:4
0
0
آقاي دكتر اين خواسته حداكثر مردم شاهرود است كه چرا صدايشان بطور گسترده تري به مسئولين عالي رتبه نظام نميرسد بشكل حضوري و يا با ارائه طومار و اگر رسيده چرا اتفاقي در راستاي باز گرداندن حق و حقوق اين مردم مظلوم صورت نميگيرد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099