عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار ايران 
اخبار > نيروهاي مسلح شجاع ايران اسلامي اجازه نخواهند داد تا جريان نفاق و تروريسم در دستيابي به اهداف شوم خويش موفق گردند


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نيروهاي مسلح شجاع ايران اسلامي اجازه نخواهند داد تا جريان نفاق و تروريسم در دستيابي به اهداف شوم خويش موفق گردند
    رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس در پيام هفته دفاع مقدس خود با تسليت شهادت جمعي از هموطنان در حادثه تروريستي اهواز، آورده است؛ نيروهاي مسلح شجاع ايران اسلامي اجازه نخواهند داد تا حركت‌هاي كور جريان نفاق و تروريسم كه اين‌بار در مراسم رژه نيروهاي مسلح در اهواز حادثه آفريد، در دستيابي به اهداف شوم خويش موفق گردد.

   


دكتر كاظم جلالي رئيس مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي با صدور پيامي ضمن محكوم كردن حادثه تروريستي در رژه نيروهاي مسلح در اهواز و تسليت شهادت جمعي از هموطنان در اين حادثه، فرارسيدن هفته دفاع مقدس را يادآوري روزهاي حماسه و افتخار دانست.

متن پيام نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در مجلس شوراي اسلامي به شرح ذيل است؛

8 سال دفاع مقدس ديوان زرين و ارزشمندي از حماسه و افتخار را تدوين و به يادگار گذاشته است كه برگ‌هاي آن مزين به خاطره‌هاي ناب شهدا، جانبازان، اسرا و ايثارگران ايران اسلامي است. 31 شهريور ماه در واپسين روز تابستان،‌ سالروز سرآغاز جنگي است كه تحميل آن، با تقديم هزاران شهيد گلگون كفن به پيروزي وحدت ملت ايران و شكستن هيمنه دنياي غرب و شرق در اتحاد با دشمنان، منتهي شد. روزهايي كه مرد و زن و پيرو جوان در صفوفي متحد و به پيروي از رهبر فقيد انقلاب اسلامي اوج شكوه و صلابت يك ملت را به نمايش گذاردند و تاريخي بي‌بديل را رقم زدند. تاريخي كه در سايه زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي و به ميمنت توسعه و پيشرفت، با شكوه‌تر از گذشته امتداد يافته و خواهد يافت. بي‌ترديد در روزهايي كه دشمنان با حربه تحريم جنگي تمام عيار در عرصه اقتصاد را آغاز كرده‌اند همچون گذشته بايد دوشادوش يكديگر در صفوف متشكل از مردم متدين و متعهد اين مرزوبوم، حضور يابيم.

هفته دفاع مقدس فرصتي مغتنم در گراميداشت ياد و خاطره شهدا و ايثارگران دلاور و جان‌بركفي است كه با خون خويش مسير استقلال، آزاداي و سرافرازي ايران اسلامي را گلكون كردند. 

امروز و در زمانه‌اي كه منطقه در آتش شوم تروريسم و حاميان عبري و عربي و غربي آن گرفتار آمده است، ايران اسلامي با اتكا به رهبري داهيانه رهبر معظم انقلاب و با صلابت،‌ شجاعت و بصيرت نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي بر حفظ كيان و امنيت خويش استوارانه ايستاده است و اجازه نخواهند داد تا حركت‌هاي كور جريان نفاق و تروريسم كه اين‌بار در مراسم رژه نيروهاي مسلح در اهواز حادثه آفريد، در دستيابي به اهداف شوم خويش موفق گردد.

اينجانب ضمن محكوم كردن حركات مذبوحانه تروريستي در مراسم رژه نيروهاي مسلح در اهواز و تسليت شهداي اين حادثه و با آرزوي سلامتي مصدومان، ياد و خاطره حضرت امام خميني (ره) و همه شهداي جنگ تحميلي هفته دفاع مقدس را گرامي داشته و توفيق و سربلندي ملت غيور ايران اسلامي به ويژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز و معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران، فرماندهان و نيروهاي مخلص و جان بركف سپاه، ارتش، بسيج و تمامي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران در سايه زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامي را از درگاه ايزدمنان خواستارم.


شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099