صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شاهرود حضور یافت


نسخه چاپي  ارسال به دوست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شاهرود حضور یافت
    دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در شهرستان شاهرود حضور یافت. در این سفر دو روزه وزیر ارشاد اسلامی، تالار بزرگ شهر را کلنگ زنی کرد.

   

دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی  در شهرستان شاهرود حضور یافت. در این سفر دو روزه وزیر ارشاد اسلامی، تالار بزرگ شهر را کلنگ زنی کرد.

دکتر کاظم جلالی در آغاز مراسم کلنگ زنی گفت: « این پروژه مربوط به سفر دوم دولت است که در آن مصوبه مقرر شده بود که این تالار توسط شهرداری شاهرود احداث و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجهیز شود.

دکتر جلالی افزود: « در سفر سوم دولت با تلاش هایی که صورت پذیرفت مقرر شد که در احداث این تالار شصت درصد از طرف شهردار شاهرود و چهل درصد از طرف وزارت کشور هزینه گردد.»

نماینده شاهرود در پایان اشاره کرد که: « اعتبارات شهرداری شاهرود محدود است و انتظار می رود که وزارت ارشاد مساعدت بیشتری نماید.»

دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وعده داد در این خصوص وزارت ارشاد مساعدت جدی نماید.

شایان ذکر است که این تالار فضای مناسبی در جوار پارک مادر احداث می شود.

شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/03/28 13:10
1
0
با سلام ... ضمن خسته نباشی ... امیدوارم در مورد سینما پیام هم که مدتی تعطیل شده و شهر دانشجو خیز شاهرود از داشتن سینما که تک مکان فرهنگی تفریحی بود محروم می باشد رایزنی کرده باشید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099