صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > برای حل مشکلات چاره ای جز استان شدن شاهرود وجود ندارد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

برای حل مشکلات چاره ای جز استان شدن شاهرود وجود ندارد
    دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه بیست و نهم خردادماه نطق میان دستور در مجلس شورای اسلامی داشته است. در ذیل متن کامل این نطق از نظر شما خوانندگان گرامی می گذرد. شایان ذکر است که به دلیل کمبود وقت امکان قرائت کامل این نطق در مجلس فراهم نشده است.

   

متن کامل نطق و فایل صوتی

برای دانلود فایل صوتی اینجا را کلیک کنید    
بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام و زنده نگه داشتن یاد و نام و خاطره امام و شهیدان نکاتی چند را به استحضار شما و مردم عزیز می رسانم:

1-      امسال را مقام معظم رهبری حکیمانه و مدبرانه، سال جهاد اقتصادی اعلام نموده اند اما اینک که سه ماه از سال گذشته ما همچنان درگیر مساله سازی های کاذب و سردرگمی های ناشی از آن هستیم. هر روز خود مسئله جدید می سازیم و سپس مدت ها به دنبال حل آن مسئله روان می شویم و این هر روز بر کارآمدی دولت و حتی نظام لطمه جدی وارد می کند. امروز بزرگترین مشکل کشور و مردم در دو موضوع بیکاری و گرانی خلاصه می شود و همه جد و جهد و توان ما باید در راستای کمتر کردن این دو مشکل تجمیع شود و پرداختن به موضوعاتی خارج از دایره حل این دو مشکل خدمت به کشور، مردم و در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی و کارآمدی آن نمی باشد.

2-      بی تردید رکن رکین این نظام ولایت و رهبری است. دوری های و نزدیکی ها بر اساس این معیار و محور قابل سنجش می باشد. اسلام را نیز باید از منشا آن و متخصصین اسلام شناس دریافت و امام همواره بر این مهم اصرار ورزیدند. امام همواره امت را از تحجر و اسلام التقاطی تحذیر می دادند.

3-      باید به مسئله تضغیف اخلاق در ساحت سیاسی ایران، اندیشه جدی نمود. ما مدعی جامعه دین محور و اخلاق محوریم. لذا باید در سیاستی که عین دیانت است از اخلاق فاصله نگیریم.

4-      به برکت انقلاب اسلامی، امروز خیزش های عظیم اسلامی در منطقه در حال شکل گیری است در این خصوص، دستگاه دیپلماسی باید فعالانه وارد عمل شود و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل نماید و ورود سایر فهم ها و اجتهادها در دایره عمل دستگاه دیپلماسی پذیرفتنی نیست و در آینده همگان باید پاسخگو باشند.

5-      عدم اجرای بسته پشتیبانی از تولیدکننده اعم از صنعتگر و کشاورز، به وضعیت اشتغال لطمه جدی وارد می نماید. بنده به عزیزانمان در دولت عرض می کنم که اشتغال موجود در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی در حال لطمه جدی است. قبل از اندیشیدن به اشتغال 5/2 میلیون نفری، باید فکری به حال حفظ اشتغال موجود کرد. امروز تولیدکننده اعم از صنعتگر و کشاورز شدیداً در فشارند.

6-       از این مسائل کلی که بگذریم نکاتی را هم در مورد شهرستان شاهرود معروض می دارم. این سخنان یک دردنامه است و نه یک بازار گرمی در سال انتخابات زیرا حداقل در ذهن و دل خودم مسئله ای به نام ورود مجدد به عرصه انتخابات وجود ندارد.

شهرستان شاهرود به عنوان بزرگترین شهرستان کشور از نظر وسعت دارای هویتی مشخص و ظرفیت های بالایی است. شاهرود مهد عرفان ایران است و در هیچ جای عالم مکانی را نمی یابید که دو رکن بزرگ عرفان در سطح بایزید بسطامی و شیخ ابوالحسن خرقانی در فاصله ای حدود پانزده کیلومتری از هم آرمیده باشند. شاهرود زادگاه ابن یمین فریومدی و فروغی بسطامی است.

شاهرود زادگاه مرجع بزرگ تقلید شیعه، حضرت آیت الله حاج سید محمود  شاهرودی طاب ثراه است. از شاهرود به عنوان قاره ای کوچک یاد شده است. شاهرود دارای آب و هوای متنوع و گونه های نادر گیاهی و جانوری است.

اما با همه این مزیت ها، شهرستان شاهرود از مشکلات بسیاری رنج می برد و این مشکلات دیگر امروز به شکل تاریخی درآمده است. چرا که از ابتدا شاهرود در بنای کجی محصور شده است و لذا مردم شاهرود دچار یک تحقیر تاریخی شده اند و این تحقیر از آن جا نشات گرفته است که از مزیت ها و ظرفیت های بسیار بالاتری نسبت به مرکز استان برخوردار است. لذا یک تعمد جدی در عقب نگه داشتن این شهرستان وجود دارد. زمانیکه مرحوم حسینی شاهرودی ردای نمایندگی مردم شاهرود را بر تن داشت از همین تبعیض ها و بی عدالتی ها و تحقیرها انتقاد می کرد آن زمان بسیاری از افراد آن را برای بازارگرمی و جمع آوری آراء تلقی می کردند و گاهی از اوقات این معنی از ذهن حقیر نیز می گذشت اما امروز بنده با نهایت درد اعلام می کنم که تبعیض، بی عدالتی و تحقیر را نسبت به شهرستان شاهرود وجدان کرده ام و به مسئولین عالی رتبه کشور هشیار می دهم که تا خیلی دیر نشده تجدید نظر فرمایند. مردم شاهرود نجیب، ولایتمدار و صبورند و مقام معظم رهبری بیش از هر کسی این مردم را می شناسند و گواه این شناخت دقیق و عمیق سخنان حدود بیست دقیقه ای معظم له در اجتماع پرشور مردم شاهرود در سفر پرخیر و برکت ایشان در سال 85 می باشد.

بنده باز هم مثل گذشته بر بیکاری شدید شهرستان شاهرود هشدار می دهم. در حالی که در مرکز استان ما آن قدر فرصت شغلی فراهم آمده که جمعیت چند ده هزار نفری از هموطنان عزیز ما از استان های شمالی کشور در مرکز استان ما گرد آمده اند اما جمعیت بسیاری از جوانان مظلوم شاهرودی در سایر نقاط کشور آواره اند. البته این تفکر و طراحی در استان ماست که جمعیت شاهرود افزایش نیابد و به هیچ وجه مهاجرپذیر نیز نشود چرا که جمعیت مرکز استان ما روزی از شاهرود بسیار کم تر بوده و امروز در حال نزدیک شدن به شاهرود می باشد.

عزیزان در این استان چون قد و قامت شاهرود بلند است طی چند دهه پاهای آن را بریده اند و لذا بنده هیچ چاره ای جهت رشد آن جز استان شدن نمی بینم.

طی سالیانی که بنده نماینده شاهرود بوده و هستم در دولت های گذشته و فعلی طرحی را جهت اشتغال زایی در شاهرود ندیده ام و اگر هم طرح هایی همانند توسعه سیمان شاهرود، سیمان بیارجمند، فولاد شاهرود، سیم و کابل مغان، کارخانه کنستانتره و یا طرح های پتاس طرود و ... همه و همه با تفکر خودمان در شاهرود و با سرمایه گذاری مردم و یا بخش خصوصی بوده است که مردم شاهرود با هزار زحمت و گذشتن از موانع بی شمار زمینه های تحقق این پروژه را فراهم کرده اند.

لذا بنده همواره گفته ام که کار کردن در شاهرود شنا در خلاف مسیر آب می باشد.

در سفر سوم دولت مصوب شد یک واحد خودروسازی جهت کم کردن معضل بی کاری ایجاد شود. متاسفانه علیرغم اینکه بیشترین حجم بی کاری در شرق استان یعنی شهرستان های شاهرود و دامغان است اما باز هم این واحد خودروسازی در مرکز استان کلنگ زنی شده است و پس از اعتراضات بسیار ما نمایندگان شهرستان های شاهرود، دامغان و گرمسار به هر کدام از ما نیز یک شکلاتی آن هم به شکل نسیه داده اند. معنای ایجاد این پروژه در مرکز استان آن است که باز هم جوان های سایر شهرستان ها از جمله شاهرود به مرکز استان مهاجرت نمایند.

7-      جناب آقای دکتر احمدی نژاد

مردم شهرستان شاهرود رای بی نظیری به شما داده و به عدالت محوری دولت شما امیدها بسته اند اما باید اذعان نمایم که این امید روز به روز با سرعت بسیار در حال کم فروغ شدن است. شما خود نیک می دانید که در سفر اول دولت استادیوم پانزده هزار نفری شاهرود تصویب شد. در سفر دوم کلنگ زنی شد و در سفر سوم مبلغ پنج میلیارد تومان جهت احداث آن تصویب شد و هم اینک اعلام می کنم که هنوز هیچ گامی جهت تملک زمین و فنس کشی دور آن انجام نشده است.

بارها به عرض جنابعالی رسانده ام که صرف اعلام فرمانداری ویژه دردی از مردم را دوا نمی کند. اگرچه گام های کوچکی در این خصوص برداشته شده است اما شیرینی اعلام فرمانداری ویژه روی به سوی تلخکامی ناشی از عدم اقدام و عمل پیش می رود. شما در سفر سوم به معاونتان جناب آقای فروزنده ماموریت داده اید تا در خصوص تعاریف و ضوابط و امتیازات فرمانداری ویژه اقدامی نمایند اما دریغ از یک اقدام.

مقوله فرمانداری ویژه که از جانب جنابعالی مطرح شد نیز هنوز در بوته ابهام است. امیدوارم در این خصوص خود شخصاً اقدامی امیدوارکننده انجام دهید.

من اگر بخواهم سایر بی عدالتی ها را فهرست نمایم سخن به درازا خواهد کشید. فقط به استحضار شما برسانم که در مرکز استان ما آنقدر پروژه و صنعت آمده است که بودجه شهرداری شهر سمنان در سال جاری یکصد میلیارد تومان بسته شده است و بودجه شهرداری شاهرود حدود بیست میلیارد تومان. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

متاسفانه بدنه کارشناسی مدیریت استان ما چه در استانداری و چه در ادارات کل یک طرفه و به نفع مرکز استان است چرا که اکثریت نیروهای کارشناسی از مرکز استان هستند و عدالتی در توزیع نیروی انسانی نیست لذا هر مدیر و استانداری ولو عدالت طلب بر مسند قرار گیرد در دایره تنگ حلقه کارشناسی استان گرفتار می آید و این را من طی سه دوره نمایندگی تجربه کرده ام. باید چاره ای اندیشید.

متاسفانه صدا و سیمای مرکز استان نیز طبل بی عدالتی استان را بیشتر می کوبد و با عملکرد ناصواب خود، زمینه بیشتر تحرک احساسات مردم را فراهم می نماید.

موارد ذیل را نیز متذکر می شوم:

1-      گازرسانی به شهر بیارجمند تسریع شود و کمک جدی جهت اتمام پروژه سیمان بیارجمند صورت پذیرد.

2-      ضمن تشکر از گازرسانی به شهر میامی، در افتتاح بیمارستان میامی تسریع شود.

3-      جاده تهران – مشهد در مسیری بعد از شهر میامی پرحادثه ترین جاده کشور شناخته شده است و هر روزه تعدادی در این کشتارگاه کشته می شوند. چاره ای بیاندیشید.

4-      وزیر محترم قبلی راه و ترابری به من گفتند که بزرگراه حرم تا حرم از همه مراکز شهرستان های موجود در مسیر از جمله شاهرود عبور می کند حال که وزیر راه نداریم ولی باز هم متذکر می شوم که در این خصوص مسیر دیگری انتخاب نشود.

5-      در اتمام سد مجن، سد کالپوش، انتقال آب از چشمه سارهای قطری به فاضلاب شاهرود تسریع و موضوع سد کلاته خیج و آغاز این پروژه نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

6-      جاده شاهرود – علی آباد کتول هنوز هم آغاز نشده است. علیرغم اینکه ریاست محترم جمهور نماینده ویژه تبیین کرده اند و جلسات مکرر و متوالی داشته ایم و هنوز این پروژه آغاز نشده است. چرا؟

7-      شهر تاریخی بسطام علیرغم اینکه مقبره بایزید بسطامی در آن قرار دارد از توجه میراث فرهنگی و گردشگری برخوردار نیست. انصافاً توجه به این مکان می تواند گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا جذب نماید آن هم گردشگر از نوع عرفانی که حتماً با شرایط فرهنگی ما نه تنها در تضاد نیست بلکه اتفاقاً از سنخیت بیشتری برخوردار است.

8-      شیخ ابوالحسن خرقانی در روستای قلعه نو خرقان مدفون است. بنده از ریاست محترم جمهور تقاضا دارم این روستا که اندکی از نظر نصاب جمعیتی پائین تر از نرخ شهر است را به شرح ارتقاء دهند و با ارتقاء آن عملاً زمینه استفاده بیشتر از فرصت قرار داشتن مقبره ابوالحسن در آن مکان فراهم شود.

9-      فرومد که روزگاری خود مرکز شهرستان بود امروز در دوردست مهجور و دارای مشکلات زیادی است. ابن یمین فریومدی در آن جا مدفون است و مسجد جامع فاخر و تاریخی دارد که بسیار نیازمند توجه است.

10-   امسال استان ما و شهرستان شاهرود از خشکسالی کم نظیری رنج می برد. من نمی دانم درد و رنج کشاورزان و دامپروران که هر روزه می نالند را چگونه طرح نمایم. متاسفانه علیرغم اینکه ما را قطب کشاورزی و دامی می انگارند توجهی به کشاورزان و دامپروران نمی شود. این عزیزان در حال نابود شدن هستند. من تقاضا می کنم ریاست محترم جمهور دستور دهند گزارشی از بررسی مشکلات آنان تهیه شود و دستورات مقتضی صادر گردد. اگر امسال به داد آن ها نرسیم دیگر بسیار دیر خواهد بود و بسیاری از آنان در ورطه نابودی قرار خواهند گرفت.

11-   در پایان متذکر می شوم که موضوع حق بیمه ومالیات کارگران و کارمندان نیز ایجاد یک نوع فاصله غیرعادلانه می نماید و باید در این خصوص باید به قشر مظلوم کارگر اندیشید و امیدواریم دولت در لایحه تقدیمی خود این مشکل را حل نماید.

يکشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/04/27 18:48
0
0
دکتر جان سلام سلام مرا به عنوان یک شاهرودی وطن پرست که فرزند شهیدی از شاهرود است بپذیرید. از آنجا که یکی از اهداف اصولی برپایی این انقلاب آزادی از قید استعمار و برقراری عدالت و برابری بوده است و پدران ما این وظیفه را به خوبی انجام داده اند ماهم که فرزندان آن دلاوران هستیم و در طول دوران جنگ تحمیلی فقط فرماندهانمان از ... بودند و دلیل آنهم نصف جمعیت شهید استان است که با افتخار از این شهرستان شهید پرور است با تمام قوا آمادگی خودمان را جهت اجرای منویات رهبری در تحقق عدالت اجتماعی و پشتیبانی ازشما اعلام میداریم. من یتق ا... یجعل لهو مخرجا
کاربر مهمان
1390/04/25 18:2
0
0
با سلام و احترام به تمامی هموطنان بخصوص شاهرودی ها استان شدن دردی درمان نمی کند اگر شما طالب توسعه هستید باید دنبال تقویت قابلیت های شهرستان شاهرود باشید که در قالب صنایع کشاورزی و دامپروری قابل تعریف است قدری در کشورهای پیشرفته تعمق کنید آیا همه شهرهای صنعتی هستند آقای دکتر بهتر است بجای جنجال آفرینی و کوبیدن بر طبل جدایی قدری به فکر مردم حوزه انتخابیه خود از جمله خواسته های مردم میامی باشید
کاربر مهمان
1390/04/24 16:23
0
0
دلایل عدم رشد شاهرود: بی کفایتی مدیران شاهرودی، فقدان حس مسئولیت پذیری، برنامه ریزی های از پایه خراب، کارشناسی نشده، بیخودی، غلط، بودجه هدرکن، عدم کارایی و موثربودن مدیران، تابوی استان شدن شاهرود، تنبلی، خودخواهی, خودرایی، فقدان خلاقیت و نوآوری در ایجاد شغل، دنبال کار راحت بودن جوانان، میز را ارثیه پدری قلمداد کردن، وحدت نداشتن، کارشناسی نبودن پروژه ها، تصمیم گیری های غلط، خروج سرمایه های مادی و معنوی، عدم حس میهن پرستی، قانون نامداری، نشناختن فرصتها و استعدادها، حیف و میل شدن بودجه، فقدان نظم، فقط به فکر حال بودن و آینده را به آینده سپردن، هدر رفتن فرصتها، عدم تدبیر در محدودیت ها، فقط دنبال فرصت گشتن و از تهدیدات فرصت نساختن ...خلاصه دکتر اگه تو دکترا داری یعنی بایستی کاردان، کارشناس هم باشی توی این 11 سال اگه ریشه مشکلات شاهرود واقعا شناخته، تعریف، تجزیه، تحلیل و معلوم میشد با تدبیر و درایت برای آن راه کارهای اصولی انتخاب ، برنامه ریزی و بودجه بندی میشد و با نظارت اجرا میشد با حداقل بودجه هم لااقل کارها درست پیش می رفت و اگه درست پیش میرفت به حتم سالهای آینده بودجه بيشتری اختصاص داده می شد من هم که باشم برای برنامه های بیجا، ناکارا، نااقتصادی بودجه الکی تصویب نمی کردم. دکتر هی نگو شاهرود باید استان شود چرا که اگه همه شهرستانها همین فکر را کنند چه جای خلاقیت، نوآوری، ایجاد شغل و ... می ماند. با مردم شاهرود بازی نکن دکتر. در پناه حق. به امید به خود آمدن جوانان، مردم و مدیران شاهرود
کاربر مهمان
1390/04/22 10:17
0
0
آقايان مسئولين اين نداي مردم مظلوم شاهرود است از زبان نمايندهشان. كسانيكه تاب شنيدن سخن حق را ندارند آن را به مسائل مختلف از جمله انتخابات ربط ميدهند سخن حق حق است در هر زمان و هرمكان بايد طرح شود و همه بايد از آن حمايت كنيم .آقاي دكتر جلالي ما تا پاي جان از شما حمايت ميكنيم .
کاربر مهمان
1390/04/21 13:24
0
0
عالی بود دکتر حمایتت میکنیم
کاربر مهمان
1390/04/20 18:48
0
0
با سلام خدمت دكتر عزيز چقدر خوب بود اگر از مردم هميشه مظلوم ميامي در مورد شهرستان شدنش هم سخني به ميان آورديد ولي اندك از كلمه اي صحبت و اظهار نظر واقعاً متاسم ...
کاربر مهمان
1390/04/18 11:35
0
0
اللهم العن اول و آخر ظالم ظلم حق قرییتنا وآخر تابع له علی ذالک اللهم العن جمیعا (دعای بسیاری از مردم شاهرود بعد از نمازشان) آقای دکتر از تلاش شما برای احقاق حق شاهرود متشکریم
کاربر مهمان
1390/04/18 11:31
0
0
فقط استان شاهرود .
کاربر مهمان
1390/04/16 17:12
0
0
به امید استان شاهرود
کاربر مهمان
1390/04/16 11:6
0
0
ندای هر شاهرودی جدایی از........!!!!
کاربر مهمان
1390/04/16 7:51
0
0
استان شدن تنها راه رسیدن به عدالت است .
کاربر مهمان
1390/04/15 11:56
0
0
سلام دكتر : ما بي عدالتي سمنان را كه در بوق وكرنايش كرديد كه حقيقتاٌ فاجعه است راحتي در توزيع منابع وامكانات واعتبارات شهرستان نمي بينيم مثلاٌيك نمونه خيلي ناچيزش روستائيان شرق شاهرودعموماٌ با ميني بوسهاي عهد عتيق رفت وآمد ميكنند ولي عزيزان وروستائيان از ما بهتر غرب وشمال وجنوب شهرستان با اتوبوسهاي مجهز شركت واحد .دكترجان دست رودلم نزار
کاربر مهمان
1390/04/12 11:58
0
0
استان شاهوار اگر بشه چقدر زیباست و متفاوت
کاربر مهمان
1390/04/10 13:39
0
0
متشکرم جنای آقای جلالی
کاربر مهمان
1390/04/08 18:23
0
0
واقعا مردم ما چقد باید ساده باشن که این حرفارو باور کنن تازه اونم نزدیک به انتخابات. آخه آدم از 1 سوراخ چند بار باید گزیده بشه؟ موفق باشید و حتما هم پیگیر باشید که پیروزی نزدیک است
کاربر مهمان
1390/04/08 8:47
0
0
موفق باشید و پیگیریفرمایید، انصافا دوستانی که ایراد میگیرند بعد از مرحوم حسینی کدام نماینده بدرد مردم رسیده، حالا که یک نفر از خود مردم و با روحیات مردمی داره از مردم دفاع میکنه، ما مردم شاهرود هم باید حمایت کنیم و امیدوار باشیم ، آقای دکتر جلالی موفق باشد.
کاربر مهمان
1390/04/06 16:46
0
0
با سلام واحترام خدمت دکتر جلالی عزیز . با همه وجود از بیانات ارزشمند شما که درددل حقیقی مردم شاهرود است حمایت می نمایم . من به عنوان یک شاهرودی که فعالیت های فرهنگی دارم با پوست و گوشت خود شاهد این تبعیضات آشکار در سطح استان بوده و هستم وبرخی از این تبعض ها نیز از اراده مسئولین استان نیز خارج است . چون سمنان مرکز استان است و هر مسئول مملکتی که میاید به لحاظ جایگاهش توجه بیشتری به آنجا دارد اما امیدوارم با همدلی و همراهی تمامی دلسوزان و حق طلبان استان ، شاهرود زیبای ما ، (این قاره کوچک ) نیز با استعدادهای توانمند و پتانسیل های سرشار ی که در خود دارد ، به جایگاه حقیقی اش برسد . دور نیست روزی که با وحدت و پی گیری به حقوق مشروع و قانونی خوددست یابیم انشالله . درود مجدد برشما دکتر جلالی گرانسنگ
کاربر مهمان
1390/04/06 0:55
0
0
با سلام من شاهرودیم سمنان دانشجوی اقتصادم با توجه به رشتم دقت زیادی که داشتم شاهد پیشرفت سمنان و حق خوری سمنانیا بودم فقط دانشگاه طی این 3 سال دانشگاه از این رو به این رو شد ولی شاهرود جز مسجد چیزی زیاد نشده .میدونید چقدر اشتغال زایی میشه استان شه چرا انقد منفی نگرید الان بجنورد استان شده کلی پیشرفت کرده و اشتغالزایی شده به امید آن روز ...
کاربر مهمان
1390/04/05 8:1
0
0
رادر عزیز با سلام و تشکر از بیانات مقتدرانه جنابعالی باید بر خواسته به حق خودمان " استان شدن شاهرود " پافشاری نمود یقینا" به مقصود خواهیم رسید و باید در این راه از حمایت روحانیت شاهرود بهره مند شد جوانان شاهرودی نیز شما را یاری خواهند نمود نشستی اختصاصی با ریاست جمهور یا مقام معظم رهبری در این خصوص یقینا" کارساز خواهد بود .
کاربر مهمان
1390/04/04 23:58
0
0
تنها مسئولی که یک سایت رسمی داره و جوبگوی شهروندانش می باشد آقای جلالی بوده و مایه افتخار ملت شاهرود است که همچین نماینده مردمی دارند .
کاربر مهمان
1390/04/04 19:23
0
0
باز نزديك انتخابات شده ودروغ نماينده درآمده هرچند همه ميدانيم16سال دروغ به خورد مردم رفته است ولي همه زرنگ شد هاند
کاربر مهمان
1390/04/04 15:48
0
0
همش شعارعه
کاربر مهمان
1390/04/03 18:59
0
0
تنها راه تحقق عدالت در استان سمنان و رسیدن مردم شاهرود به حق و حقوقشان استان شدن شاهرود می باشد .
کاربر مهمان
1390/04/03 16:8
0
0
باسلام خدمت آقاي دكتر مساله استان شدن شاهرود گرچه دير هنگام شروع شد ولي بسيار بجا ست چرا كه تنها راه حل ايجاد عدالت همين است ريشه ظلم وبي عدالتي به مردم شاهرود در فرهنگ مركزيت استان نهادينه شده وهيچ راه حلي ندارد جز جدايي . پيگيري نماييد حقير به نوبه خود در خدمتتان هستم لازم است اين موضوع رابه يك جنبش عدالت خواهي مردم نهاد تبديل كرد. خدا قوت دهد
کاربر مهمان
1390/04/03 13:34
0
0
همشهری عزیز دامغانی اگر شما 100 سال دیگه هم جزء استان سمنان باشی همچنان آمار بیکاری و فقر در شهر دامغان بالا می ماند و لی اگر با شاهرود متحد باشید و یک استان جدیدی پا بگیره حداقل 2 یا 3 اداره کل در دامغان ایجاد می شود و شهرستان دامغان کلی توسعه پیدا می کند و شما باید مصالح کلی خود را در نظر بگیرید و با شاهرود متحد باشید .
کاربر مهمان
1390/04/03 0:56
0
0
جک گفته بدجوری اقا این پسرعمویه ما شیرین میزنه جاجرمو نمیدونم اما ازادشهرو شوخی کرده
کاربر مهمان
1390/04/02 21:54
0
0
با آرزوي موفقيت براي شما دكتر عزيز منتظر حضور شما در انتخابات دور بعد هستيم با شركت خود دل دوستان را شاد و دوشمنان را ...
کاربر مهمان
1390/04/02 18:22
0
0
آقای جلالی مردم شهرستان آزاد شهر و همچنین گرمه جاجرم اشتیاق زیادی دارند که جزئی از استان شاهرود باشند و همچنین با شهرستان شدن میامی این آرزوی دیرین مردم شاهرود تحقق پیدا می کند . به امید چنین روزی
کاربر مهمان
1390/04/02 16:41
0
0
سلام.عزیزم من کاسب دامغانی هستم شک نکن.خداروشکر به خاطر لطف خدا و وجود مرغوبترین پسته دنیا دنیا دنیا دنیا وبازم دنیا در دامغان بازار و وضع کاسبی خوبه و خداروشکر از شاهرودم مشتری زیاد داریم.بعدم سرپرستی بانک تجارت هنوزم دامغان هست(علاوه بر سمنان)تو اطلاعیه ها دقت کن.شما برید شلوغ کنید
کاربر مهمان
1390/04/02 15:42
0
0
آُقای دکتر تجربه نشان داده که هر یک قدمی که شما پاپیش بذاری مرکز استان عقب نشینی می کند لذا این حرکات را تا جاری شدن عدالت در این استان ادامه بدهید و مردم شاهرود نیز تا آخر شما را حمایت خواهند کرد.
کاربر مهمان
1390/04/02 13:56
0
0
اقا پس بياييد گرمسار را هم از استان جدا كنيد تا علي بماند و حوضش .اين چه حرفيه كه شما موقع انتخابات شروع كرديد .اقا من مطمئن هستم كه شما راي مي آريد .مردم رو به جون حم نياندازيد تو رو به خدا يك كم به فكر مردم و قوانييني كه تصويب ميكنيد و بعضي ها موقع تصويب خواب تشريف دارن باشيد .به خدا مشكل مردم استان شدن نيست .آيا با استان شدن تورم كاهش پيدا ميكنه .خانواده اي كه شب پول خريد تخم مرغ رو نداره وضعش خوب ميشه .تورو به خدا بس كنين.موفق باشيد
کاربر مهمان
1390/04/02 12:42
0
0
ندای هر شاهرودی جدایی از ,,, .
کاربر مهمان
1390/04/02 12:2
0
0
با سلام می دانم نظر مرا نمی نویسید تاحالا چنین بوده برای استان شدن شاهرود مردانگی کن میامی راشهرستان کن تا حداقل بتوانی با چند شهرستان استان شوید
کاربر مهمان
1390/04/02 11:2
0
0
هم استاني احتمالا (احتمالا)دامغاني مركز استان(سمنان) تنها سرپرستي يك بانك تجارت را هم نتوانست در دامغان تحمل كند و بهر شكلي بود آنرابه سمنان انتقال داد همين نگاه تنگ نظرانه آنان كه شامل شما شده بس نيست اينهمه عقب ماندگي در دامغان مرهون همين نگاهها ست پس بهتر است همه بيدار شويم و فكري كنيم اساسي .البته در دامغاني بودن شما شك است.
کاربر مهمان
1390/04/02 1:24
0
0
با سلام ما هم مثل شما دوست داریم چنین اتفاقیبیفته ولی میدونین که ما در این برهه زمانی چنین قدرتی را نداریم الان رئیس جمهور هم درگیر مسائل خودش شده نماینده ها هم به دنبال رای جمع کردن اسفند ماه هستند و فقط در این مملکت باید سر را پایین انداخت و هر کاری بالاتری ها کردن گفت چشم تا ظهور آقا برسه.
کاربر مهمان
1390/04/02 0:14
0
0
دکتر جان - تقدیر وتشکر گرم ما را هم بپذیرید الحق جان کلام همه مردم شاهرود را از نفس گرم نماینده شجاع خود شنیدند این فریاد مودبانه و منصفانه شما خود یک گامی به افقی روشن برای این شهرستان انشاالله میباشد
کاربر مهمان
1390/04/01 19:28
0
0
چاکریم آقای جلالی
کاربر مهمان
1390/04/01 17:29
0
0
طيب الله انفاسكم
کاربر مهمان
1390/04/01 16:5
0
0
درود برشما دکتر عزیز.
کاربر مهمان
1390/04/01 15:56
0
0
بابا یکی بیاد لطف کنه این شاهرودو از سمنان جدا کنه بخدا سمنان ده برابر پیشرفت میکنه.
کاربر مهمان
1390/04/01 13:58
0
0
خیالت راحت که ما مردم دامغان هرگزباشما شاهرودیها همسفره نخواهیم شد.اقای دکتر نظرمو نمایش بده
کاربر مهمان
1390/04/01 13:31
0
0
کاظم خان متشکریم .
کاربر مهمان
1390/04/01 11:47
0
0
آقای دکتر جلالی تولد اولین NGO(سازمان مردم نهاد) شهرستان شاهرود را به شما و کلیه مردم شهرستان شاهرود تبریک می گوییم و امیدواریم شهروندان شاهرود با عضویت خود از این فرصت بعمل آمده جهت مشارکت مدنی در توسعه شهرستان شاهرود نهایت بهره برداری را نمایند .
کاربر مهمان
1390/04/01 8:40
0
0
آقای دکتر جلالی دستت را می بوسم و خدا یاور شما باشد که از حقوق مردم مظلوم شاهرود جانانه دفاع کردید .
کاربر مهمان
1390/03/31 23:59
0
0
اگر میخوای مردم از ته قلبشون دوست داشته باشن و بخوانت تا قبل مهر شاهرود رو استان کن
کاربر مهمان
1390/03/31 15:43
0
0
آقايي كه اجازه نميدهي استاني در كار باشد كمي اگه فكر كني اين معما قابل حل است . دامغان ميشه يكي از شهرستانها استان جديد با اين شرط كه چند اداره كل در آنجا مستقر بشه همچنين بخشهايي از دامغان نيز به شهرستان ارتقا پيدا ميكنند وبراحتي اين شهرستان پر از پتانسيل از اين محروميت ناشي از مركز بودن سمنان خارج ميشوند در شاهرود هم به همين شكل و ميتوان يك نيم نگاهي به يكي از همسايه هاي خراساني كه اخيرا شهرستان شده داشته باشيم نهايتا استاني ايجاد ميشود با شهرستانها و جمعيتي بيشتر از استان فعلي .پس بيايم با كمك و همدلي اين هدف بزرگ و شدني را به پيش ببريم تا همه اين مشكلات به يكباره رخت بربندند .
کاربر مهمان
1390/03/31 12:47
0
0
ضمن تشكر وخسته نباشيد پيشنهاد ميشود بصورت فراخوان از كليه كارشناسان ونخبه هاي عرصه هاي گوناگون مجموعه نظرات مستدل ومستند جمع آوري ودرد نامه اي با امضاي كليه آحاد مردم به رهبري نوشته واعلام تظلم نمائيد .خدا نگهدارتان
کاربر مهمان
1390/03/31 11:51
0
1
احسنت جناب آقای دکترجلالی واقعا بیانیه قاطع ومحکمی بیان کردید بهتر است به دوستانی که هنوز شما را باور نکرده اند وشما را به جلب اعتماد مردم برای انتخابات متهم میکنندعرض کنم که بروند برسی کنند که شما برای گرفتن امتیازات برای شاهرود عزیز چه مشقت هایی که نکشیده اید و اگر به دنبال امتیاز برای خود بودید با توجه به تجربیات بین المللی و سابقه ای که دارید تا الان سمت های بهتری داشتید ولی درود بر شما که با نا سپاسی های برخی اندک از آرمان های معنوی خود در دفاع از مردم شاهرود کوتاه نیامدید واقعا که در این مدت رنج دوران برده اید ان شاءا... با عنایت خدا و یاری مردم بی عدالتی ها هم به پایان میرسد
کاربر مهمان
1390/03/30 21:50
0
1
دکترمثل درختی هست که 11سال رشد کرده والان وقتشه به باربشینه،
کاربر مهمان
1390/03/30 21:48
0
0
اقای دکتر خواهشا فکری به حال قنات روستای پویه بکنید 2 سال است سیل افتاده است
کاربر مهمان
1390/03/30 18:49
0
0
جناب آقاي دكترجلالي ازتمام تلاش هاي شماتشكرمي كنيم محكم واستوارادامه دهيد مردم هم پشتيبان شما هستندانشاءا...خداونديارونگهدارشماباشد
کاربر مهمان
1390/03/30 16:28
0
0
آقاي دكتر موفق مويد و منصور باشيد مطمئن باشيد خدا باشماست چون مردم باشمايند و ما مطمئنيم انسان بزرگي چون شما از سخنان تعداد اندكي منفي باف و كج فهم دلگير نخواهد شد. باميد حضور با شكوهتان در انتخابات آتي مجلس با عنوان سناتوري از شاهرود.
کاربر مهمان
1390/03/30 15:9
0
0
اما من به عنوان 1 شاهرودی اجازه نمیدهم استانی در کار باشد.1 مقدار هم ملی فکر کنید.1 اصلا استانی در کار نیس همین الانم کله استان ما500هزار جمعیت داره باز بخان نصفشم کنن؟خودتون بگید با کدوم شهرستانها اخه خدایش کدوم شهرستانها.شاهرودو و میامی.فکرشم نکنید حتی
کاربر مهمان
1390/03/30 8:41
0
0
دیدی آقای دکتر ما کج سلیقه نیستیم همه مردم شما رو میخوان وشما دیگه خودت نیستی بلکه همه وجودت متعلق به مردمه پس مرد و مردانه باش تا این مردم انتخاب 11 سال واندی را پاس بدارند وتکرار نمایند تا باز هم کرسی شاهرود در مجلس شورای اسلامی مانند گذشته در دست مردی توانمند از جنس خودشان باشد
کاربر مهمان
1390/03/30 2:4
0
1
سلام جناب اقای جلالی بعنوان یک شهروند سمنانی بطور قاطع از استان شدن شاهرود دفاع می کنم چرا که بعنوان یکی از کارشناسان ادارات مرکز استان که اشاره نموده اید با اطلاع از امار وارقام بودجه سنواتی استان ونحوه توزیع شهرستانی ان, ایمان دارم با جدا شدن شاهرود توسعه شهرستان سمنان بسیار سریعتر خواهدشد.ان شاءا.. شهرستان شاهرود هم ابادتر خواهد شد.
کاربر مهمان
1390/03/29 21:54
1
1
واقعا عالیه!!اگر بشه محشر میشه!! آقا یا خانمی که گفتین اسفند ماه نزدیکه و آقای جلالی برای این تلاششون را زیاد کردن بهتره که یک نگاهی به این یازده سال تلاش آقای جلالی بندازین. اینقدر بی انصاف نباشی.....
کاربر مهمان
1390/03/29 21:16
1
1
شما قدم اول را محکم بردار بقیش با مردم .
کاربر مهمان
1390/03/29 21:14
1
1
حتما که استان میشیم خیلتون راحت.دلتون خوشه بابا باز نزدیکه انتخابات شد دکتر؟مگه استان الکیه اخه.مطمن باش همچین خبری نیست انقدر به این مردم ساده و محروم شاهرود قول الکی نده
کاربر مهمان
1390/03/29 19:32
1
1
آقای دکتر تا آخرش وایستا و کلمه استان شدن را به دهن مردم شاهرود بده .دمت گرم
کاربر مهمان
1390/03/29 17:9
0
1
بابا چه عجب دکتر به خودش اومد. امیدواریم استان شاهوار را به زودی در گربه ایران ببینیم.
کاربر مهمان
1390/03/29 17:8
0
1
بسیار عالی بود متشکریم .
کاربر مهمان
1390/03/29 16:25
0
2
سلام دكتر اسفند ماه نزديك شده تا حالا كجا بودي؟؟؟ فقط كارهاي كميسيون امنيت ملي مجلس و مسائل و گرفتاريهاي شخصي و... حالا سرتون خلوت شده يادي از ما هم كردي! صرفاٌ با سخنراني كه درست نميشه قطعاً مي‌دانيد كه پيگيري و سخت كوشي لازم داره!!!
کاربر مهمان
1390/03/29 15:52
0
0
از دردنامه نماینده محترم متشکریم گرچه خیلی دیر اقدام شد ولی خوب است و نیاز به پیگیری دارد. ضمناً انتظار این بود با این همه دردنامه ای که از دهستان محروم طرود(70درصد جمعیتش مهاجرت کرده اند) برای نماینده محترم ارسال شده نظر بسیار کمی هم به مشکلات آنجا داشتند و در نطقشان اشاره می کردند
کاربر مهمان
1390/03/29 14:29
0
0
سلام جناب دکتر جلالی خدا قوت .ما نیازمند چنین بیاناتی د رمجامع عمومی هستیم باید به کرات در زمینه مشکلاتمان و استانی شدن شهرمان صحبت کرد تا کار جدی گرفته شود و برای حل آن اقدام نمایند. بهرحال ما همیشه از شما به خاطر صراحت بیانتان ممنون هستیم و خواهان ادامه راهتان تا گرفتن حق می باشیم و ما هم همراهتان هستیم و از هیچ اقدامی در راه احقاق حقمان دریغ نمی کنیم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099