صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > لزوم فعاليت مشترك مركز پژوهش‌ها و پژوهشگاه فرهنگ در پروژه هاي فرهنگي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

لزوم فعاليت مشترك مركز پژوهش‌ها و پژوهشگاه فرهنگ در پروژه هاي فرهنگي
    در موضوعات فرهنگي و اجتماعي ، پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات مشابهات هاي زيادي هم از لحاط ساختار و هم از لحاظ عملكردي با مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي دارد و در عرصه هاي فرهنگي ، جوانان ، رسانه ها و سنجش وضعيت فرهنگي قادر به فعاليت مشترك هستيم.

   

به گزارش پايگاه خبري دكتر جلالي ، يحيي طالبيان رئيس پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاونين وي با حضور در مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي ، با كاظم جلالي ديدار كردند.
.
بنا بر اين گزارش ، در اين ديدار كه عباس مقتدايي سخنگوي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي نيز حضور داشت ، بر همكاري مشترك مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي و پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات تاكيد شد.
.
رئيس مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي در اين ديدار گفت: در موضوعات فرهنگي و اجتماعي ، پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات مشابهات هاي زيادي هم از لحاط ساختار و هم از لحاظ عملكردي با مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي دارد و در عرصه هاي فرهنگي ، جوانان ، رسانه ها و سنجش وضعيت فرهنگي قادر به فعاليت مشترك هستيم.
.
كاظم جلالي افزود: در اين راستا لازم است تا با تشكيل كار گروه ، پروژه هاي مشترك ميان دو مركز تعريف شود و به صورت مكمل اين پروژه ها را به پيش ببريم.
.
در ادامه جلسه معاونين مركز پژوهش ها گزارشي از رصد فرهنگي خود درباره تاثير هدفمندي يارانه ها بر عرصه فرهنگ و هنر كشور ارائه دادند و وضعيت نشر ، مشكلات حوزه سينما و تئاتر ، اديان هاي نوظهور و گروه هاي انحرافي و اطلس جامع فرهنگي كشور مورد بحث و بررسي طرفين قرار گرفت.
در پايان مقرر شد تا كارگروه مشترك ظرف چند هفته آتي فرآيند همكاري و پروژه هاي قابل اجرا ميان مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي و پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي را تعريف و مشخص كنند.
گزارش تصویری:http://kazemjalali.com/index.aspx?siteid=1&&siteid=1&pageid=195&newsview=2597
پنج شنبه ٧ دی ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099