عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو مقالات  
اخبار > پاسخ به نامه انجمن توسعه سمنان به وزیر راه و شهرسازی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پاسخ به نامه انجمن توسعه سمنان به وزیر راه و شهرسازی
    ...

   

1 _ در نامه اشاره شده بود به مردم محروم غرب استان (سمنان - دامغان – مهدی شهر و گرمسار ) ؟ منظور سمنان می باشد چرا که تا الان همه چیز به نام استان به کام سمنان بوده و می باشد .

2 – منظور از محروم ؟ راست می گویید محرومییت از در و دیوار شهرسمنان می بارد !!!!!! ؟

 مثلا: الف ) کدام یک از شهرستان های استان پل هوایی( امیر کبیر) نزدیک به 7 میلیارد تومان برای شهرشان احداث نموده اند. درصورتی که شهرداریهای دیگر حتی پول سفورهای شهرداری خود را جهت تمیز نمودن شهرندارند و زباله شهرشان را فرا گرفته است ، درحالی که شما احداث دومین پل شهر خود را در میدان معلم شروع کرده اید . .و بودجه شهرداری خود را با 100 میلیلرد تومان بسته اید. که آن بخاطر اخذ عوارض شهرداری از کارخانجات می باشد.

  ب ) شهرک صنعتی شهرهای دیگررا ببینید آنگاه با شهرک صنعتی سمنان مقایسه کنید.اگر تمام کارخانجات سایرشهرک ها ونواحی صنعتی استان را جمع کنید بازهم به اندازه شهرک صنعتی سمنان نمی شود ؟ در واقع این یک بی عدالتی و حق کشی و ظلم  آشکار می باشد . که مصداق بارز آن کارخانه ایران خودروی سمند مصوبه دولت در سفر سوم برای شرق استان که چه سرنوشتی پیدا کرد.  (خداوند مسببین آنرا لعنت کند )  . و بخاطر همین شهرک صنعتی نزدیک به 50 هزار نفر غیر بومی از سایر نقاط بخصوص استانهای شمال کشور به شهر سمنان آمده اند درصورتی که در سایر نقاط استان( بیارجمند _میامی _ بسطام _ شاهرود _ دامغان و ... ) جوانان تحصیلکرده آنها مهاجرت بی رویه را دارند .

ج ) وضعیت ساختمانهای و بناهای ایجاد شده را درشهرسمنان بنگرید بفرض مثال بناهای احداث شده خیابان حکیم الهی (محلات) که از مناطق پایین شهر ، قدیمی و مهاجر نشین می باشد ،  را ببینید  .

د ) بانکهای سمنان را از لحاظ  تعداد ، احداثی وشیک بودن بودن ، وسعت ، تجهیزات و تعداد نیرو با بانکهای شاهرود مقایسه کنید. ( تفاوت از زمین تا آسمان است  )

  ما درسمنان فرد سمنانی بیکار نداریم وافرادی که بیکارمی باشند غیربومی می باشند. هرسمنانی حداقل 4 الی 5 خانواده مستاجر دارد. شما ازاجاره های منازل، کارخانجات، ادارات کل،همایش، جلسات، گردهمایی،کنفرانس ها ی که در سمنان  گذاشته می شود و ...... می خورید  با زهم کاسه چشم حریص شما سیر نشده است . چشم به یک اداره کل دو خته اید . و ... راستی هم محروم  و هم مظلوم هستید شما گفتید و وزیربا درایت  هم قبول کرد !!!

3 _در نامه اشاره شده اداره کل در شرقی ترین شهر استان می باشد .  مردم شهرستان گرمسار ، سمنان را قبول ندارند واز روی ناچاری به سمنان می آیند این را با ضرس قاطع میگویم  زمانی دانشجوی دانشگاه گرمسار بودم به استاد گفتم من مشکل دارم و نمی توانم سرکلاس بیایم اگرامکان دارد کار تحقیقی به من بدهید و غیبت های من را در نظر نگیرید وقتی شنید که من از سمنان  می آیم  فرمود : چون سمنانی هستی باید بیایی امکان ندارد قبول کنم  من به ایشان گفتم چرا ؟ گفت : شما سمنانی ها حق ما گرمساریها را خوردید بعد من به ایشان گفتم درست است که ازسمنان می آیم ولی شاهرودی هستم محل کارم سمنان است  که تعدادی دیگر در دفتر بودند سرانجام با کلی صحبت پذیرفتند که من  بلاخره سمنانی نیستم . پس با توضیح فوق اگر در بیارجمند هم که باشد آنها خوشحال هستند .

4 _  در نامه اشاره شده، شهرستان دامغان جزء غرب استان می باشد .شهرستان دامغان جزء شرق استان می باشد هر آدم بی سوادی هم آنرا درک می کند مگر اینکه به تازگی کره زمین چرخیده باشد  . در ضمن فاصله شهر دامغان تا شاهرود 60 کیلومتر می باشد در صورتی که فاصله دامغان تا سمنان بیش از 120 کیلوتر می باشد.

5_ در نامه اشاره شده ، بخاطر فاصله از مرکز استان طرحهای آن اداره کل شهرستانی می باشد  ؟

 الف ) شما ورودی سمنان را ببینید 8 بانده  (َشهرک صنعتی ) می باشد در حالی وردی شاهرود 2 بانده است .

 ب )  پل جهاد را نگاه کنید.و همچنین پل دیگری (روبروی دانشگاه سمنان ورودی شهراز طرف دامغان)

  ج ) راههای منطقه بیارجمند و روستاهای آنرا نگاه کنید چه وضعیتی دارند مثلا جاده بیارجمند به خوارتوران که هرروز ماشین های عبوری و مسافران زیادی از استان خراسان رضوی تردد می کنند و بخاطر کم عرض بودن ، دست انداز داشتن ، عدم علائم و تابلوهای رانندگی و ... قربانگاه زوار آقا علی ین موسی الرضا شده و چقدر خانواده های یتیم و بی سرپرست شده اند . تا چه رسد به راه های روستایی دیگر آن .

 د ) نگاهی به راههای روستایی شهرستان میامی  بیندازید ، از طرفی بیایید راههای مرکز استان را هم بنگرید اگر اداره کل راه  درشاهررود می باشد ولی بیشترین خدماتدهی به مرکز استان بوده  و ...

6 _ در نامه اشاره شده به جوسازی ؟ ما جو ساز هستیم یا شما  سمنانی ها ؟ آقای دکتر جلالی که خداوند نگه دارش باشد ایشان سرمایه انقلاب  و نظام می باشند چند بار درمورد بی عدالتی سخن گفت. (  شبکه انحصار سمنان ، فرمانداری ویژه ، خودرو سازی و ..... )  چکار که نکردید چه شب نامه هایی علیه ایشان پخش نکردید طومار نوشتید ایشان را منافق خواندید و ......

7 _ در نامه اشاره شده ، اداره کل راه  در شاهرود می باشد آیا شهرستانی که از لحاظ وسعت بزرگترین شهرستان کشور می باشد و حدود نصف جمعیت استان در شهرستان شاهرود می باشد آیا نیاز نمی باشد از 100 تا اداره کل 4 تا از ادارات کل در شاهرود باشد  ؟ مردم شهرستان  شاهرود چه د لی دارند ( شاهرود ، میامی ، بیارجمند ، بسطام ، مجن ، کلاته خیج و سایر دهستانها  ) از ابتدا ایجاد مرکز استان حق قانونی آنها بود ، ضایع شد.  و حدود 30 سال بی مهری وبی عدالتی و ظلم بیشمارشمارا تحمل نموده اند ( بلاتشبیه مثل مولای عزیزمان حضرت امام علی ( ع ) 25 سال خانه نشین بود و حکومت حق مسلم ایشان بود حقی  که در روز عید غدیر خم به وسیله فرشته وحی به پیامبر ابلاغ و ایشان آن را  در بین مردم علنی نمود . ) روستاییان هرروز بخاطر یک نامه جزئی می بایست از دورترین روستاهای خوارتوران  و کالپوش رفت و  برگشت  بیش از 950 کیلومتر راه طی نمایند وبه مرکز استان بیاییند . زمانی به مرکز استان می رسند که ادارات تعطیل شده اند و گرنه می بایست شبانه حرکت کنند که ماشین و وسیله در روستا نمی باشد مجبورند هزینه گزافی را جهت بیتوته در شاهرود بپردازند تا صبح به کار اداریشان در مرکز استان برسند .

8_ انجمن توسعه کذایی سمنان بدانید ، شما نفستان از جای گرمی می آید زیرا فرزند بیکار در خانوده اتان ندارید تمام خانواده تان مشغول کارند، ولی در شرق استان هرخانواده 4 الی 5 فرزند تحصیل کرده  بیکار دارند و بخاطر همین فقر مالی ازدواج نکرده اند جرم جنایت و... در شاهرود زیاد شد ه است و تمام روستا و شهرهای شهرستان شاهرود تخلیه شده و آواره شهر ودیار دیگران شده اند  . بدانید سرمنشاء خیزش های اسلا می منطقه ، انقلاب تونس شد. یک جوان تحصیل کرده بیکار( شهید محمد بوعزیزی ) بخاطر نداشتن کار، دست فروشی می کرد هر روز پلیس مزاحم ایشان می شد   خودش را با ریختن نفت یا بنزین به آتش کشید .

9 _نکته مهم مردم سمنان بدانید ، مردم شهرستان شاهرود از بی مهری و بی عدالتی های شما خسته شده اند اگر کسی تصمیم نادرستی دراین خصوص بگیرد  مردم شاهرود کفن پوش روانه تهران خواهند شد و  پیش حضرت آیت ال... خامنه ای (مد ظل العالی ) خواهند رفت .

10 _ انجمن کذایی بدانید مطا لب فوق الذکر پاره ای از بی عدالتی ، ظلم و بی مهری های شما می باشد که شاهرود به فکر جدای افتاده و مصرانه ازمسولین ارشد نظام بویژه ازمقام عظمای ولایت حضرت آیت ال.. خامنه ای خواستار ایجاد تشکیل استان شاهوار می باشند .

يکشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/03 15:58
0
1
عزیز دل حیف این گفتار قشنگت نیست که به ..... ها می زنی. همه ما می دانیم چه خبر است هدف ما والاتر از این حرفاست دکتر اگر شاهرود را استان نکنی و صحنه را ترک کنی بخ خدای محمد مردم شاهرود از شما نمی گذرند تمام امید ما بعد از خدا به شماست و تنها کسی که می تواند این کار را بکند شما هستید پس نفرین مردم را به جانتان نخرید سپاسگزارم از طرم یکی از جوانان شاهرودی آواره در عسلویه
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099