صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > باز هم سیمای استان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

باز هم سیمای استان
    ...

   

*پرسش1:

سلام دکتر عزیز اخبار شبکه انحصاری سمنان مورخه 24/7/90 ساعت 11 شب  گزارشگر و هم گوینده اخبار بیان نمودند (  دومین غار عمیق ایران به عمق 752 متر( غار سم )  در طبیعت پنهان کالپوش  ) اسمی از شهرستان جدید ( میامی ) ویا شهرستان  شاهرود بیان نشد غاری که با این عمق و دومین غار ایران می باشد ایا نباید شهرستان آنرا قید کنند که بعدا از طریق شبکه سراسری اعلام شود کوهنوردان غارنوردان و همچنین توریست ها بدانند این غار در کدام شهرستان واقع است . باز هم مثل یوزپلنگ به اسم سمنان تمام می شود . ولی در گزارش اولین برف زمستانی گزارشگر به منطقه رودبارک شهرستان مهدی شهر می رود و اعلام می کند : ( اینجا 50 کیلومتری سمنان منطقه رودبارک شهرستان مهدی شهرمورخه 30/7/90 ) و همه جا اسمی از سمنان می برند و همچنین خیز گزارشگر های شبکه سمنانی ها فقط در اطراف سمنان می باشد ارتفاعات مجن ، تاش ، شاهکوه ، ابرسج  ، کالپوش و .... را نمی دانند ؟؟؟؟  یا  خودشان را به نادانی می زنند که دومی صحیح تر می باشد .

 

 

*پرسش2:

سلام جناب دکتر جلالی باعنایت به شهرستان شدن مهدی شهر تیم هاکی که فبلا به اسم مرکز استان بود اصلاح شد و هم اکنون به اسم شهرستان مهدی شهر درشکبه انحصاری و جراید نام برده می شود ولی آب گرم باتوجه به اینکه در محدوده شهرستان مهدی شهر می باشد هنوز هم می گویند آب گرم سمنان چطوری نقشه را می خوانند و مرز بندی  نموده اند ما نمی دانیم در صورتی ما نقشه را از شمال ، جنوب ، شرق و غرب می خوانیم درمحدوده مهدی شهر می باشد .  این هم از نمونه های بی عدالتی مرکز نشینان می باشد .

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

متاسفانه این نوع سلوک در سیمای سمنان نهادینه شده است و ما آن را سیمای استان نمی دانیم.

 

سه شنبه ٢٩ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/05 16:56
9
4
چه بدبختین شماها..دلتون به چه چیزایی خوشه..برید که حقتونه عقب موندگی
کاربر مهمان
1390/09/29 19:13
3
14
منطقه آب گرم جزیی از مهدی شهر بوده ولی در دهه 60 در حالیکه جوانان مهدی شهر در جبهه حق علیه باطل مشغول دفاع از میهن عزیز خود بوده اند مرکز نشینان استان در محل استانداری سمنان بدون اطلاع مهدی شهر یها این منطقه را ار مهدی شهر جدا و به شهر ستان سمنان ملحق می کنند آقای دکتر جلالی از جناب عالی می خواهیم برای برگرداندن این منطقه به مهدی شهر کمک کنید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099