صفحه اصلی > تمام اخبار 
اخبار > اجراي عدالت در همه امور استان سمنان بايد مورد توجه قرار گيرد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اجراي عدالت در همه امور استان سمنان بايد مورد توجه قرار گيرد
    نماينده مردم شاهرود در مجلس شوراي اسلامي گفت:اجراي عدالت در همه امور در استان سمنان بايد مورد توجه قرار گيرد.

   

كاظم جلالي روز شنبه در نشست خبري رعايت عدالت در همه دستگاههاي اجرايي در استان سمنان را براي خدمتگزاري به مردم ضروري دانست و افزود: حفظ وحدت در همه امور نياز به مقدماتي دارد و مهمترين ويژگي آن عدالت است.
وي با اشاره به عدالت محوري دولت دكتر احمدي نژاد گفت: همه آحاد جامعه همواره توسعه عدالت و اجراي مناسب آن را مورد توجه قرار مي دهند و از مسئولين در اين خصوص انتظار رسيدگي و نظارت بيشتري دارند.
وي خاطر نشان كرد:هرگاه از اجراي عدالت در هر موضوعي دور شويم،مردم پرسش هاي خود را بطور مستقيم و يا غيرمستقيم مطرح مي كنند.
جلالي گفت: در اين راستا مردم شاهرود عدم رعايت عدالت در برخي از مسايل استان از جمله صدا وسيماي استان را به اشكال مختلف مطرح مي كنند.
نماينده مردم شاهرود افزود:عليرغم انتقال اين خواسته مردم شاهرود به مسئولين ذيربط ،‌همچنان توازن در معرفي اخبار،گزارش و برنامه هاي تلويزيوني از شهرستان شاهرود در صدا وسيماي استان ديده نمي شود.
وي با اشاره به حضور چند روز گذشته وي در برنامه گفت وگوي ويژه خبري شبكه استاني سمنان كه در آن گلايه مندي مردم شاهرود از اين رسانه استاني را مطرح كرد،گفت: ادامه اين روند و اين نوع نگاه مديريتي در اين شبكه به وحدت مردم در اين استان لطمه وارد مي كند.
وي با بيان اينكه حرف من حرف مردم شاهرود است،افزود: ما در اين استان نياز به هويت دسته جمعي داريم.
وي ادامه داد:در اين زمينه از ارايه هرگونه تصوير و مطلب كه مي تواند در معرفي هويت دسته جمعي اثر منفي در اين استان بگذارد،بايد دوري كنيم.
وي گفت: در اين راستا در قدم اول بهتر است آرم سيماي سمنان به سيماي استان سمنان در همه برنامه هاي اين شبكه تغيير يابد.
وي تاكيد كرد:‌امنيت ملي در ذيل هويت ملي مي تواند تقويت شود.
وي گفت: هريك از شهرهاي استان سمنان ويژگي ها و پتانسيل هاي مربوط به حوزه خود را دارند،‌لذا در معرفي آنها،حذف نام شهرستان در كنار ويژگي هايش در پخش برنامه هاي اين شبكه،منطقي به نظر نمي رسد.
وي افزود: مردم شاهرود از اين شبكه در معرفي شهرستان شان كه بسيار كم رنگ انجام مي شود،گلايه دارند.
وي گفت:‌مردم شاهرود احساس نمي كنند در اين سيما جايگاهي دارند و اخيرا براي رفع اين مشكل اعتراضات بيشترشده است.
وي تاكيد كرد:صدا وسيماي استان سمنان آيينه تمام نماي استان است،‌ بنابراين در استفاده از ظرفيت هاي اين شبكه معرفي همه شهرستانها بايدمورد توجه قرار گيرد.
وي خاطر نشان كرد:برنامه سازان اين شبكه استفاده از فرهنگ ،‌آداب و رسوم ، سنن ،لهجه و گويش همه شهرستانهاي اين استان را در توليدات شان مورد توجه قرار دهند.
وي اظهار داشت:خروجي اين شبكه در برنامه هاي مختلف بايد به گونه اي باشد كه اطلاع رساني از همه شهرهاي استان در آن ديده شود.
جلالي بيان كرد: ما از اين شبكه انتظار داريم به خواسته ها مردم شاهرود بيشتر توجه شود.
نماينده مردم شاهرود گفت:مردم شاهرود در بحث توزيع اعتبارات نيز گلامند هستند و معتقدند نحوه توزيع آن مطلوب نيست و مي بايست تغيير يابد.
وي افزود: در بدنه كارشناسي توزيع اعتبارات،بايد همه شهرستانهاي در آن حضور داشته باشند.
وي با اشاره به مصوبات دور سوم سفر استاني رييس جمهوري و هيات دولت به استان سمنان گفت: 43 مصوبه اين سفر به شهرستان شاهرود اختصاص دارد كه با اجراي آنها شاهد رشد و توسعه قابل توجهي در بخش هاي مختلف خواهيم بود.
وي افزود :‌استقبال مردم دراين سفر از رييس جمهوري در نوع خودش بي نظير بود.
جلالي گفت:در اين سفر طرح هاي بسيار خوبي در جهت رشد و توسعه استان سمنان به تصويب رسيد.
يکشنبه ١٠ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/11 9:0
0
0
سلام دكتر : خسته نباشي .ازاقدام شجاعانه ات ممنون. اماجناب دكتر توقع ما از نظام است كه با اين گونه بي عدالتي ها برخورد شود . مسئولين نظام خود واقفت كه سهم شهرستان شاهرود نسبت به سمنان بيش از اين حرفاست . فقط اين را بگويم كه خدمت رهبر معظم رسيديد عرض كيند كه ماشكايتمان را به آقا امام زمان خواهيم كرد .
کاربر مهمان
1389/11/10 18:43
0
0
سلام خسته نباشید. مناسب تر بود از یک عکس مربوط به نشست خبری استفاده میشد.نه عکس اعتراض در مجلس.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099