عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > توصیه می کنم از تهران کاندیدا شوید


نسخه چاپي  ارسال به دوست

توصیه می کنم از تهران کاندیدا شوید
    ...آقای دکتر اخیرا چندین بار از زبان شما شنیده ام که دیگر اشتیاقی به نمایندگی ندارید و شاید این دوره دیگر نامزد نمایندگی مجلس نشوید ....

   

 

با سلام و عرض ادب

آقای دکتر اخیرا چندین بار از زبان شما شنیده ام که دیگر اشتیاقی به نمایندگی ندارید و شاید این دوره دیگر نامزد نمایندگی مجلس نشوید .

البته کار در حوزه شهرستان شاهرود با توجه به کارشکنی زیاد مرکز استان در تمامی امور مربوط به شاهرود بسیار سخت و دشوار می باشد وبا این وضعیت انتظارات مردم را نمی شود برآورده نمود :

لذا اگر در این دوره از شهرستان شاهرود نماینده شدید که چه بهتر،

ولی اگر از کار در حوزه شهرستان شاهرود خسته شدیده اید و دیگر رغبتی به نماینده از این شهرستان ندارید بدلایلی که  در زیر نوشته ام حتما از حوزه شهر تهران کاندیدا شوید :

1-جنابعالی سه دوره است که نماینده مجلس هستید و اعتقاد قلبی دارم اگر ان شاءا...در این دوره آتی بعنوان نماینده در مجلس حضور داشته باشید رئیس یکی از ارکان مهم مجلس خواهی گردید و همچنین نفوذ فراوانی د رمجلس و دولت خواهی داشت .

2- بعنوان یک پشتوانه محکم می توانید از نماینده دوره آتی شهرستان شاهرود حمایت نمائید  تا پروژه های مهم شهرستان را به پیش ببرد و پیگیری نماید .

3- با توجه به اینکه به نظر می رسد شورای نگهبان و دیگر ارگانهای نظارتی ، فیلتر شدیدی در انتخاب نامزدان حضور درمجلس اعمال نمایند  شانس موفقیت  لیست  اصولگرایان در تهران خیلی زیاد است .

4-با توجه به عواملی نظیر ( عملکرد نامطلوب و برخی موضع گیری های ریاست جمهوری در این چند ماه گذشته  ،تورم و گرانی در جامعه  ، حذف نمایندگان دیگر جناحها از رقابت انتخاباتی  از طرف ارگانهای نظارتی ) انتظار یک مشارکت حداقلی در تهران می باشد که باز هم شانس موفقیت لیست اصولگرایان در تهران را افزایش  می دهد .

5- جنابعالی در این سه دوره مجلس نشان داده اید که همواره در خط ولایت فقیه حضور دارید و بدنبال منافع ملی می باشید و موضع گیری تند و غیر معمولی نیز نداشته اید و بیشتر میانه رو و معتدل بوده اید لذا به همین علت در صورت حضور در مجلس هر دولتی که سرکار باشد می توانید با آنها تعامل داشته باشید .

لذا با تفاسیر فوق نمایندگی آتی مجلس  می تواند یک دوره سرنوشت ساز برای شما و مردم شاهرود  باشد و امیدوارم بهترین تصمیم را در این مورد اتخاذ نمائید .

با آرزوی موفقیت برای شما

 

 

شنبه ٤ تير ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/04/06 10:6
0
0
دوست عزیزی که بیان درد و مبارزه با بی عدالتی را سوار شدن بر موج اختلاف میدانید کاش می گفتید باعث این اختلاف چه کسانی و ازکجا هستند و آیا دفاع از حق یک شهرستان سوار شدن بر موج اختلاف است به عبارتی شما توقع دارید تمام بی عدالتی ها سرپوش گذاشته شود تا شاید به غبای عدهای بر نخورد این خود عین ظلم و سر فرود آوردن در قبال ظلم است واین چیزی است که زیبنده جامعه اسلامی نیست جامعهای که پیشوایمان علی (ع) در جواب زیاده خواهی برادرش عقیل آهن داغ را بر دست وی نزدیک کرد تا عقوبت ظلم و بی عدالتی را به وی بچشاند پس لطفا چشمانتان را باز و از خواب خرگوشی بیرون بیاید در همفکری از افراد جامعه باید گفت مجمع موثرین و نهاد مردمی که در حال شکل گیری است و وجود این سایت خود نشان بهره گیری از نظرات مردم است
کاربر مهمان
1390/04/05 18:7
0
0
می دانم نمی نویسید شاهرود نیاز به نماینده ای دارد که سوار موج اختلافات نشود توان اجرای کار داشته باشد وهچنین بتواند ایده بدهد ویا از افراد صاحب فکر ایده بگیرد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099