صفحه اصلی > دست نوشته ها 
اخبار > در مقوله شهرستان شدن میامی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

در مقوله شهرستان شدن میامی
    .

   

1-      سالیانی است که مقوله شهرستان شدن میامی به انضمام شهر بیارجمند مطرح بوده و مورد مخالفت اهالی محترم بیارجمند و بزرگان آن شهر از جمله امام جمعه محترم بیارجمند بوده است.

2-      در سفر سوم دولت مصوب شد که امکان شهرستان شدن آرادان و میامی بدون بیارجمند مورد بررسی قرار گیرد.

3-      روند شهرستان شدن آرادان و میامی چند ماهی است که توسط وزارت کشور پی گیری شده است.

4-      اخیراً شهرستان شدن آرادان به تصویب رسیده است.

5-      متاسفانه در خصوص میامی چند اتفاق روند کار را با کمی تاخیر مواجه کرده است. یکی از این عوامل دخالت نابه جای برخی اشخاص دایه دلسوزتر از مادر و به طور مشخص یکی از همکاران مجلسی ما بود که تلاش کرد از این ماجرا نهایت سوء استفاده را بنماید و با برجسته سازی موضوع عملاً اهداف ناصواب خود را پی گیری کند که این اهداف در دو دسته کلان قابل تقسیم است. یکی به تعبیر خودشان در محافل و جلسات خصوصی، کوچک سازی شهرستان شاهرود مراد بود و دیگری پس از شهرستان شدن آرادان تضعیف دولت و ریاست محترم جمهور که چرا شهر زادگاه خود را به شهرستان تبدیل کرده است. البته تمامی به ظاهر پی گیری ها و دلسوزی ها رسانه ای و به تعبیر عامیانه "بوقی و پرسروصدا" بوده و بر اساس اطلاعات موثق اینجانب در داخل دولت، این نوع حرکات پروژه شهرستان شدن میامی را  تاحدود زیادی با مشکل و عملاً ‌تاخیر مواجه کرده است. البته استعفای دسته جمعی اعضای محترم شورا و طرح برخی مسائل از تریبون های رسمی نیز بی تاثیر در چالش جهت انجام این پروژه نبوده است. بنده بارها دلسوزانه از این دوستان عزیزم در شهر میامی از جمله امام جمعه محترم آن شهر خواستم مسائل را به سمت احساسات و سیاسی کردن موضوع پیش نبرند که متاسفانه این توصیه های مشفقانه چندان مسموع واقع نشد.

6-      در روزهای اخیر بنده جلسات مفصلی با وزیر محترم کشور و معاون سیاسی محترم آن وزارتخانه، آقایان مهندس نجار و مهندس مرتضوی در این خصوص داشتم.

7-      مردم شریف شهرستان شاهرود واقف باشند که شهرستان شدن میامی عملاً گامی به سوی توسعه این منطقه خواهد بود و ما را به سوی هدفی که روانیم و به صراحت از آن سخن می گویم یعنی استان شدن شاهرود، نزدیکتر می نماید. البته در این راستا شهرستان شدن بسطام و شهرستان شدن بیارجمند و در آینده ایجاد یک شهرستان در منطقه کالپوش نیز مطالبه ماست و امیدواریم دولت در این خصوص نیز اقدامات جدی انجام دهد که زمینه تحقق استان شاهوار ( شاهرود) فراهم آید.

8-      فعلاً ‌با شهرستان شدن میامی چند منطقه از جمله کالپوش، فرومد و کوهان و بکران به بخش ارتقاء خواهند یافت و این فرصت مناسبی جهت رشد و توسعه این مناطق خواهد بود.

پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/27 11:15
3
2
آقای دکتر اگر صادقانه پیگیر استان شدن شاهرود هستید کاررا مجدانه دنبال کنید دعای خیر مردم ستمدیده شاهرود شما را تقویت می کند وخدا کار هیچ بنده ای را بدون پاداش نمی گذارد امید خداوند ما و شما را نصرت دهد
کاربر مهمان
1390/07/02 20:36
5
3
با این نظر قبلیه موافقم
کاربر مهمان
1390/06/20 19:31
6
7
سلام اقا جون شاهرودو1000شهرستانشم که کنن باز جمعیتش200000نفر بیشتر نیست.در ضمن رویه دامغان هیچ حسابی نکنید ها.مابرنامه ها داریم هنوز.مگه نشنیدی میگن دامغانیها خدایه سیاستن
کاربر مهمان
1390/06/15 9:28
1
5
آقاي جلالي مي دانيم كه شما عدهاي را گمارديد تا بر عليه اين و آن مطلب بنويسند مطمئن باشيد راه بجائي نخواهيد برد و با دويست هزار جمعيت جائي را استان نخواهند كرد و اگر چنين شود مستحق تر از شما در كشور وجود دارند و بيخود براي خودتان توقع ايجاد نكنيد و اينقدر هم مردم را به جان هم نندازيد والله خبيرا بما تعملون
کاربر مهمان
1390/06/08 10:46
3
4
چرا وقتی شهرستان شدن میامی تصویب شد افرادی مانند کواکبیان و ... به مردم میامی تبریک نگفتند حالا فهمیدیدکه آنها دنبال بلوا و آشوب بودند .
کاربر مهمان
1390/05/29 23:13
4
4
ميدونم از كجا ناراحتيد. با ال علي هر كه درافتاد ورافتاد. حاج اقاي موسوي چشم و چراغ ماست. حاج اقاي شاهچراغي عزيز استان سمنان هستند. دكتر نفس اي اخر دشمنيت با شهرستان سربلند ميامي رو ميزني. خواهي ديد كه با شهرستان شدن ميامي ظرف كمتر از سه سال از هر نظر از شاهرود جلو مي زنيم .و ميشيم گل سر سبد استان سمنان كه همه شاهرودي هايي كه اين همه مدت حقمونو خوردن ارزوشون سكونت در ميامي سربلند باشه. دكتر حالا بجنگ تا بجنگيم
کاربر مهمان
1390/05/29 21:22
2
1
آقای جلالی به فکر مردم مهدیشهر هم باشید چون آقای کواکبیان آنقدر سرگرم مسائل و مشکلات مردم میامی بود که از مهدیشهر یادش رفته .محال است اینبار به او رای بدهیم .
کاربر مهمان
1390/05/29 16:25
2
4
انشاالله با استان شدن شاهرود بتوانید به جایگاه واقعی خود برسید ولی ما مهدی شهری ها با این مسئولان تنگ نظری که در مرکز استان هستند و سرنوشت شهر ما در دست انهاست باید چکار کنیم ای کاش می شد به نحوی شهرستان مهدی شهر در آینده جزو استان شما قرار گیرد تا طعم شیرین ازادی و توسعه را بچشد
کاربر مهمان
1390/05/29 15:34
3
1
آقای....شهرستان مهدی شهر را همچون گوشت قربانی، فدای مطامع خویش در مرکز استان کرد. گرچه خداوند تبارک و تعالی با مهدیشهر مظلوم است و بزودی تمامی تخلفات جناب... را خدمت آقا خواهیم برد. درود بر شما دکتر جلالی عزیز که پیگیر شهرستان شدن میامی و استان شدن شاهرود هستید. خبرهای خوش شاهرود همواره باعث خوشحالی ما در مهدیشهر می شود
کاربر مهمان
1390/05/29 12:21
4
2
دوست عزيزي كه از نگاه كوته بينانه خود آقاي دكتر جلالي را درمقابل آقايان علما ديده ايد.عالم ............... در ضمن كمي بيشتر در مورد اين موضوع مطالعه كنيدسپس اظهار نظر نمائيد.
کاربر مهمان
1390/05/28 23:19
3
4
آقای دکتر خوب شد این قضیه را زودتر سرو سامان داد ی چون آقای کواکبیان داشت از آب گل آلود ماهی می گرفت و می خواست ما شاهرود یها را به جان هم بیاندازه .
کاربر مهمان
1390/05/28 2:3
4
6
سلام دكتر خدا از دلت خبر داره .هركي ندونه مردم غيور ميامي ميدونن چقدر سنگ اندازي كردي تو قضيه شهرستان شدن ميامي قهرمان. كارت به جايي رسيد كه حتي با علماي استان و شهرستان ميامي نظير حاج اقاي شاهچراغي بزرگوار و حاج اقاي موسوي ارجمند هم در افتادي.خدا اه اين بزرگواران را ازت گرفت و به هدف پليد خودت نرسيدي. حق با ولايته و نمايندگان ولي علي. باميد خدا مطالبات و حق خوري هاي سي سالمونو ازشاهرود مي گيريم و ميامي رو به گل سرسبد استان سمنان تبديل مي كنيم.
کاربر مهمان
1390/05/28 0:16
3
3
آقای کواکبیان کسی است که در کمال بی مسئولیتی در برنامه نود که پر بیننده ترین برنامه تلویزیون است نگفت که نماینده مهدی شهر هم است در این برنامه فقط اسم سمنان زیر نویس شده بود در همین برنامه آقای اخوان که نماینده سه شهرستان هست بار ها نام هرسه شهرستان را برد ایشان هر موقع نفعی برای سمنان داشته باشد می گوید نماینده دو شهرستان است وگرنه در خارج استان اسم مهدی شهر را نمی برد از این آقا بهتر از این انتظاری نیست
کاربر مهمان
1390/05/27 20:39
3
3
آقای کواکبیان اگر خیلی مردم میامی رو دوست داری اسم استان سمنان رو عوض کن بذا ر استان میامی !
کاربر مهمان
1390/05/27 19:11
3
3
چرا دكتر جلالي گذاشت درآخرين روزها ميامي شهرستان شود.مردم مظلوم ميامي چه صبري داشتند كه تا امروز احترام وشخصيت بالاي دكتر را نگه داشتند به خاطر اين صبر بزرگ مردم ميامي از آنها متشكريم
کاربر مهمان
1390/05/27 18:7
2
5
آقای کواکبیان بعداز ناکامی د رانتقال اداره کل راه وترابر و پارک علم و فناوری و مرکز تحقیقات کشاورزی حالا به فکر مردم میامی افتاده بود و ... دیگه شب و روز نداشت و دائم غصه مردم میامی رو می خورد واز بس که دوستان ایشان به میامی رفت و آمد کرده بودند دیگه خسته شده بودن . آقای کواکبیان یه سوژه جدید تر پیدا کن چون که اینجا هم تیرت به سنگ خورده و بعدی میدانم با این سوتی هایی که میدی دو ر بعد نماینده بشی . شما معلومه در شهر سمنان هیچ مشکلی نداری که دایه مهربانتر از مادر برای مردم میامی شدی!!!!!!!!!! یا اینکه شبانه روز برای مردم شاهرود نقشه می کشی واین سیاست انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن را می خواهی در شهرستان شاهرود پیاده کنی . کور خواندی عمو.
کاربر مهمان
1390/05/27 17:20
3
2
مردم شاهرود باید این پیروزی بزرگ را جشن بگیرند .
کاربر مهمان
1390/05/27 14:16
2
3
آقای کواکبیان کسی که باد می کارد باید طوفان درو کند .هه هه هه هه هه ههه .....................
کاربر مهمان
1390/05/27 13:52
3
4
آقای کواکبیان (دایه مهربانتر از مادر) چشم تمام شاهرودی ها و بسطامی های و بیارجندیها و الخصوص میامی ها به حمایت های شما و شهرستان شدن بسطام و میامی و بیارجمند است مار ار در شهرستان شدن این سه منطقه و در نهایت استان شدن شاهرود (استان شاهوار ) حمایت کنید خداوند در قر آن گفته مکر دشمنان را به خودشان بازمیگرداند .
کاربر مهمان
1390/05/27 13:31
4
3
آقای دکتر جلالی اگر بسطام شهرستان شود 7شبانه روز در بسطام جشن و سرور به پا می کنیم .ان شا ءا...
کاربر مهمان
1390/05/27 12:59
4
3
آقاي دكتر جلالي و آقايان مسئولين مطالبه مردم شاهرود سابقه 30 ساله دارد واقعا اگر در اين مسير حق و خواسته بجاي مردم شاهرود ادا نشود اينهم ظلم ديگري است بر اين مردم مظلوم .مردم فهيم شاهرود بخاطر مسائل مملكتي سكوت كرده اند ولي مسئولين از اين ححب و حيا سو استفاده كرده و اينگونه شهرستان بزرگ شاهرود را خرد ميكنند .آقاي دكتر قبل از اينكه برويد موضوع استان شدن را به نتيجه برسانيد .
کاربر مهمان
1390/05/27 12:46
4
4
اگر می خواهیم به آرزوی بزرگ استان شاهوار برسیم باید گذشت را سرلوحه کارمان کنیم. بعد از این کار مهم ، جذب شاهرودی ها و غیر شاهرودی های سرمایه دار برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف اقتصادی جهت ایجاد اشتغال مهمترین کاری است که باید انجام شود. زیرا سرزمین زنده و پویا جمعیت انسانی می خواهد و جمعیت انسانی در کنار اشتغال و کسب درآمد می تواند ماندگار شود. من به عنوان یک شاهرودی کوچک از همه عزیزان سرمایه دار (خصوصاً شاهرودی) عاجزانه درخواست می کنم تا برای شادمانی دل هموطنانشان در شهرستان بزرگ شاهرود (استان شاهوار) همت به خرج داده و از هر اقدام ممکنی فروگذار نکنند. شهرستان شدن بخش ها در استان شاهوار و تبدیل دهستان ها به بخش باعث ایجاد ظرفیت های جدیدی می شود که باید همه برای دست یابی به آن تلاش کنیم. (در ماه مبارک رمضان و با دهان روزه می گویم خدایا همه ما را برای رسیدن به آرمانمان (استان شاهوار) یاری بفرما!)
کاربر مهمان
1390/05/27 12:13
5
4
مردم بخش پهناور بسطام هم خواستان شهرستان شدن هستند خواهشمند است آقای دکتر این مطالبه به حق مردم بسطام را نیز پیگیری نمائید .
کاربر مهمان
1390/05/27 11:0
7
7
آقای دکتر بسیار کار شایسته ای انجام دادی و با این کار مردم کل شاهرود را شاد کردی . خدا به شماعزت عنایت فرماید و دشمنان شما و شاهرود را خوار و ذلیل نماید .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099