صفحه اصلی > تمام اخبار 
اخبار > خانم اشتون لباس انگليسي را از تن موضع گيري هاي خود بيرون بياورد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

خانم اشتون لباس انگليسي را از تن موضع گيري هاي خود بيرون بياورد
    سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با تاكيد بر اين كه كاترين اشتون دچار يك نوع تعجيل در اظهار نظر و رفتار غير ديپلماتيك شده است، گفت: اشتون بايد در چهره يك شخصيت بين المللي لباس انگليسي بودن را از تن خود در آورد.

   

'كاترين اشتون' رييس تيم مذاكراه كننده 1+5 با ايران در آستانه گفت‌وگوهاي استانبول با دخالت در امور داخلي كشورمان خواستار لغو حكم يك زنداني شد كه به دليل فعاليت عليه نظام جمهوري اسلامي ايران به زندان محكوم شده است.

'كاظم جلالي' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سياسي ايرنا، اساس دخالت اشتون در امور داخلي ايران را ناموجه دانست و گفت: از مقامي كه به نوعي در آينده نزديك بايد در مذاكرات حساس با ايران شركت كند، انتظار مي رود از يك موضع بي طرفي برخوردار باشد، اين نوع اظهارات غير مسئولانه عملا به مسير تفاهم لطمه وارد مي كند.
وي افزود: خانم اشتون بايد نگاه دقيق و عميق نسبت به مسائل داشته باشد نه اين كه در غالب شانتاژگري هاي بي وجهي كه توسط برخي از رسانه ها در عرصه جهاني عليه جمهوري اسلامي ايران شكل مي گيرد، مانند ژورناليست ها موضع گيري كند.
وي اظهار داشت: مسير اتخاذ شده توسط اشتون كه هم در مذاكرات ژنو در خصوص محتواي مذاكرات، برخي اظهارنظرهاي غيرصادقانه انجام داد و هم در خصوص اين اظهار نظرها كه نوعي دخالت در امور ايران است، نشان مي دهد، اشتون دچار يك نوع تعجيل در اظهار نظر و رفتار غير ديپلماتيك شده است.
سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد كه به نظر مي رسد وي بايد در چهره يك شخصيت بين المللي لباس انگليسي بودن را از تن خود در آورد.

چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099