صفحه اصلی > تمام اخبار 
اخبار > تأکید دکتر جلالی در ملاقات هیئت رئیسه مجمع امور صنفی:


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تأکید دکتر جلالی در ملاقات هیئت رئیسه مجمع امور صنفی:
    پیگیری احداث سایت دائمی نمایشگاهها و پایانه صادراتی شهرستان شاهرود

   

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستان شاهرود در مجلس شورای اسلامی، هیئت رئیسه مجمع امور صنفی شهرستان شاهرود به منظور بررسی مشکلات و پیگیری پروژه های مرتبط با صنوف با دکتر جلالی ملاقات نمودند.

نماینده شهرستان شاهرود با تأکید بر پیگیری عملیاتی شدن دو پروژه احداث سایت دائمی نمایشگاهها و احداث پایانه صادراتی شهرستان شاهرود، بیان داشت: پیگیری جدی پروژه های در دست اجرای شهرستان و ایجاد زمینه بهره مندی هر چه بیشتر مردم از پروژه های اجرا شده از جمله فرودگاه شاهرود از حقوق مردم شریف و وظایف دستگاههای ذیربط می باشد.

دکتر جلالی در خصوص عملیاتی شدن پروژه های احداث سایت دائمی نمایشگاهها و احداث پایانه صادراتی شهرستان شاهرود افزود:« این پروژه که از مصوبات دور دوم سفر هیأت محترم دولت به استان می باشد، در توسعه اقتصادی و عرضه محصولات و تولیدات در عرصه های داخلی و بین المللی نقش موثری خواهند داشت. لذا می بایست با توجه به جانمایی مکان پروژه های مذکور در خصوص حل مشکلات مربوط به زمین مورد نیاز جهت احداث سایت نمایشگاه و پایانه از طریق مسکن و شهرسازی و به ویژه سفر وزیر مسکن و شهرسازی به استان سمنان موارد لازم پیگیری و مشکلات موجود مرتفع گردد که در این زمینه من هم پیگیری های لازم را خواهم داشت.»

دوشنبه ١٠ آبان ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099