صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > اگر شما بخواهید می شود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اگر شما بخواهید می شود
    ...می دانیم و می دانید اگر شما بخواهید می شود اما حتما ترسی درون شماست که نمی گذارد با قدرت وارد شوید....

   

*پرسش:

سلام دکتر ارجمند نماینده محترم شهرم.

خاطرم هست مادر بزرگ پیرم را که حالا در میان ما نیست کول گرفتم و پای صندوق رای آوردم و به او تکلیف کردم برای آینده شهرمان به جناب دکتر جلالی رای دهد و البته افتخار هم می کنم که این چنین کردم .اما انتظار من و همشهریان عزیز هنوز برآورده نشده ما دنبال حقوق از دست رفته مان هستیم حقوقی که سالهای دور بدلیل صاحبان قدرتمند جنایتکار دوران پهلوی از ما گرفته شد و استان شدن شهری که در همان دوران هم استحقاق استان شدن را داشت تا کنون به تعویق انداخته است.

جناب دکتر، طبس در حال استان شدن است و شهرستانهایی هم دنبال حق خود.

آقای دکتر اقدام  آخر شما استان شدن شاهرود است که می تواند در تاریخ شهرستان بی نظیر یاشد و کام مردم را شیرین کند.

می دانیم و می دانید اگر شما بخواهید می شود اما حتما ترسی درون شماست که نمی گذارد با قدرت وارد شوید.

دکتر ارجمند برای گرفتن حق گاهی باید جدی تر  عمل کرد.

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

از این که جنابعالی با هزاران امید برای کشور و شهرستانمان فداکارانه مادربزرگ عزیزتان (خداوند ایشان را رحمت کند) را کول کرده و به این برادر کوچکتان رای دادید سپاسگزارم. من همیشه خودم را مدیون و مرهون مردم بزرگوار شاهرود می دانم. در این که سالیان اخیر با همدلی توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم تردیدی نیست. اما استان شدن نه برای ما به تنهایی، بلکه افزایش تعداد استان ها به تابو تبدیل شده است و این نیازمند تصویب دولت و ارائه لایحه از جانب دولت به مجلس است.

برادر ارجمندم، بنده در تمام این یازده سال تلاش کردم در شان مردم بزرگوار شاهرود، قوی برخورد نمایم. شما  می توانید از نمایندگان محترم گرمسار و دامغان در خصوص جلسه ای که با وزیر محترم قبلی صنایع و معادن، جناب آقای محرابیان بر سر خودروسازی داشتیم را بپرسید که نماینده محترم دامغان، جناب آقای ملک محمدی پس از اینکه از اتاق وزیر بیرون آمدیم و در پارکینگ ضمن تشویق می گفت: «‌بنده افتخار می کنم که شاهرود نماینده ای این چنین شجاع دارد و حتماً در سخنرانی در شاهرود خاطره فراموش نشدنی امروز را خواهم گفت.»

البته بنده درصدد تعریف از خودم نیستم. بنده هم از ضعف های بسیاری برخوردارم و بی تردید انتقادات زیادی بر عملکرد من هم وارد است اما با این همه نقد شما در خصوص استان شدن و احاله دادن آن به عدم جدیت اینجانب را وارد نمی دانم.

شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/03/25 23:10
0
0
ای بابا شما اگه خیلی شجاعی برای اجرای قانون جدید نظام وظیفه و دوبرادری یه تلاشی می کردی!
کاربر مهمان
1390/03/23 16:52
0
0
مطمئنا مردم ستم ديده دامغان اگر آگاه شوند و همچنين در استان جديد امتيازاتي از قبيل ادارات كل برايشان در نظر گرفته شود موافقند همچنين با اين اتفاق ميتوان شهرستانهاي جديد را در دامغان و شاهرود ايجاد كرد كه استان جديد التاسيس داراي شهرستان و جمعيتي بيشتر از استان سمنان خواهدبود. در ضمن ميتوان نيم نگاهي به شهرستان جاجرم جهت الحاق به اين استان داشت.همه اين اتفاقات در راستاي محروميت زدائي و خدمات رساني به مردم محروم و ستمديده منطقه قابل توجيه و حمايت از طرف مسئولين و مردم ميباشد.به اميد آنروز
کاربر مهمان
1390/03/22 14:30
0
0
آقای جلالی نتیجه ی این همه افتخارات کجاست؟؟؟ که نمایندگان شهرهای دیگر به شاهرود : بخاطر داشتن نماینده افتخار میکنند.ثمره ی این افتخارات کجاست؟ شاهرود 11 سال پیش چند شرکت دولتی داشته؟ وحالا چند تا داره؟؟؟ نمایندگان شهرهای دیگر بخاطر داشتن نمایندمون بما افتخار میکنند به چه دلیل؟؟؟آقای جلالی افتخار کردن به نمایندمون و خود با اعتراض کردن های خالی به هیچ دردی نمیخوره هر موقع نتیجه ی این اعتراض ها رو مردم فهمیدند ودرک کردند اون موقع باید به خود ونمایندمون افتخار کرد.
کاربر مهمان
1390/03/22 14:20
0
0
استان؟؟؟نه گمون نکنم مگه الکیه استان شدن؟ما باید چندتا شهرستان داشته باشیم یا نه؟مطمن باشید سمنان هرگز اجازه نمیده دامغان برای ما بشه به هر حال تویه استانه ما جز شهرهای خوب و پردرامده و مردم پولدار اما متاسفانه....... داره و حتی با چیزی که من در دورا ن دانشجوییم در دامغان از مردمش دیدم ترجیح میدن که با شاهرود نباشن و سمنانو (متاسفانه)به ما ترجیح میدن.و دیگه شهره دیگه ای نمیمونه
کاربر مهمان
1390/03/22 9:45
0
0
دکتر جلالی عزیز ما شاهرودی ها فقط این را میدانیم که کارهای بزرگ فقط میتواند به دست مردانی بزرگ چون شما انجام شود وقطعاً از این قبیل کارها تا به حال توسط شما زیاد انجام شده واز این پس نیز صورت میپذیرد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099