عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > به کجا چنین شتابان؟!


نسخه چاپي  ارسال به دوست

به کجا چنین شتابان؟!
    در ستون چکش هفته نامه کندوی البرز مطلبی با قلم جناب آقای غلامرضا وقفی محبی درج شده است که عیناً از آن رسانه نقل می شود:

   

در ستون چکش هفته نامه کندوی البرز مطلبی با قلم جناب آقای غلامرضا وقفی محبی درج شده است که عیناً از آن رسانه نقل می شود:
هر دم از این باغ بری می رسد                           تازه تر از تازه تری می رسد
ایرانیان همیشه سرآمد بوده اند در رسم میهمان نوازی و ادب در میان ملل دیگر. ولی افسوس که چندی است این رسم ادب و مهمان نوازی رو به فراموشی رفته و جای خود را به یاوه گویی و پرخاشگری و توهین داده است.
در این میان بیشترین مسئولیت متوجه متولیان سیاسی و فرهنگی است که باید پاسخگو باشند که چه بر سر این فرهنگ آورده اند! متاسفانه در جایی که استاندار محترم از پاسخگویی به چند پرسش ساده سر باز می زند و عدم پاسخگویی خود را به منصه ظهور می رساند دیگر از فرماندار و مدیر کل بیش از این انتظار نمی رود!
در این یک سال اخیر شاهرود با هجمه بی سابقه ای رو به رو شده چرا که مردم شریف آن خواهان برابری و عدالت هستند. عده ای با هوچی گری نماینده مردم شریف شاهرود را به اختلاف افکنی متهم می کنند در حالی که خود مسبب اختلاف و دلخوری های به وجود آمده هستند.
اقدامات تفرقه انگیز و تمامیت خواه آنان بر هیچ کسی پوشیده نیست، این اشخاص تنگ نظر بر خلاف مصالح نظام که عدم تمرکز گرایی است را دنبال می کنند و حتی درخواست انتقال شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود (شمالشرق) را به شهر سمنان داده اند که با دستور مستقیم ریاست محترم جمهور کن لم یکن گردید.
حرف حق را نزنید مبادا که ظالم برنجد و موجب اختلاف شود!؟ نه؟ آقایان حق را باید ادا کرد. چرا سعی می کنید با توهین در برنامه ها و در نشریه حزب چند نفره مردم سالاری یا نشریه شهرستانی آن پیام سمنان به مردم شریف شاهرود توهین کنید؟ یا در جمع نخبگان سمنان مجری بی سواد آن که  ظاهراً مسئولیتی فرهنگی در سمنان دارد به نماینده مردم شریف شاهرود توهین نماید. آیا این مجری کج فهم نمی داند توهین به نماینده مردم یعنی توهین به قاطبه مردم؟ اگر نمی داند بدا به حال مسئولینی که وی را به این کار گماشته اند و اگر می دانند که گناه آنان نابخشودنی است. در هر حال مسئولان سیاسی و فرهنگی استان در این خصوص باید جوابگو باشند و از نماینده و مردم شریف شاهرود رسماً معذرت خواهی کنند.
در پایان به اختلاف افکنان، کوته نظران، بی ادبان متذکر می شویم هیچ نصیبی از این بی ادبی و هتاکی برای شما نیست. لطف کنید فرهنگ و شعور خود را بیشتر از این نمایان و هویدا نکنید. مردم شریف شاهرود این نصیحت لقمان حکیم را همیشه در گوش دارند که ادب از که آموختی، از بی ادبان.
شنبه ١٢ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/12 16:56
0
5
احسنت... اما افسوس که گوش شنوایی نیست تا درددل مردم شاهرود را بشنود... ما همچنان در انتظار عدالت می مانیم و هرجا و هر زمان که لازم باشد در صحنه حضور خواهیم یافت.khodemanee.mihanblog.com
کاربر مهمان
1390/09/12 16:4
0
7
مرحبا برادر جوابی نیست که بدهند و اگر هم صحبتی بکنند عذر بعد از گناه می باشد افرین به این همه صداقت و صد افرین به بردباری دکتر
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099