عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > آخر عمر صهیونیسم


نسخه چاپي  ارسال به دوست

آخر عمر صهیونیسم
    ...

   

یکی از نشانه های پیری، رفتارهای کودکانه است. در پایان عمر، رفتارها دوباره به طفولیت باز می گردد و لج بازی ها و خرابکاری ها و بهانه گیری ها و موضع گیری های کودکانه دوباره آغاز می شوند. این روزها جهان شاهد رفتارهای دوران طفولیت یک حکومت، از طرف اسرائیل است!

البته اسرائل هرگز به عنوان یک امت یا ملت کامل نتوانسته به هویتی برسد و اینگونه رفتارهای نابسامان از طرف او امری طبیعی است اما آنچه امروز به عنوان «تهدید ملت ایران» به گوش می رسد رفتاری مضحک و کودکانه است که هیچ نشانی از تعقل و تجربه در آن یافت نمی شود.

همانطور که گفته شد در پایان عمر رفتارهای طفولیت عود کرده و جلوه های ابتدایی در کردارها و کنش ها نمود می یابد. از طرفی فشارهای سیاسی و از بین رفتن کامل هویت جهانی اسرائیل، به خودی خود، او را به سمت نابودی سق داده است پس می توان این رفتار کودکانه و این تهدید مملو از حماقت را در واقع نشانه پیری و احتضار اسرائیل دانست.  مسلمانان جهان و همینطور پیروان دیگر ادیان الهی مدت هاست انتظار نابودی و اتمام قوم مغل زمانه را می کشند و اینگونه که پیداست تحقق این وعده زیاد دور نخواهد بود. انسان ها از تاریخ درس گرفته اند اما بی رحمی های معاصر ظاهری نرم و متدن دارد و درد و زخم آن مدتها بعد احساس می شود. اسرائیلی هم که مدت ها پیش با بهانه ای شبه عدالت خواهانه، سرزمین ادیان الهی را غصب کرد دیگر امروز نمی تواند زیر پوشش های زیبایش مخفی شود و در جهان ارتباطات آنچه در ذات خبیثش مخفی کرده بود آشکار شد و از این به بعد نیز آشکارتر خواهد شد.

تهدید بی رحمانه ملتی عدالت خواه بخشی از این ظهور و بروز است که افتخار ملت شیعه ایران محسوب می شود. ایران بعد از نجات ملت خویش، امروز پرچم دار نجات دنیا شده. با تهدیدهای اسرائیل و خوی وحشیگری موجود در بدنه سیاسی آن، اتحاد ایران و پیروانش مستحکم تر می شود و جهان حرکات موزیانه این شیطان پنهان را بهتر از پیش خواهد شناخت.

به امید تحقق نابودی مطلق حکومت غاصب صهیونیسم!

 

دوشنبه ٥ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099