صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > ديدار جمعي از دانشجويان و متخصصان جوان شاهرودي بادكتر جلالي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ديدار جمعي از دانشجويان و متخصصان جوان شاهرودي بادكتر جلالي
    نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس با تاكيد بر استفاده از پتانسيل جواني براي پيشبرد اهداف منطقه‌اي، يادآور شد: استفاده از ظرفيت ارزشمند جوانان شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي مي‌تواند به ارائه راهكارهايي جهت توسعه و پيشرفت منطقه بينجامد.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر جلالي، جمعي از دانشگاهيان و متخصصان شاهرودي دانشگاه‌هاي تهران امروز ( دوشنبه 6 خرداد ماه) با نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفت وگو كردند.

دكتر كاظم جلالي در اين ديدار با تاكيد بر استفاده از پتانسيل جواني براي پيشبرد اهداف منطقه‌اي، گفت: بايد از ظرفيت‌هاي متخصصان و دانشجويان شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي براي توسعه و آباداني اين منطقه استفاده شود.

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر لزوم تمرين همكاري‌هاي جمعي در دوران جواني، افزود: شناخت منابع انساني جوان و آگاهي از ظرفيت جوانان منطقه در خارج از استان و استفاده از اين منابع ارزشمند مي‌تواند به ارائه راهكارهايي جهت توسعه و پيشرفت منطقه بينجامد.

وي ادامه داد: هرچقدر بتوانيم نيروهاي متخصص و دانشگاهي را در كنار يكديگر جمع كرده و از توان آنها استفاده كنيم براي كشور مفيد و ثمربخش خواهد بود هرچند در اين مسير بايد انگيزه لازم وجود داشته باشد.

 رئيس مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي، نقش جوانان را در تحقق حماسه سياسي سال 92 بسيار پررنگ خواند و تصريح كرد: بايد همه دست در دست يكديگر دهيم تا با استفاده از حس و شور جواني  زمينه تحقق اهداف سال 92 در زمينه سياسي و اقتصادي را فراهم كنيم كه همانا دستيابي به اين اهداف زمينه ساز تحقق افق سند چشم انداز ايران اسلامي است.

در ادامه اين ديدار چند تن از متخصصان و دانشگاهيان شاهرودي در دانشگاه‌هاي تهران نظرات و پيشنهادات خود درباره تعامل جهت همگرايي بيشتر براي پيشبرد اهداف منطقه‌اي و چگونگي همكاري در اين زمينه را بيان و راهكارهايي را ارائه كردند.


دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٢
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099