عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > مقوله نحس گسترش رسانه های شاهرودی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مقوله نحس گسترش رسانه های شاهرودی
    ...

   

رفتن کواکبیان و مقوله نحس گسترش رسانه های شاهرودی بُرد جلالی را رقم میزند
با رفتن دکتر مصطفی و پاشیدن شیرازه اتحاد اصلاح طلبان در سمنان شاید این چهار سال از سخت ترین دوران های گذار سمنان برای فائق آمدن بر چوب هایی باشد که شاهرودی ها همیشه بر لای چرخ دیار قومس میگذاردند.
پدیده نحس تولد رسانه هایی با پشتوانه 120هزار نفری که آرای شهرستان شاهرود وبرد غم انگیز جلالی را رقم زدند حجتی است بر نفوذ اینترنت در خانه های شاهرودی ها و اتصال آنان بر سایت های مشوق حمایت از شهرشان و مطالبات بی حد و وصف آنان از شهر محروم سمنان.
گویی باید نان را از شکم خودمان زده و بر مسجدی روا کنیم که هیچگاه چراغی بر آن جایز نبود.
حال نوبت ماست که با اتحاد رسانه ای کاری کنیم که با فشار بر مسئولین کشوری هرچه زودتر مرکزیت سیاسی سمنان را تثبیت بنماییم تا مبادا چلناتور شاهرود با عقبه رسانه ای قوی و قدرتمند خود بتواند محرومیتی بیش از پیش را برای سمنان زجر کشیده رقم بزند
اگر امروز کمی بر اوصاف دست برتر شاهرود در معادلات بنگریم خواهیم دید که سیاس ترین شاهرودی ها یعنی تفرقه انداز حاکم بر استان با سیاست بی نقص خود توانست با اجماع بلندگوهای شهرستانی کاری کند که همیشه فریادش رونوشتی به سران کشوری و لشگری باشد.
بیاییم تا میتوانیم بلندگوهای قوی بسازیم.صدای شاهرودپرس-شاهرودنیوز-شاهوار-مصی بلاگ-شاهرگ-شاهوارنت را با صداخفه کن رسانه ای اندر فریادهایمان گم و خفه کنیم
هرسمنانی=یک رسانه
منبع: سایت جامع سمنان
يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099