عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > توهین به مردم شهرستان های شاهرود و میامی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

توهین به مردم شهرستان های شاهرود و میامی
    ...خلایق صفین و اصحاب جمل و نهروان ، لیاقتشون از این بیشتر نیست ؟؟؟!!!...

   

بسمه تعالی
خلایق صفین و اصحاب جمل و نهروان ، لیاقتشون از این بیشتر نیست ؟؟؟!!!
عجب دردی
بعد از برگزاری انتخابات مجلس نهم و حضور دشمن شکن 125 هزار نفری مردم دلیر و ولایت مدار شهرستان شاهرود و میامی برای رفع خستگی سری به وبلاگ ها و وب سایت های فعال استان زدم که با کمال ناباوری با دکلمه یا به قولی مقاله ای تاسف بار خطاب به مهدی فاطمه (س) روبرو شدم.
در پایگاه خبری شاهرود نیوز مطالبی خطاب به آقا امام زمان عج ا... نوشته بودند که با خواندن آن قلب هر انسان دردمندی را به درد می آورد و با خود گفتن آیا این سخنان به دلیل عدم انتخاب کاندیدی در مجلس است آیا واقعاً حقیقت دارد که کسی آنقدر خود را بزرگ شمرده که نرفتن او به مجلس یعنی انحراف در مسیر حرکت انقلاب قلمداد شود ؟؟!!
لازم است برای اطلاع مردم فهیم شهرمان نوشتار درج شده در صفحه اینترنت را با پوزش به ساحت مقدس آقا امام زمان و ابراز شرمندگی از خانواده معظم شهیدان شهرمان و علما و روحانیون متعهد را بدون دخل و تصرف نوشته و بعد به نقد آن بپردازم .
اناالله و انا الیه راجعون
نیا نیا گل نرگس
برپاست ردای سبز خلافت ولی برای تو نیست
نیا نیا گل نرگس
که چون علی تنها به فجر صبح ظهورت کسی کنار تو نیست
نیا نیا گل نرگس
تو را به خاک بقیع که شهر ما نه مهیای تو نیست
نیا نیا گل نرگس
به مادرت زهرا کسی برای شهادت به کربلای تو نیست
نیا نیا گل نرگس
نیا به دعوت ما چون هزار نامه کوفی یکی برای تونیست
فدا شوی مولا برای عصر عجیبی که خواستار تو نیست
خلایق صفین و اصحاب جمل و نهروان لیاقتشون از این بیشتر نیست
و .....................
این مطالب بی شرمانه که به دلیل بی ادبی نویسنده از ادامه آن پوزش می طبلم مرا به یاد عصبانیت امام راحلمان در مصاحبه زنی با خبرنگار در باب حجاب انداخت که به دلیل توهین به حضرت فاطمه (س) امام شدیدترین مجازات را برای آنها معین کرد .
می خواهم اجمالاً نوشتار یا به قولی چرند و پرند درج شده در وبلاگی را که مزین به نام با ارزش شاهرود است نقد کنم باشد که مسئولین شهرمان به خود آیند و اجازه چنین هتاکی را به حریم ارزشمند شهرمان که نماینده منتخب که جلالی در پاسخ به یاوه گویی کواکبیان فرمودند اینجا (شاهرود) خط خون است ندهند و جلو فعالیت چنین قلم های فاسد را بگیرند .
در بین اول گفته شده که مهدی فاطمه (س) ظهور نکن چون لباس خلافت در تن یارات تو نیست !!!!!
مگر در جمهوری اسلامی خلافت از آن ولی فقیه نیست ؟ آیا لباس خلافت را در بین کاندیداهای شاهرود تقسیم کرده اند .
مگر فردی که چنین بی شرمانه قطره را با دریا مقایسه کرده معتقد است که فلان کاندیدایاور مهدی و دیگران دشمن مهدی (عج) هستند ؟؟!!
در بیت دوم گفته است که شاهرود مهیای ظهور حضرت مهدی نیست و کسی در این شهر آماده جان نثاری برای مولا حسین (ع) نمی باشد آیا شهری را که مقام عظمای ولایت آن را با صفا و مردمش را متدین می نامد و در طول دوران انقلاب و جنگ بین شهرهای ایران گردان های پیروز کربلا، سیدالشهدا ابوالفضل و تیپ قائم(عج) و پدافند هوایی و .... زبانزد خاص و عام است و هزاران شهید چون لطفی ها و اخوی عرب ها و تهرانی ها و .... تقدیم اسلام کرده است و زادگاه ده ها مرجع تقلید چون آیت ا... برگ شاهرودی ، اشرفی ، نجفی ، و میرمطلب ، طاهری و مرحوم حجت الاسلام حسینی شاهرودی و .... بوده و زادگاه عارفان برگی چون بایزید بسطامی ، ابن یمین فرومدی ، ابوالحسن خرقانی و .... می باشد لیاقت ظهور مهدی فاطمه (س) را ندارد ؟؟؟ !!!
در بیت سوم نوشته اند که مهدی فاطمه ظهور نکن چون مردم شاهرود چون کوفیان برایم نامه نوشتند و مرا دعوت کردند ولی چون کوفیان به کسی دیگر رای دادند که مخالف ولایت بود !!! شما را به خدا آیا مردمی که به فرمان ولی امر مسلمین با این همه مشکلات اقتصادی با حضور 125 هزار نفری خود مشت بر دهان یاوه گویان زدند و حماسه هایی چون 9 دی و 22 بهمن را خلق نمودند مانند مردم کوفه هستند ؟
شما با چه جراتی مردم ولایت مدار شاهرودی را کوفی قلمداد می کنید و کدام کاندیدا است که آنقدر به خود مغرور است که خود را در جایگاه حسین بن علی (ع) و مردم شاهرود را کوفی قلمداد می کند !!!!!
در پایان این جمله واقعاً دردآور بود و قلب مهدی فاطمه را به درد آورد که
«خلایق صفین و اصحاب جمل و نهروان لیاقتشون از این بیشتر نیست»
این جمله بی معنا را مگر می شود انسان پاک و با ایمان بنویسد .
شما به چه جراتی مردم شریف و شهید پرور شاهرود را یاران طلحه و زبیر و عایشه و نماینده محبوب و مقتدر و دلسوز دکتر کاظم جلالی را که 12 سال دوران طلایی عمرش خدمتگذار مردم و کشور ایران بوده و در دنیا به عنوان رئیس بین المجالس کل جهان ، دبیر امنیت ملی و .... بوده و با زحمات طاقت فرسایش روح مطهر نماینده فقید شهرمان حجت الاسلام حسینی را شاد نموده است بی لیاقت معرفی کرده اید و خود را جزء یاوران مهدی فاطمه قلمداد می کنید زهی به این بی شرمی !!!!
در پایان سخنم با یاوه گویان و تفرقه اندازان شهرمان نیست سخنم با مسئولین سیاسی و امنیتی شهر بالاخص امام جمعه و نمایندگان ولی فقیه شاهرود و میامی و مجن و بسطام و ... فرماندار سخت کوش و شورای محترم اسلامی شهرمان می باشد و از آنها تقاضای عاجزانه و عاجلانه دارم اجازه ندهند قلم ها و افکار فاسد ، حرمت ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی را لگدمال کنند .
اجازه ندهند که برای رسیدن به مطالع دنیوی ارزش های معنوی و انسانی افراد فهیم و زحمت کش شهرمان چون دکتر کاظم جلالی را که ذخیره ای برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدافع سرسخت ولایت است زیر سوال های خصمانه و بی خردانه خود ببرند و اگر مسئولین شهرمان به این مسئله رسیدگی نکنند و جلو این اراجیف را نگیرند مردم ولایت مدار شاهرود و قهرمان به حسابشان خواهند رسید ][
سه شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099