صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > فرآيند كارآموزي دانشجويان دانشگاه صنعتي شاهرود الكترونيكي شد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

فرآيند كارآموزي دانشجويان دانشگاه صنعتي شاهرود الكترونيكي شد
    مديردفتر فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتي شاهرود گفت: تمامي مراحل مكان يابي، معرفي و انجام مكاتبات درون و برون سازماني كارآموزي كه در حوزه مديريت فناوري و ارتباط اين دانشگاه انجام مي گرفت،الكترونيكي شد.

   

سيدمحمد اسماعيل جلالي روز پنجشنبه به ايرنا بيان كرد: اين مراحل كه پيش از اين به شكل دستي و سنتي انجام مي گرفت با همكاري معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي اين دانشگاه اكنون به صورت مكانيزه انجام مي شود.
وي گفت: از اين پس دانشجويان مي توانند از طريق دسترسي ويژه به سامانه جامع آموزشي و پژوهشي ،درخواست خود را براي گذراندن كارآموزي همراه با محل مورد نظر اعلام نمايند. وي افزود:درخواست ها پس از بررسي ،توسط دانشكده به صورت الكترونيك به اين مديريت ارسال مي گردد و پس از انجام مراحل و فرآيندهاي پيش بيني شده ،معرفي نامه هاي موقت و قطعي كارآموز صادر مي شود.
جلالي تصريح كرد: در حال حاضر سامانه مذكور به صورت آزمايشي راه اندازي شده و پس از حصول اطمينان از صحت كامل كاركرد و رفع مشكلات احتمالي به صورت فراگير در دانشگاه استفاده خواهد شد.
وي خاطر نشان كرد:با بهره برداري از اين سامانه ،سالانه بيش از 900 مورد مراجعات حضوري دانشجويي به اين مديريت كاهش خواهد يافت.
پنج شنبه ٢٩ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/06 22:23
0
0
دکتر عزیز سلام وقتی زبان گلایه تان از سیمای استان باز شد من به شما افتخار کردم که مانند رییس جمهور انقلابی و زحمتکش آقای دکتر احمدی نژاد در قلب رسانه ای سمنان حضور یافته و به دفاع از حقانیت مردم شاهرود بزرگ پرداختید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099