صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > ایران غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف نکرده است /سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ایران غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف نکرده است /سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است
    رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با نادرست خواندن آبستراکسیون مجلس تاکید کرد: همه باید با پرهیز از حاشیه سازی به وظایف خود عمل کنند، و چرا باید برخی دوستان در درون مجلس آیین نامه را به نفر سایر دستگاه های تفسیر کنند؟

   

  کاظم جلالی در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۴ آبان) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: درباره طرح سوال از رئیس جمهور و عملکرد هیات رئیسه باید از خود هیات رئیسه سوال شود. عده ای از نمایندگان برای اعلام وصول طرح سوال از رئیس جمهور بر هیات رئیسه فشار آوردند.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاشیه سازی درخصوص ایفای نقش نمایندگان جای سوال دارد، افزود: چرا برخی از دوستان حتی در درون مجلس قانون و آیین نامه را به ضرر نمایندگان تفسیر می کنند.
وی تاکید کرد: سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است و این مهم باید در فضای آرام و به دور از تنش های سیاسی مطرح شود.
جلالی افزود: متاسفانه در مجلس گذشته نیز شاهد بودیم عده ای از نمایندگان آیین نامه را به نفع سایر دستگاه ها تفسیر می کردند که این مسئله جای تاسف دارد، البته درباره اشخاص اظهارنظر نمی کنم اما هر کس باید به وظیفه اصلی خودش عمل کند و اکنون بهتر است به جای جوسازی های سیاسی به فکر بهبود وضعیت کشور باشیم.
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره موضوع آبستراکسیون یا خروج گروهی نمایندگان از صحن علنی مجلس گفت: این اقدام کار درستی نیست چرا که نمایندگان باید به وظیفه خود عمل کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین درباره فعالیت های هسته ای کشورمان گفت: ایران در چارچوب ضوابط بین المللی و قوانین آژانس هسته ای همانطور که اعلام کرده بود غنی سازی ۲۰ درصد را در دستور کار خود دارد.
يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099