عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > قحط الرجال


نسخه چاپي  ارسال به دوست

قحط الرجال
    در ستون چکش هفته نامه کندوی البرز مطلبی با قلم جناب آقای غلامرضا وقفی محبی درج شده است که عیناً از آن رسانه نقل می شود:

   

هر که در درگه مقرب تر است                          جام بلا بیشترش می دهند

پیشینه شاهرود نشان داده است که مهد پرورش عالمان و بزرگان بوده است و در تمام عصرها بزرگان نام آوری را به جامعه تقدیم کرده است. در زمان حال هستند نامیانی که در عرصه علم و سیاست و تدین زبانزد خاص و عام هستند که یکی از آنان دکتر کاظم جلالی است.

مطالبات مردم شاهرود که یکی از آن ها شهرستان شدن است پی گیری می شود خواه دکتر کاظم جلالی نماینده آنان باشد یا هر شخص دیگر.

اعلام نامزدی برای مجلس یا عدم آن فریضه ای است که مردم بر دوش فردی قرار می دهند و هر شخصی که امین و منتخب مردم شد توفیق خدمت یافته است.

همیشه به یاد داشته باشیم که دیکته نانوشته غلط ندارد. دکتر جلالی سه دوره نماینده مردم شریف شاهرود و میامی، اقداماتی انجام داده و کاستی هایی هم داشته که در جای خود قابل بحث و بررسی است ولی سطح انتظارات مردم از ایشان به عنوان شخصیتی مطرح در یکی از اصلی ترین کمیسیون های مجلس خیلی بیشتر از این ها است.

یکی از انتظارات و گلایه های مردم شریف شاهرود عدم حضور بیشتر نماینده در حوزه انتخابیه است. بیایید کمی منصفانه به بررسی عملکرد کاظم جلالی بپردازیم. حضور نماینده ای جوان و فعال و تحصیلکرده که در سه دوره نمایندگی باعث افتخار مردم شده در میان جوانان، موجب الگو گرفتن و تاسی پذیری جوانان از وی شده و رشد و توسعه اجتماعی و فرهنگی را سرعت می بخشد و از خیلی مشکلات جوانان و جامعه کاسته خواهد شد و برای مردم و جوانان فرصتی است که بهتر و راحت تر از پتانسیل های نماینده شهرشان بهره ببرند.

این کاستی نماینده محترم شاهرود بوده که مدتی است برای رفع آن اقدامات درخوری انجام داده و انتقادات را پذیرفته کما این که در این یکی دو سال اخیر حضورش در میان مردم حوزه انتخابیه افزایش چشمگیری یافته است.

اگر اطلاع رسانی و گزارش عملکرد نماینده شاهرود به موقع به اطلاع مردم شریف رسانده می شد شاید خیلی از گلایه ها دیگر وجود نداشت که انشاء الله در این خصوص هم دکتر جلالی با برنامه ریزی مناسب نسبت به این مهم اقدامات لازم را انجام خواهند داد. اگر مردم شریف شاهرود بخواهند به عدالت، توسعه و یک کلام مانند غرب استان توسعه متوازن داشته باشند باید اتحادی مثال زدنی به وجود بیاورند و یک پارچه در پشت سر نماینده خود بایستند و در عمل و زبان همدل و همگام باشند و از هیچ حمایتی چه مادی و چه معنوی از نماینده خود دریغ ننمایند خواه شخص نماینده دکتر کاظم جلالی باشد یا فرد دیگری.

هر چند در هفته اخیر مردم اتحاد و همدلی خود را با نماینده شان به منصه ظهور رساندند و نشان دادند که اگر گلایه ای هم از نماینده خود دارند ولی تحت هیچ شرایطی تاب و تحمل کوچکترین اهانتی را به نماینده خودشان ندارد.

به هر حال تجربه 12 ساله دکتر جلالی یک امتیاز برای او محسوب می شود. زیرا به موانع و پیچ و خم اداری آشنا شده و چهره ای شناخته شده و پرتوان در عرصه داخلی و بین المللی می باشد. این ویژگی ها موجب شده است مردم شاهرود و میامی انتظارات بیش تری از او داشته باشند تا شاهرود و میامی به جایگاه اصلی و بر حق خود بازگشته و از نابسامانی ها و استضعاف رهایی یابد این اقدام نقطه عطفی انکار ناپذیر در تاریخ شاهرود است که با اتکاء به مردم قابل دستیابی است. بیاییم بهتر فکر کنیم، دقیق تر ببینیم، شجاعانه تر عمل کنیم. لیاقت قاره کوچک بیشتر از این است.

شنبه ١٩ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/03 16:1
0
0
زنده باد استان شاهوار ..................................
کاربر مهمان
1390/09/19 22:26
0
5
دکتر جلالی حمایتت می کنیم .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099