صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > استقبال بی سابقه مردم شاهرود از کاظم جلالی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

استقبال بی سابقه مردم شاهرود از کاظم جلالی
    دكتر کاظم جلالی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی که چهار دوره در قامت نمایندگی مردم شهرستان های شاهرود و میامی در بهارستان حضور داشت و در جایگاه رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، عضو هیئت اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی، رئیس گروه روابط پارلمانی ایران و اروپا و . . . توانسته بود به مرد شماره دو خانه ملت تبدیل شود.

   

پايگاه خبري تحليلي تدبير در گزارشي با اشاره به استقبال پرشور مردم شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي از دكتر جلالي نوشت؛ در حالی که این روزها تحلیل نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به یکی از جدی ترین دستور کارهای افکار عمومی و مردم تبدیل شده است و نماینده های تازه راه یافته به خانه ملت تلاش دارند با برآیند نظرات حوزه انتخابیه خود به نوعی پیشتاز جو روانی شهر های خود باشند استقبال بی سابقه مردم یکی از شهرهای استان سمنان از نماینده سابق خود در مجلس شورای اسلامی که کمتر از سه ماه دیگر باید ردای نمایندگی شهر خود را در اختیار فرد دیگری بگذارد و خود در قامت نماینده پایتخت جمهوری اسلامی انجام وظیفه کند برگ جدیدی از تاریخ سیاسی مجلس در خصوص ارتباط مردم و مسئولان را رقم زد .

به گزارش خبرنگار ما کاظم جلالی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی که چهار دوره در قامت نمایندگی مردم شهرستان های شاهرود و میامی در بهارستان حضور داشت و در جایگاه رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، عضو هیئت اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی، رئیس گروه روابط پارلمانی ایران و اروپا و . . . توانسته بود به مرد شماره دو خانه ملت تبدیل شود در حالی که میخواست از عرصه نمایندگی خداحافظی کند پس از کش و قوس های فراوان در حالی با نامه رئیس مجلس شورای اسلامی و درخواست برخی چهره های ملی به کارزار رقابت های انتخاباتی بازگشت که این بار خود را در کلانشهری مانند تهران به بوته آزمون رای مردم گذاشت . از همان موقع سیل اتهام های بی اساس و تحلیل های ناواقع نسبت به اینکه کاظم جلالی به دلیل نداشتن رای در حوزه انتخابیه خود از تهران نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی شده است در میان رسانه هایی با مواضع خاص منتشر شد و حتی برخی چهره های نزدیک به جریانات تندرو و سران آنها تلاش کردند مانع از رای آوری وی در تهران شوند .

در حالی که در یک هفته مهلت قانونی تبلیغات نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی استراتژی و توان مالی-اجرای و فنی جریانات تندرو و حامیان رسانه ای آنها روی تخریب شخصیت و دستاورد های شخص کاظم جلالی متمرکز شده بود و سران این جریان حیثیت خود را در حذف این چهره کارآمد مجلس شورای اسلامی متمرکز کرده بودند با هوشمندی مردم تهران و رای بالا و بی نظیر به وی حالا میشود در کنار نام کاظم جلالی جمله منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را دید . اما در همه این شرایط باز هم این نماینده خواستگاه اصلی خود و سکوی پرتابش به عالم سیاست را فراموش نکرد و کمتر از یک هفته پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات مجلس راهی شاهرود شد تا از لطف بی دریغ مردمان دیارش تشکر کند .

اما در حالی که بسیاری از ناظران سیاسی انتظار داشتند با تغییر نماینده شاهرود در مجلس دهم و حضور کاظم جلالی در شهر تهران کمترین استقبال از جلالی صورت بگیرد مردم این دیار با خلق حماسه ای بی نظیر از زحمات 16 ساله نماینده خود در مجلس به نحو شایسته ای قدردانی کردند. بر اساس گزارش های سایت های محلی استان سمنان هزاران نفر از مردم شاهرود با حضور در ورودی این شهر به استقبال مردی رفتند که شاهرود را در سال های اخیر نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان به شهرت رسانده است و تا اندازه ای در میان سیاسیون تاثیرگذار شده است که اکنون باید در قامت یک نماینده ملی از تهران به ایفای نقش بپردازد و بسیاری از تحلیل گران جایگاه وی را در مجلس آینده به شدت تاثیرگذار ارزیابی می کنند . حضور گسترده مردم شاهرود در استقبال از کاظم جلالی و نشستن پای سخنرانی وی در حالی که وی کمتر از سه ماه دیگر نماینه این شهر نیست اولا قدرشناسی مردم این شهرستان را اثبات می کند چرا که تقریبا چنین موضوعی در حوزه های انتخابیه کم سابقه بوده است که یک نماینده پس از دوران مسئولیت خود چنین با استقبال روبرو شود و ثانیا نشان دهنده تبدیل کاظم جلالی به چهره ای تاثیرگذار است که تخریب های مخالفان نه تنها در کاهش محبوبیت او تاثیری ندارد بلکه روز به روز بر افزایش جایگاه او در افکار عمومی می افزاید . از طرف دیگر حالا جلالی را دیگر نباید یک نماینده شاهرود و حتی تهران دانست بلکه باید به کاظم جلالی فکر کرد که می توانده برازنده نام نماینده ملت ایران باشد .
يکشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099