صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > استراتژی جدید رئیس مرکز پژوهش ها


نسخه چاپي  ارسال به دوست

استراتژی جدید رئیس مرکز پژوهش ها
    رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی نشستی با حضور مدیران و معاونت های پژوهشی و اجرایی این مرکز، اولین استراتژی مرکز پژوهش های مجلس را تهیه و تصویب نمودند.

   

دکتر«کاظم جلالی» از مدیران این مرکز درخواست کرد تا در اولین مرحله از تبیین استراتژی در بخش هایی از ساختار مرکز پژوهش‌های مجلس، شورایی مرکب از نخبگان و شخصیت‌های علمی سراسر کشور با هدف یک رویکرد تخصصی پژوهشی، تشکیل شود.
دکتر«کاظم جلالی» با بیان اینکه این مرکز در سه فرایند استراتژی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در نظر دارد تا درخصوص تجدید ساختار این مرکز، با توجه به اقداماتی که در دوره گذشته انجام شده است، در این دوره با نظر مدیریت جدید پیگیری و اعمال شود، گفت: تبیین اولین استراتژی کوتاه مدت (یکساله) در این مرکز با حضور مدیران و معاونین مرکز پژوهش‌های مجلس، تهیه و به تصویب رسید.
وی در برنامه‌های کاری خود در نخستین استراتژی یکساله این مرکز، اقدام به تشکیل شورای راهبردی و همچنین ایجاد معاونت‌های تخصصی نمود.
همچنین در این نشست، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس از معاونین دفاتر تخصصی این مرکز درخواست کرد تا افراد برجسته و نخبگان علمی سراسر کشور شناسایی شوند تا شورای ترکیبی از این اشخاص همراه با نمایندگان ادوار و فعلی مجلس تشکیل شود.
جلالی در این نشست تاکید ویژه‌‌ای به استفاده از تمامی ظرفیت‌های علمی کشور برای فعالیت در مرکز، با تمرکز بر روی ارایه کارهای تخصصی علمی پژوهشی نمود.
در حال حاضر نیز تمرکز عمده رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بر روی محور علمی مرکز می باشد.
** :حضور مدیران و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس در نشست های تخصصی کمیسیون ها
جلالی در عین حال تاکید نمودند تا در این دوره از فعالیت های مرکز پژوهش‌های مجلس، کارشناسان و مدیران در نشست های تخصصی کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی حضور یابند.
وی همچنین در ذیل برنامه های کاری خود در مرکز پژوهش‌های مجلس، راه اندازی سیستم سامانه پیام کوتاه برای نمایندگان مجلس را به منظور تسهیل در امر اطلاع رسانی مطرح کرد.
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد در حال حاضر این برنامه در ظرف مدت کوتاه به مرحله اجرا در خواهد آمد.
نشست تخصصی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با مدیران و معاونت های تخصصی این مرکز پنجشنبه گذشته در محل مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد.

شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099