صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > وحدت فتح و حماس بارقه اميدي در سرزمين‌هاي اشغالي است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

وحدت فتح و حماس بارقه اميدي در سرزمين‌هاي اشغالي است
    خبرگزاري فارس: سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس تاكيد كرد: اين بدخواهان بودند كه اجازه نمي‌دادند فتح و حماس به همديگر نزديك شوند و وحدت فتح و حماس بارقه اميدي در سرزمين‌هاي اشغالي است.

   

به گزارش خبرگزاري فارس از شاهرود به نقل از دفتر نماينده اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، كاظم جلالي در رابطه با توافق اخير گروه‌هاي فلسطيني حماس و فتح اظهار داشت: اين اتفاق پديده بسيار مثبتي بود و نشان داد كه تا به امروز نيز بدخواهان بودند كه اجازه نمي‌دادند فتح و حماس به همديگر نزديك شوند.
وي افزود: اين حركت بارقه اميد در ميان همه فلسطينيان به وجود آورد و مردم فلسطين را به مسير احقاق حقوقشان نزديك كرد.
سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي اظهار اميدواري كرد؛ اين دو گروه به توافق خود پايبند باشند و ساير گروه‌هاي فلسطيني نيز به اين توافق پيوسته و در كنار مردم دست واحدي در مقابل رژيم صهيونيستي شوند و بتوانند اين مردم را از چنگال صهيونيست‌ها آزاد كنند.
وي افزود: مردم فلسطين كه ساليان طولاني زندگي با رنج و تحت ستم داشته‌اند، مي‌توانند با اين تحول به آزادي قدس شريف از چنگال صهيونيست‌ها اميدوار شوند.
سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در پاسخ به سؤالي درباره تاثير اين توافق بر معادلات منطقه گفت: اين توافق قطعاً جريان مقاومت در منطقه را تقويت مي‌كند.
وي در خصوص وضعيت رژيم جعلي صهيونيستي پس از اين توافق گفت: طبيعتاً توافق فتح و حماس موجب تزلزل بيش از پيش اين رژيم شده است و از آنجايي كه وحدت گروه‌هاي فلسطيني به عنوان كابوسي براي اين رژيم تلقي مي‌شود، آزادي قدس شريف به آرزويي تحقق يافتني و قريب‌الوقوع تبديل شده است‌.
چهارشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099