صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > احساس شرمساری


نسخه چاپي  ارسال به دوست

احساس شرمساری
    ...

   

*پرسش:

باسلام و خسته نباشید خدمت جنابعالی هچنین باعرض تسلیت به مناسبت ایام محرم  باتوجه به اطلاعیه جذب نیرو دانشگاه علوم پزشکی سمنان واظهارتاسف ازبند٧شرایط استخدامی خدمت شماعارضم که جناب آقای دکترجلالی؟آیاآرزوی استان شدن شاهروددست یافتنی ست؟ واقعا بادیدن این بند ازشرایط جذب نیروی احساس شرمساری نسبت به عوامل ثبت این بند،وگله وتوقع ازجنابعالی درباره ی پیگیری این موضوع گشته است وخواهشمند است آرزوی چندین ساله اهالی محترم شهرستان شاهرود مبنی براستان شدن شهرستان رابرآورده نماییدتادیگرشاهد چنین بی حرمتی وبی عدالتی ها که بیش ازحدگردیده خاتمه دهید

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

کاش بند هفتم شرایط استخدامی را می نوشتید. خوشبختانه با احساس وظیفه ای که آحاد مردم شهرستان های شاهرود و میامی دارند ما در قالب همین سایت به اطلاعات مردمی وسیعی دست پیدا می کنیم. اگر دیروز برخی ها مدعی بودند کدام بی عدالتی، امروز اگر همین سایت و مقالات نوشته شده و سوالات را مرور کنند به اطلاعات نسبتاً وسیع و مناسبی در مقوله فقدان عدالت در استان ما دست پیدا می کنند.

دیگر امروز نمی توانند فقط مرا متهم کنند که صرفاً در قالب شعار و ژست انتخاباتی بحث بی عدالتی مطرح می شود.

جمله ای که سوال کننده محترم مطرح کردند برای غیر شاهرودی قابل درک نیست. نوشته اند احساس شرمساری کرده ام. این همان تحقیری است که همواره از آن سخن گفته شد و از این جهت است که مردم شهرستان  های شاهرود و میامی یک صدا مقوله استان شدن را به عنوان یک آرمان مطرح می کنند و انشاء الله روزی این صدا شنیده خواهد شد.

پنج شنبه ١ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/03 19:41
2
1
دوست عزیز شما مدتها در شاهرود بودهاید بنده تمام عمرم شاهرود بوده ام این سایت بی صاحب نیست همه از احوالات سمنان باخبرند جز خود شما که حتما سمنانی هستی کسی از این لفظ ناراضی نیست چطور زمانی که آنها مردم شاهرود را دلال خطاب می کنند و نماینده شهرمان را ... ما چیزی نگوییم تو این جور مواقع آنها بافرهنگند؟ گوش ما از این چیزها پر شده. آقای حقیر ساکن در شاهرود بغض ما 30 ساله هستش نه امساله ما به هیچ شهری بی ادبی نکردیم و نمی کنیم این لفظ هم به این خاطر مطرح می شود تا شاید دوستان اسم اصلی را فراموش و بحث اصلی خودمان را پیش ببریم شما هم نگران فرهنگ ما نباش ما خود واقفیم کی و کجا چی بگیم.
کاربر مهمان
1390/10/03 14:29
2
2
بنام خدا حقير مدتها در شاهرود زندگي كرده ام و متانت و تعقل و شعور را در اين مردم ديدهام.باور ندارم يك شاهرودي انقدر بي فرهنگ باشد كه بتواند نام سمنان را در قالب زشت سه من ان بياورد. نميدانم ايا اين سايت انقدر بيصاحب شده است كه زشت ترين توهين هاي ناشي از بي فرهنگي و كم شعوري و استيصال را در ان درج كرد. درود بر شاهرود با فرهنگ و شاهرودي فرهيخته كه هرگز به هيچ شهري اسائه ادب نميكند.
کاربر مهمان
1390/10/01 19:58
2
5
دوست عزیز ... جایی نیست که انسانهای آزاده شاهرود بتوانند دوام بیاورند. دکتر تو را به خدا کاری کنید ما استان شاهوار می خواهیم آخه حق ما جوانهای شاهرودی این نیست به خدا
کاربر مهمان
1390/10/01 17:23
1
4
بلطف خداوند دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مستقل است لذ ا به همین خاطر دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شاهرود استخدامی ندارد . امیدواریم شهرستانمان نیز با تشکیل استان شاهوار مستقل شود .
کاربر مهمان
1390/10/01 13:53
2
4
از ... و .... بيشتر از اين توقع نيست
کاربر مهمان
1390/10/01 12:25
4
4
در تمام نقاط استان(گرمسار، مهديشهر، سمنان، آرادان، ايوانكي، دامغان، لاسجرد، سرخه و...) بجز شهرستان شاهرود جذب نيرو دارد!!!
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099