صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > جلسه دکتر کاظم جلالی با مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

جلسه دکتر کاظم جلالی با مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان
    بنا بر گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستان های شاهرود و میامی، روز دوشنبه دکتر کاظم جلالی با مهندس عابدزاده مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان دیدار و گفتگو کرد.

   

 بنا بر گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستان های شاهرود و میامی، روز دوشنبه دکتر کاظم جلالی با مهندس عابدزاده مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که اتقیایی رئیس فرودگاه شاهرود نیز حضور داشت عمده ترین مسائل مربوط به فرودگاه شاهرود و پروازها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه نخست اتقیایی گزارشی از وضعیت فرودگاه شاهرود ارائه کرد و گفت: « این فرودگاه به مدرن ترین ابزارهای ناوی مجهز است و مشکل آن فقط در سیستم روشنایی جهت پرواز در شب بوده است که با پی گیری مسئولین، خصوصاً دکتر جلالی، هم اکنون تجهیز سیستم روشنایی فرودگاه در حال انجام است و تا دهه فجر امسال فرودگاه شاهرود به این سیستم نیز مجهز می شود.»

اتقیایی افزود: « با مجهز شدن فرودگاه شاهرود به سیستم روشنایی عملاً‌ امکان انجام پرواز زوار ایرانی به شهرهای نزدیک به مرز عراق از جمله ایلام یا کرمانشاه فراهم می شود.»

در این جلسه با رایزنی و بررسی های همه جانبه و با قبول چارتر پنجاه درصدی پروازها توسط بخش خصوصی مقرر شد که پروازها در شاهرود از هفته ای دو بار به هر روز ارتقاء یابد.

مدیر عامل شرکت آسمان در این جلسه با تاکید بر این که از ابتدای سال نود و یک بر اساس این قرارداد جدید پروازها را به طور روزانه انجام خواهند داد گفت: « باید شرایط شرکت های هواپیمایی از جمله شرکت آسمان درک شود تابتوانیم با یک تعامل مثبت این پروازها را راه اندازی نمائیم.»

مهندس عابدزاده در مقابل این مطالبه پروازهای زوار عتبات عالیات از شاهرود به ایلام، ضمن قابل بررسی بودن آن، لیکن بهترین مسیر را این دانستند که مستقیماً از فرودگاه شاهرود پروازها به نجف یا بغداد انجام پذیرد که مقرر شد توسط دکتر جلالی موضوع پی گیری شود.

سه شنبه ٢٠ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/22 12:10
2
8
درنهايت حق به حق دار ميرسه
کاربر مهمان
1390/10/21 14:59
2
12
پرواز مستقیم زائران از شاهرود به نجف خیلی خیلی عالیه.از شاهرود مستقیم به نجف. از این بهتر نمیشه.
کاربر مهمان
1390/10/20 23:2
2
16
خیلی خوب است رونق خوبی برای شهر و نیز رفاه حال زائران محترم دارد هر چه توان دارید در اجرایی شدن این موضوع بردارید تشکر ویژه داریم.
کاربر مهمان
1390/10/20 18:22
2
15
با را ه افتادن فرودگاه شاهرود خاری بر چشم سمنانی ها فرو خواهیم کرد. آقای دکتر این کار وراه اندازی فقط وفقط بدست شما میسرمی شود.تو روخدا بازهم مثل همیشه از حیثیت شاهرود دفاع کنید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099