عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > الزامات عصر ارتباطات


نسخه چاپي  ارسال به دوست

الزامات عصر ارتباطات
    ... از تکنولوژی ارتباطات باید نهایت بهره برداری را نمود و برای اینجانب که یک شهروند شاهرود ی می باشم مایه مباهات است که نماینده من در مجلس توانسته ازطریق فضای مجازی بصورت روزانه با کلیه شهروندانش ارتباط داشته باشدو تبادل نظر نماید ...

   

با سلام

آقای دکترهمانطور که استحضار دارید عصر کنونی عصر ارتباطات و روابط عمومی می باشد و هر کس که در این دو بخش فعالتر باشد نتیجه گیری عالی دارد .

آقای جلالی دیگر زمان آن گذشته  که یک فرد برای ملاقات با نماینده خود در مجلس از یک روستای دور افتاده به دفتر نمایند ه بیاید و کلی زمان صرف گرفتن نوبت ملاقات وهزینه ایاب و ذهاب و ... نماید .

اینجانب تا کنون هیچ مسئولی را در ایران مشاهده نکرده ام که روابطی اینگونه با شهروندانش یا با ارباب رجوع دستگاه زیر مجموعه خود  داشته باشد .

لذا از تکنولوژی ارتباطات باید نهایت بهره برداری را نمود و برای اینجانب که یک  شهروند شاهرود ی می باشم مایه مباهات است که نماینده من در مجلس توانسته ازطریق فضای  مجازی  بصورت روزانه با کلیه شهروندانش ارتباط داشته باشدو تبادل نظر نماید .

لذا برای پر بار شدن سایت چند پیشنهاد به شرح زیر دارم :

1-         از آنجاییکه ما ایرانیان به حواشی اخبار بسیار علاقه مندیم در صورتیکه حواشی برخی اقدامات در مجموعه مجلس و دولت  که کمتر در رسانه های سراسری منتشر می شود را در دست نوشته های خود بیاورید باعث مراجعه زیاد خبرگزاریها کشور و مردم دیگر استانها به سایت خواهد گردید و در زمینه باعث آشنایی آنها با جو استان سمنان و همچنین تبلیغاتی برای شهرستان شاهرود میگردد .(مثلا دستنوشته ای که مربوط به استیضاح وزیر راه بود بازتاب خیلی خوبی در خبرگزاریها داشته و یا جدیدترین خبرها از قانون نظام وظیفه ،اخباری درخصوص برخی مسائل استانی و... )

2-         با توجه به اینکه رونق گردشگری در شهرستان شاهرود با توجه به پتانسیل خوب آن تاثیر مثبتی بر اقتصاد شهرستان دارد ، نقاط دیدنی شاهرود به ترتیب اولویت مشخص و با شرح کامل و  عکس های زیبا مزین  و در زیر آن فضایی جهت درج نظرات شهروندان در نظر گرفته شود که نقاط ضعف و قوت وپیشنهادات  خود را راجع به آن مکان در زیر مقاله درج نمایند این کار باعث می شود  تبلیغات خیلی خوبی برای این مکانها شود .

3-         در قسمت دیگر ی از سایت فضایی باشد که از شهروندان شاهرود ی خواسته شود که مهمترین خواسته آنها از مسئولین را در این فضا درج نمایند تا مسئولین استان و کشوری به خواسته های مردم اشراف کامل داشته باشند .

4-         با توجه به آرشیو سوالات تقریبا به تمامی سوالات عمومی و کلی شهروندان پاسخ داده شده و فقط مانده پیگیری این سوالات که بیشتر مربوط به پروژه  های عمرانی شهرستان و برنامه های آتی  می باشد لذا در صورتیکه پیگیری های نماینده  از انجام این پروژه ها دائما در سایت به روز شود  به غنای سایت می افزاید .

5-         مقالات و اخباری که مربوط به شهرستان شاهرود است و در روزنامه های استانی وکشوری و خبرگزاریهایی مانند فارس ، خبرگزاری البرز،و خبرگزاری ایرنا منتشر می شود را  در سایت بگنجانید تا تحلیل دیگر خبر گزاریها را در مورد شهرستان شاهرود داشته باشیم و سایت شما یک سایت جامع و مرجع باشد و غنای اخبار آن بسیار زیاد گردد .

6-         زندگی نامه افراد موفقی که زاده شهرستان  شاهرود بوده و در دستگاههای اجرایی رده بالا کشور حضور داشته و یا از افراد موفق کشوری بوده ودر هر زمینه باعث افتخار آفرینی شده اند در سایت به چاب برسد تا باعث امیدواری ،همگرایی و اعتماد به نفس زیاد در بین مردم شهرستان گردد و هم این افراد به مردم شهرستان شناسانده شوند .

سه شنبه ٧ تير ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/04/08 9:51
0
0
اقبال مردم در بازدید از سایت دکتر جلالی باعث شده دوسایت اینترنتی راجع به انتخابات امسال مجلس در شهرستان شاهرود فعال شوند که دیگر نامزدان انتخابات را تخریب می کنند و همچنین بر ضد مرکز استان موضع گیری کرده اند . یکی سایت شخصی آقای ... و دیگر سایت شاهرود...می باشد .
کاربر مهمان
1390/04/07 10:26
0
0
ایجاد یک فضای مناسب در سایت جهت درج عکسهای با کیفیت بالا (این عکسها می تواند فراخوان شود)ازمناطق گردشگری شاهرود و نحوه دسترسی به این مکانها و اقامت در آنجا از ملزومات سایت است همچنین در قسمتی از سایت بیوگرافی هنرمندان ،تحصیلکردگان و نخبه های شهر جهت آشنایی همه مردم کشور قرار داده شود
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099