صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > شهرک سینمایی منتظر تامین اعتبار


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شهرک سینمایی منتظر تامین اعتبار
    مراحل اولیه ساخت شهرک سینمایی انجام شده و منتظر تامین اعتبار برای شروع ساخت آن هستیم...

   

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی با اشاره به تاثیرات هنر در فرهنگ مردم هر منطقه گفت: باید ابزارهای تاثیر گذاری هنر در مناطق فراهم شود تا هنر و هنرمند بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.

دکتر کاظم جلالی به همراه هنرمندان شاهرودی در دیدار از شاعر پیشکسوت شاهرودی عبدالرزاق اخیانی بر اهمیت حضور پیشکسوتان در کنار نسل جوان هنرمند تاکید کرد و گفت: هنر و هنرمند در شکل گیری فرهنگ جامعه نقش بسزایی دارند.

وی استعداد هنری را امانت در دست هنرمندان جامعه دانست و عنوان کرد: هنرمندان باید از تمام این استعداد هنری در سازندگی نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده نمایند.

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در این دیدار عملکرد هنری شهرستان شاهرود را خوب ارزیابی کرد و افزود: هنرمندان ما در بخش سفال و ساخت خشت های سبک وزن چهره شاخصی از این شهر به کشور ارائه کرده اند.

جلالی تصریح کرد: طراحی برج 65 متری به نام  افتخار هسته ای که بعد از برج میلاد دومین برج بلند کشور محسوب می شود نیز یکی دیگر از افتخارات بخش هنری این شهرستان محسوب می گردد.

وی خاطر نشان کرد: مراحل اولیه ساخت شهرک سینمایی انجام شده و منتظر تامین اعتبار برای شروع ساخت آن هستیم.

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی با اشاره به وجود استعدادهای هنری قوی کشوری در شاهرود اظهار داشت: باید سعی شود مشکلات هنرمندان مخصوصا پیشکسوتان هنری که آبروی هنر محسوب می شوند به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

جلالی ایجاد صندوق های حمایتی از هنرمندان و دیدار از آن ها در بازنشستگی را باعث دلگرمی و امید بخشی به هنرمندان دانست و عنوان کرد: حرکت های این چنینی در تجلیل و ارج گذاری مقام هنرمندان باید استمرار یابد.


جمعه ٢٤ شهريور ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099