صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > ناكارآمدي خودمان را به بي‏عدالتي ارتباط ندهيم


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ناكارآمدي خودمان را به بي‏عدالتي ارتباط ندهيم
    خبرگزاري فارس: دبيركل حزب مردم‏سالاري گفت: اگرچه انتخابات مجلس شوراي اسلامي نزديك است اما نبايد ناكارآمدي خودمان را فوراً به بي‏عدالتي مرتبط بدانيم.

   

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، مصطفي كواكبيان پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان سمنان كه با حضور استاندار سمنان و معاونان وي و نيز مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان در سالن يادگار امام (ره) استانداري سمنان برگزار شد، با تبريك فرا رسيدن اعياد شعبانيه گفت: افتخار همه ما مسلمانان و شيعيان اين است كه پيرو امامان و ائمه اطهار (ع) هستيم و اميدواريم از فرصت‌هاي اين ماه عزيز به بهترين نحو استفاده كنيم.
وي حفظ وحدت در استان توسط مسئولان و ساير افراد را مهم دانست و مسئولان را به پرهيز از طرح مباحث تفرقه انگيز در آستانه انتخابات فرا خواند.
دبيركل حزب مردم‏سالاري گفت: اگرچه انتخابات مجلس شوراي اسلامي نزديك است اما نبايد ناكارآمدي خودمان را فوراً به بي عدالتي مرتبط بدانيم و آنچه مهم بوده همان خدمت به مردم است كه بايد به عنوان مهم‌ترين مسئله مدنظر همه باشد.
وي با اشاره به روايتي از امام حسين (ع) خدمت به مردم را لطف و رحمت الهي دانست و از مسئولان خواست با محبت و سعه صدر با مردم برخورد داشته باشند.
كواكبيان با بيان اينكه مقام معظم رهبري پس از استان البرز ايجاد هرگونه استان جديد را در كشور منتفي دانسته‌اند، گفت: نبايد به خاطر چند راي خلاف نظر مقام معظم رهبري مباحث تفرقه‌انگيز را مطرح كنيم، البته برخي افراد در اين زمان قصد مطرح كردن مباحثي در بين مردم براي ناكارآمد جلوه دادن استان و مسئولان استاني را دارند.
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي در ادامه با انتقاد از اجرايي نشدن برخي از مصوبات دور اول و دوم سفر هيئت دولت به استان سمنان از جمله ورودي و خروجي سمنان و بيمارستان 64 تختخوابي مهديشهر گفت: در اجراي مصوبات سفر در استان‌ها نبايد از اعتبارات و بودجه عمراني استان هزينه شود و بايد منابع آن از اعتبارات ملي تامين شود.
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي كمبود آب، مشكل راه‌ها و جاده‌ها و بهداشت و درمان را از مسائلي دانست كه در استان سمنان بايد توجه ويژه‌اي به آن شود.
وي همچنين در اين جلسه با بيان نحوه تصويب بودجه سال 90 و كاهش اعتبارات عمراني و افزايش بودجه هزينه‌اي در مجلس خواستار اختصاص اعتبارات لازم براي ساخت ساختمان جهاد كشاورزي شهرستان سمنان و خانه مطبوعات استان شد.
وي گفت: حدود چهار هزار ميليارد تومان به اعتبارات جاري اضافه شد تا الزام برنامه مبني بر رعايت تناسب حقوق و دستمزدها با ميزان تورم رعايت شود.
عباس رهي، استاندار سمنان نيز در اين جلسه با تاكيد بر تلاش دستگاه‌هاي اجرايي استان در جذب اعتبارات و تسريع در روند طرح‌هاي عمراني با توجه به تاخير يك ماهه در ابلاغ بودجه 90 گفت: اولويت امسال استان اجراي مصوبات استاني سفر هيئت دولت و رفع كليه نقاط حادثه خيز در راه‌هاي اصلي و فرعي استان و تامين آب كشاورزي است.
پنج شنبه ٦ مرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/06/28 20:48
0
2
agha garmsaro joda konid shayad tu in shahr 1tahavole asasi beshe bekhod tu in chand sal ke ma pishrafti nadidim
کاربر مهمان
1390/05/18 14:34
0
2
آقاي كواكبيان شما كه عضو مردم سالاري هستيد آيا همه مردم استان سمنانيند و آيا اين مردم شاهرود كه نصف جمعيت شهيد انقلاب را تقديم نموده اند هم جزئ مردمي كه شما طرفدار حقوق آنانيد قرار ميگيرند ......... آقاي كواكبيان..................... من جوان بيكار شاهرودي آن دنيا جلوي شما را ميگيرم. ديدارمان به قيامت
کاربر مهمان
1390/05/15 12:16
0
1
آقاي نماينده شهر سمنان اين ... استان سمنان راه به هيچ جا نخواهد برد تا تفكراتي امثال شما بر آن حاكم باشد و در نهايت مسئولين ارشد مملكتي به اين نتيجه ميرسند كه جهت احقاق مردمي مظلوم وستمديده استان را به شكلي كه خواسته اكثريت مردم است اداره كنند چون شما وامثالهم بنا نداشته و نداريد كه از ظرفيتهاي تمام استان استفاده كنيد و منحصرا همه چيز را به شهر سمنان كه..... ختم نموده ايد مطمئن باشيد در آينده نچندان دور بايد به خيلي از مسائل جواب دهيد.و اين دوره قطعا با فرافكني راي نخواهيد آورد.چرا شما و ديگر.....ا كه خيلي هم عملكرد ظالمانه خود را قبول داريد حاضر به مناظره نيستيد شما كه خيلي دم از دموكراسي ميزنيد.
کاربر مهمان
1390/05/13 15:13
0
2
آقای کواکبیان بترس از روزی که اسمش یوم الحسابه.بترس از خدایی که شاهد و ناظر کوچکترین اعمال ماست.بترس از آه جوانان بیکاری که پشت خط حق خوری و تبعیض و انحصار طلبی مرکز نشینان مانده اند.بترس از حسرت پدر و مادرانی که برای اشتغال و ازدواج فرزندانشان هر روز با بغض از خواب بیدار میشن و با خون دل می خوابن.آقای کواکبیان بترس از خدا.بترس.
کاربر مهمان
1390/05/12 15:56
0
1
آقاي كواكبيان بنا به گفته خودتان در دور قبل با ضديت با شاهرود قهرمان و شعار تضعيع بيشتر حقوق مردم اين خطه و مخالفت با دكتر جلالي بر كرسي مجلس نشيتيد ولي بدانيد كه مردم آگاه سمنان شما را شناختند و ديگر خواب مجلس را خواهيد ديد .اين مملكت جايي براي ....وجود ندارد.
کاربر مهمان
1390/05/12 1:53
0
1
درد ما شاهرودی ها عدم اتحاد و وحدتمونه.کواکبیان و آقای شاهچراغی خط فکری و سیاسیشون با هم یکی نیست.اما موقع منافع سمنان یا ... که میرسه با هم متحد هستن.به خداوندی خدا اگر اتحاد شاهرودی ها حتی 50 در صد محقق بشه دیگه احدی جرات نمی کنه ذره ای از حقمون رو بخوره.امثال کواکبیان ها هم حساب کار دستشون میاد و دست از حق خوری و مغلطه کاری و سفسطه بازی و اختلاف افکنی بر میدارن، یعنی تیرشون به سنگ می خوره.متاسفانه همین عدم اتحادمون باعث میشه روند پیشرفت شاهرود علی رغم تمام زحمات مسئولین از جمله آقای جلالی کند بشه .یک نگاه گذرا به جو عمومی و خصوصی شهرمون که بندازیم متوجه میشیم که هنوز چند ماه به انتخابات چه جو مسموم و مخربی حاکم شده که مثل روز روشنه از طرف بعضی ها هم مرموزانه هدایت و جهت دهی میشه.من یک سوال در درجه اول از خودم دارم:آقا نمیشه ما بدون توهین و تخریب و تضعیف دیگران از کاندیدای مورد نظرمون حمایت کنیم؟نمیشه بدون سم پاشی و متشنج کردن اوضاع بگیم این عزیزان همشون خوبن،اما به نظر من فلانی بهتره به خاطر این ویژگی هاش؟نمیشه بدون شاد کردن امثال کواکبیان ها نماینده شهرمون رو انتخاب کنیم؟مگر همه این عزیزان در درجه اول انسان و بعد شاهرودی نیستند؟مگر همشون دغدغه خدمت به مردم ندارن؟پس چرا باید بقیه لجن مالی بشن تا یک نفر انتخاب بشه؟چرا انتخابات برای ما حکم مرگ و زندگی داه؟این چه اخلاق بدیه که ما شاهرودی ها داریم؟چرا باید فرزندان شهر خودمون رو تخریب و تضعیف کنیم؟ 2-چرا وقتی آقای جلالی یا هر عزیز مسئول دیگری یک طرح رو با هزار زحمت و جلسه و پیگیری برای شاهرود میگیره و اون طرح نیاز به سرمایه بخش خصوصی داره تا اشتغال بوجود بیاد و فرزندان و بچه های فامیل همون بخش خصوصی سر کار برن ،آنچنان که باید و شاید پا پیش گذاشته نمیشه و با توجه به امتیازات مرموزانه ای که سمنان میده اون طرح سر از سمنان در میاره؟ 3-بنده پسر خاله هیچ کس نیستم و در انتخابات آتی به آقای جلالی رای نمی دهم.اما ...
کاربر مهمان
1390/05/11 18:43
0
1
آقای کواکبیان چرا مثل کبک سرتان را توی برف کرده اید و ... می گید . تا کی می خواهید عوامفریبی کنید و حق مردم شاهرود را بالا بکشید خداوند شما را...خواهد کرد . به همین زودی .
کاربر مهمان
1390/05/10 18:16
0
1
من مدت زیادی نیست که حتی اسم آقای دکتر جلالی را شنیده ام الان مدت 3 ماه است از طرفداران محکم آقای دکتر هستم البته نه ایشان پسر خاله من هستند نه از ایشان خیر مادی به من رسیده نه ایشان از وجود من خبر دارند بنده یک در خواست از ایشان کردم فقط به بنده جواب تلاششون را دادند و گفتند پیگیری می کنند همین ولی من اصلاً فکر اینکه ایشان جواب بدهند را نمی کردم چه برسه به اینکه اقدام کرده باشند من مطمئن هستم تمام طرفداران آقای دکتر خالصانه ایشان را قبول دارند من نیز همینطور . در ضمن این را نیز بدانید که اگر نماینده ای در یک رسانه عمومی تمامی صحبت های مخالفان وموافقان و حتی اخبار مخالفان خود را می گذارد تا به حال نمونه نداشته است اگر می شناسید معرفی کنید!! دکتر هر چه بیشتر به موفقیت دست می یابید رقیبان کثیف فعالیتشان بیشتر می شود .آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما پدرام 10/05/90
کاربر مهمان
1390/05/10 15:49
0
2
آقاي كواكبيان شما به مغلطه گري شهره ايد ما كه جايي نشنيديم مقام معظم رهبري اين سخن را گفته باشند بي عدالتي ،جنجال آفريني و حالا دروغگويي جواب مردم را نميدهيد با خدا چه ميكنيد.چهرهتان .... شده است.
کاربر مهمان
1390/05/10 2:16
0
1
جناب آقاي دكتر كواكبيان ‏ با سلام و آرزوي سلامتي براي شما و همه مسوولين محترم وتبريك به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان، ‏‏.بيانات حضرتعالي رؤيت، چند نكته اي در ذهن اينجانب مطرح مي گردد كه بنظر مي رسد چالش فكري ‏بسياري از مردم اين استان باشد و برخود لازم ميبينم كه نكاتي را به اطلاع حضرتعالي رسانيده تا شايد منبعد ‏كمي منصف و بدون حب و بغض به تفسير برادر هم مجموعه اي خود بپردازيم:‏ ‏1-‏ مگر در نطق پيش از دستور نماينده شاهرود چه ديده شده كه اين گونه شتابزده و آشفته كمر به قتل ‏وي بسته ايد و دغدغه منافع آينده سمنان شما را به فكر فروبرده است، اوج بي عدالتي تا حدي ‏است كه با سفري گذرا از حاشيه شهرهاي استان به وضوح مشهود مي باشد اين بي عدالتي معطوف ‏به دوره نمايندگي حضرتعالي نيز نمي گردد. و از دير باز در استان حاكم بوده است گويا هر كس ‏در اين استان، مركز استان را به بي عدالتي محكوم مي كند بايد تاوان زيادي را بپردازد. جريان بي ‏عدالتي در شهرهاي استان سمنان آتش زير خاكستر است كه اتفاقا ايشان در نطق پيش از دستور، ‏شما مسوولين و بزرگان مملكتي را از آن با خبر نموده است از آن بترسيد كه تمام مردم شاهرود كفن ‏پوشان به سمت تهران به حركت درايند.پس اگر كمي به قضيه جدي تر نگاه نماييم دو راه در پيش ‏رو بيشتر نخواهيم داشت يا افرادي مثل جلالي هاي شاهرود را سركوب نماييم تا بايگاني خواسته ‏هاي بجايشان شوند كه اين خفقان نيز حد و حدودي خواهد داشت يا اينكه كمي دست به عصا تر به ‏كارمان ادامه دهيم. اگر اسب چموش را براي سمنان بخواهيم از دادن گربه ملوس هم به شاهرود ‏دريغ ننماييم ‏ ‏2-‏ جناب كواكبيان چگونه است كه تا كنون صحبت از ناكارامدي جلالي به گوش نمي رسيد به محض ‏زمزمه بي عدالتي توسط ايشان كه بحق والانصاف صحبت همه شهرهاي استان است ايشان ناكارامد ‏شدند ايا به واقع در كمال انصاف اين حرف دل شما خواهد بود يا براي خروج از بحران و فشارهاي ‏حوزه انتخابيه خود ايشان را به اين صفت محكوم مي نماييد. شايد اگر امروز ايشان را به چيزهاي ‏ديگري محكوم مي نموديد مقبول تر بنظر مي رسيد ‏3-‏ اگر ايشان ناكارامد است پس بفرماييد نماينده كارامد چه كسي خواهند بود. ايشان كه در مقام ‏نمايندگي در اكثر مسايل مجلس موثر، كه اين تاثير گذاري بالطبع مي بايستي ناشي از مطالعات ‏وسپردن وقت خاص خود باشد.اگر كمي به عملكرد ايشان دقيق تر كنكاش نماييم اتفاقا ايشان جزو ‏معدود نمايندگاني است كه تقريبا به طور نسبي در همه امور چه امور مجلس چه مسايل بين المللي ‏چه مسايل حوزه انتخابيه تاثير گذار مي باشد ‏4-‏ ‏ با وجود پيچيدگيهايي كه در شهرستان شاهرود ديده مي شود و از طرفي وجود اكثر دفاتر مديران ‏كل در مركزو توزيع بودجه در مركز استان، آيا كسي مي توانسته تا اين حد در جهت امور شهرستان ‏شاهرود موثرتر واقع گرديد‏ ‏5-‏ حضرتعالي بر كرسيي تكيه داده ايد كه وسعت حوزه انتخابيه ان محدود و فشار بيكاري و فقر مردم ‏،شما را رنجور نمي سازد به نظر اينجانب كه تصوير خوب وجامعي از سمنان و شهرهاي ديگر ‏دارم كار شما در سمنان با وزن كاري شهرستان شاهرود قابل قياس نيست البته اين جمله نه در ‏مقايسه شما با جلالي بلكه هر نماينده ديگري در آينده قابل طرح است ‏ ‏6-‏ حداقل بنده در چندين جلسه ارتباط ايشان را با وزرا و مسوولين عالي رتبه ديده ام مثلا در سفر اخير ‏آقاي لاريجاني، كه ايشان را از موثرين مجلس شوراي اسلامي عنوان مي نمايند ، هر زمان كه ‏اراده كرده اند شاهرود پذيراي مسوولين مختلف بوده است خوشبختانه نفوذ كلام و نفس گرم ايشان ‏بگونه اي است كه دل سنگ را به حركت در مي اورد.‏ ‏7-‏ شما خود بدرستي بر سياست هاي داخلي و خارجي كشور واقف مي باشيد ايا واقعا با وضعيت ‏موجود ايشان مي توانسته اند فراتر از اين فعاليت نمايند كه نكرده اند .قطعا موضع گيري خود شما ‏در انتخابات سال 88 مسير ترقي بيشتر را براي سمنان محدود نمود ‏8-‏ چقدر انرژي ايشان صرف حفظ موارد موجود در شهرستان گرديد،چقدر شما تلاش نموده ايد كه ‏برخي از پتانسيل هاي ايجاد شده در اين شهر را به مركز استان انتقال دهيد ‏9-‏ در پايان آنچه به نظر اين حقير مي رسد اين است كه نمي توان مجموعه اي مثل شهرستان شاهرود يا ‏ساير شهرستان هاي استان را نديد گرفت.اگر مي خواهيد كه استان با وضع موجود حفظ گردد راه ‏،اينچنين كه شما در پيش گرفته ايد نيست پس موضع خود را تغيير داده تا به نقطه بحران نزديك ‏نشويد.‏ ‏10-‏ با تشكر 10/5/90‏
کاربر مهمان
1390/05/09 22:52
0
1
آقای کواکبیان کم گوی و گزیده گوی چون در و فرافکنی نکنید برا ی تمام مردم شاهرود مثل روز روشن است که مرکز استان دارد حق آنها را می خورد .
کاربر مهمان
1390/05/09 19:9
0
1
آقای کواکبیان اگر راست می گویید بانماینده شاهرود مناظره نمائید .در ضمن اگر موضع خود را نسبت به گروههای فتنه روشن نمائید ممنون می شویم .
کاربر مهمان
1390/05/09 10:17
0
1
آقای کواکبیان تمام مواضع شما از سر... و ضعف می باشد .
کاربر مهمان
1390/05/09 10:1
0
0
اگر دکتر جلالی نا کارآمد هم شده باشند سبب آن همین بی عدالتی ها و بی قانونی ها است که باعث بروز ناکارآمدی و بی اعتمادی در بین مردم استان شده است. وقتی مسئولان استان نمی خواهند شاهرود پیشرفت کند ربطی به کارآمدی ندارد. وقتی ایشان مسائل را در سطح کلان پیگیری میکنند و مسئولان استان جلوی اجرای آنرا میگیرند این بی عدالتی نیست؟؟ آقای کواکبیان شما واقعاً از خون برادر شهیدتان خجالت نمی کشید؟ و البته شاید هم تفکر شهدا و راهی را که انتخاب کرده و در پیش گرفته بودند را قبول ندارید!
کاربر مهمان
1390/05/08 16:50
0
1
آقای کواکبیان جناب آقای دکترجلالی عزیز بارها و بارها اعلام کرده اند که حاضرند در رابطه با بی عدالتی در سطح استان به مناظره بپردازند. اگر بی عدالتی وجود ندارد چرا شما و یا هیچ مسئول استان حاضر به این کار نشدید؟؟ لطفاً مفهوم عدالت را به مانند دوستان خارج نشین و ضد انقلاب خود توصیف نکنید چون آنها در بیرون گود هستند و میگویند... ولی شما که داخل گود هستید! در آزمون مهمی که در سال 88 برای ملت سرفراز ایران اتفاق افتاد شما و دیگر دوستان حامی سران فتنه کم دل رهبری عزیز را به درد آوردید؟؟ چرا از فرمایشات رهبری عزیز فقط این مواردی را که به نفع شماست پیروی میکنید؟؟ شکی نیست که این هم سیاست سران فتنه و طرد شدگان از نظام است که سعی دارند با انتشار اینگونه سخنان از طریق تریبونهایی که در اختیار شما و دیگر حامیانشان است گذشته سیاه خود را در ذهن مردم پاک کنند اما زهی خیال باطل. ان شائالله خداوند به زودی زود عاملین این بی عدالتی را رسوا نماید
کاربر مهمان
1390/05/08 15:29
0
1
بهتر است آقاي مصطفي كواكبيان جبهه خويش را مشخص نمايد وبعد ادعاي ارث وميراث كند لذا ديده شده در مواقعي چون حواث بعد از انتخابات در جبهه مخالف دولت قرار ميگيرد و زماني به خاطر منافع شهر خويش طرح ادغام وزارتخانه ها را از بهترين مسائل اجرائي دولت ميخواند وحال خود را پيرو خط معظم له ميخواند والله قسم آقا از چنين افرادي كه نه مشخص است شيپورچي يزيدند ونه شمشير زن امام حسين بيزارند پس به عنوان يك شهر وند شاهرودي به ايشان متذكر خواهم بود شما شاهكار سمنان در تاريخيد !!!ومجلس شوراي اسلامي ديگر نماينده اي به شاهكاري شما در تاريخ به خود نخواهد ديد !!!!چون دائم تغييرات مزاجي داريد چون ... پس رها كنيد اين فرافكنيها را چون اين موضوع چه در استان و چه در كشور به همه مسئولين شناسانده شده است دكتر جلالي يك شخصيت كاملاً شناخته شده در كشورند ومانند شما نياز به جمع آوري آرا ندارند شما دور اولتان است كه پا در عرصه سياست گذاشته ايد ايشان بعد از سه دوره نمايندگي ديگر هوسي براي اين مشغله ندارند لذا خواهشمندم درفرمايشات شاهكار خود كمي دقت نظر بفرمائيد
کاربر مهمان
1390/05/08 14:33
0
1
قراره ما مردم سمنان یه دو دو اساسی (مثل خود نماینده ها) به این کواکبیان تو این دوره انتخابات مجلس بدیم ناراحت نباشد .
کاربر مهمان
1390/05/08 14:29
0
1
آقای کواکبیان یادتون یکی از مخالفان سر سخت دولت کریمه کنونی ما شما بودین. و دکتر کاظم جلالی یکی از حامیان آن.پس هم اکنون اینگونه دور ور ندارین
کاربر مهمان
1390/05/08 10:43
0
1
آقای کواکبیان چنین سخنانی از شما که از دوستان .... سران فتنه هستید هیچ بعید نیست و تعجبی ندارد. چون فتنه گران هم با بی عدالتی و خلاف قانون می خواهند اعمالی را که خود می پسندند انجام دهند و آنرا مشروع و مغایر با عدالت و قانون نمی دانند و خواسته به حق خود می پندارند. فقط فکر دنیای خود نباشید. بدانید دنیا در گذر است
کاربر مهمان
1390/05/08 9:23
0
3
مردم سالاری یا مردم سواری
کاربر مهمان
1390/05/08 0:3
0
2
آقای کواکبیان فقط داخل استان خود را نماینده دو شهرستان می داند اما در خارج استان (مثلا صداو سیما ملی ویا روزنامه های کشوری)بنده هیچ موقع ندیدم اسم مهدی شهر را بیاورد
کاربر مهمان
1390/05/07 19:44
0
2
با سلام خدمت نماینده محترم مردم شهرستان سمنان واقعا متاسفم برای کسانی که روزی یک رنگ عوض میکنند ،راستی بیانات حضرت عالی در دور قبل نمایندگی مجلس پس از انتخاب شدن خودتان در مورد رهبری همین بوده ضمنا شما در انتخابات ریاست جمهوری در میدان سعدی در طی سخنرانی که بیش از 10000نفر حضور داشتند چه چیزی فرمودید(ایا کسی که دم انقلاب و خط امام میزند در طی این سخنرانی میتواند بگوید یک نهاد انقلابی که توسط امام بنیان گذاری شده است بسته شود)در زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی جنابعالی ژتون غذای دانشجویانی امثال من را در ستاد انتخاباتی خودتان توزیع کرده و انها طی همان مدت بدون غذای دانشگاه(فضیلت سمنان)امرار معاش میکردند ایا این انصاف است برای کسی ادعای انقلابی بودن را دارد این شخص برادر شهید هم میباشند ایا شما راه برادرتان را ادامه داده اید ،نه فقط جنگیده و شعار داده اید برای پست و مقام به چه قیمتی ؟؟؟لطفا پیام من را درج کنید با تشکر
کاربر مهمان
1390/05/07 9:50
0
2
آقای کواکبیان ،دکتر جلالی یک شخصیت بین المللی است و با حرف ها و تکذیب شما چیزی از او کم نخواهد شد بیمناکم برای شما که همواره در راه اهداف مردم شاهرود سنگ اندازی می کنید واز گفته های رهبر آن چیزی را گلچین می کنید که به نفعتان است آیا این همه رهبر و رئیس جمهور در رعایت مساوات وبرقراری عدالت سخن گفتند شما گوشه ای از ان را در اعمال خود لحاظ کردید چگونه با نام امام حسین کردار خود را توجیه می کنید بترسید از قیامت و الگو بگیرید از مولایمان علی در تقسیم بیت المال وبدانید اگر نا کارآمدی هست از سنگ اندازی امثال شما سرچشمه می گیرد و بترسید از تهمت زدن که برای تهمت زنندگان عذ ابی علیم است آیا شعار انتخاباتی خود را فراموش کرده اید که انتقال ادارات خارج از استان را به مرکز استان وعده کرده بودید خوشحالم که همت و غیرت مردم شاهرود این تیر را به سنگ کوبیدو متاسفم برای شما و که تضعیع حقوق مردم یک شهرستان را دستمایه به قدرت رسیدن خود کردید .
کاربر مهمان
1390/05/07 7:1
0
2
آقای کواکبیان لطفاً شما از عدالت صحبت نکنید، عدالت از دید شما چیه؟ میشه تعریفش کنی، به نظر من ار دید شما معنی عدالت میشه حرفهای هموطن مهدیشهریمون، یا میشه مصوبات شهرهای دیگه استانو یه شبه منتقل کردم به مرکز استان، یا میشه همه چیز برای خودمان و بقیه اگر میتونن و قدرتشو دارن بیان از این همه چیز یه سهم کوچک بگیرن و اگر هم قدرتشو ندارن بشینن سر جایشون، خوبه که یه سری به بقیه شهرهای استان بزنین تا معنی عدالت را بفهمین، درسته که هم استانیهای شما در سایر شهرها بیکار باشند و شما نیروی کار از شمال بیارین تو شهرتون، من خودم 5 سال سمنان دانشجو بودم به جرات میشه گفت که 30 درصد سمنان هموطنان شمالی ما هستن، شما به این میگین عدالت، در ضمن شما که عملکردتون بعد از انتخابات نسبت به سران فتنه کاملاً برعکس فرمایشات مقام معظم رهبری بود حالا چرا دم از ایشان میزنین؟ خوبه که یه ذره انصاف داشته باشیم، والا به خدا تو بقیه استانها اینجوری نیست که همه شهرستانها فدای مرکز استان بشن به غیر از استان ما، قطعاً اگر امکانات به صورت یکسان و با عدالت در کل استان توزیع میشد الان شهرستانهای شما میلی به جدا شدن از استان را نداشتن، یه ذره فکر کنید ببینید چیکار کردین که این اتفاق افتاده، مهدیشهر میخاد جدا بشه، دامغان و شاهرود میخان جدا شدن، لابد گرمسار هم میخاد بره زیر پوشش استان تهران، فقط یه شهر سمنان میمونه، این به خاطر عملکرد خودتونه آقای کواکبیان، بیایم واقع بینیانه به مسائل استان نگاه کنیم، مسلماً با توزیع یکنواخت امکانات این مشکل قابل حل خواهد بود.
کاربر مهمان
1390/05/06 21:15
2
1
با سلام و درود به اقای دکتر کواکبیان امیدوارم سایر نمایندگان استان نیز همچون ایشان در سطح ملی و بین المللی بدرخشند و مایه فخر استان باشند.
کاربر مهمان
1390/05/06 21:5
0
3
آقای کواکبیان ! در چهار سال نمایندگی تان برای مهدیشهر چه کردید ؟ آیا فاجعه کلنگ نزدن حتی یک واحد کوچک ایران خودرو در مهدیشهر در شرایطی که عنوان نمایندگی اش را بدوش می کشید یادتان رفته ؟ آیا دامن زدن به اختلافات دو شهر شهمیرزاد و درجزین با مهدیشهر یادتان رفته ؟ درخواست دانشگاه صنعتی برای سمنان و مسکوت گذاشتن طرح دانشگاه فنی مهدیشهر یادتان رفته ؟؟؟ افتتاح پل کمربندی سمنان در مقابل طرح آغاز نشده کمربندی مهدیشهر و پل درجزین که هر سه همزمان کلنگ خورد را یادتان رفته ؟؟ دیدار یا وزیر بهداشت برای احداث همان بیمارستان ۶۴ تختخوابی در فاصله ۵ کیلومتری مرکز مهدیشهر را یادتان رفته ؟؟؟؟؟ لطفا شما از عدالت نگویید که دل مهدیشهر را حسابی خون کرده اید .دلسوخته از مهدیشهر
کاربر مهمان
1390/05/06 18:34
1
2
آیا نماینده سمنان همیشه به سخنان آقا اینقدر اهمیت می دهند ؟ مواضع ایشان وهم حزبیهای ایشان (دوم خردادیها و...)درفتنه 88بر همگان مشخص است . اگر فرض کنیم آقای جلالی ناکارامد است آیا مرحوم حسینی نیز که فریاد بی عدالتی در استان را سر می داد نا کارامد بودو آیا هرکس در استان ندای بی عدالتی را سر دهد ناکاراآمد است . اگر به قیامت اعتقاد داری آقای کواکبیان؟ به فکر پاسخ دادن در فردای قیامت دربرابر مردم شهرهای شاهرود و دامغان باش نه به فکر بازی باکلمات
کاربر مهمان
1390/05/06 16:40
1
3
شما نام بلعیدن حقوق دیگر شهرستان ها و خصوصا شهرستان شاهرود را چه می گذارید ؟آیا این بی عدالتی نیست ؟ انصافا اگر مرکز استان در شهر سمنان نبود آیا شهر سمنان به اندازه یک صدم الان رشد می کرد؟
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099