صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > آقای داوود میر باقری


نسخه چاپي  ارسال به دوست

آقای داوود میر باقری
    کارگردان مختار نامه : دکتر جلالی فردی کاری ،ساعی ، پرتلاش است ، انسانی پیگیر در مسائل مربوط به حوزه های فرهنگی .

   

داوود میر باقری از کارگردانان به نام سینما و تلویزیون : 12 سال سابقه نمایندگی دکتر جلالی از ایشان یک شخصیت قابل اطمینان ساخته است .
داوود میر باقری از کارگردانان به نام سینما و تلویزیون مصاحبه ای با هفته نام پارسیای قومس انجام داده که اهم مطالب مطرح شده به شرح زیر می باشد :

داوود میر باقری از کارگردانان به نام سینما و تلویزیون  فردی که مدت طولانی است با هیچ نشریه ای مصاحبه نکرده و یکی از افتخارات ما در این شماره هم صحبتی با ایشان بود . فردی با کارنامه درخشان هنری در عرصه های تئاتر ، نمایشنامه نویسی و سابقه کارگردانی چند سریال که به عنوان آثار فاخر نامیده می شوند از جمله سریال های امام علی(ع)،مختار نامه و ... را در کارنامه خود دارد .

به بهانه پیگیری بحث های مرتبط با راه اندازی شهرک سینمایی در شاهرود مصاحبه ای با داوود میر باقری داشتیم که با عنایت به نزدیک به ایام انتخابات صحبتهایی در این مورد مطرح شد .در این صحبت ها بود که میر باقری از تلاش ها وجدیت دکتر جلالی در پیگیری امور مربوط به این پروژه سخن گفت و از وی تشکر کرد .

ایشان اهمیت انتخابات را خاطر نشان  و حضور د رانتخابات رانیز مورد تاکید قرار دادند و اظهار داشتند انتخاب افراد اصلح بسیار مهم است ،افرادی که بتوانند برای ایران کار کنند وبه گونه ای حرکت کنند که ما به سمت سند چشم انداز تصویر شده در آینده حرکت کنیم .

این کارگردان نامی کشور درمورد راه اندازی شهرک سینمایی در شاهرود و تلاشهای دکتر جلالی گفت : مسئله شهرک سینمایی یک از اقدامات بسیار مهمی که د رطی پنج الی شش ماه اخیر اتفاق افتاد ، دلیل آن هم صرفا شرایط خوب منطقه بود .شاهرود و اقلیم شاهرود دارای ویژگیهایی است که از هر حیث برای ایجاد شهرک سینمایی بسیار مناسب است . این موضوع قبلا مراحل تحقیق خود را طی کرده بود و متخصصین این امر هم به جمع بندی در مورد همین ناحیه رسیده بودند. وی ادامه داد پیگیریهای بنده ود کتر جلالی نیز به همین دلیل بود .

الان در مرحله ای هستیم که تفاهم نامه ای میان سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی و استانداری سمنان به امضا ء رسیده است این تفاهم نامه مقدماتی است و امیدوارم رفتار آینده دوستان به گونه ای باشد که زودتر مراحل اجرایی کار آغاز شود .مراحل ابتدایی شروع شده و گام های بعد منوط به پیگیری های دوستان ، بویژه دکترجلالی است . امیدواریم پیگیری ها بیشتر شودتا بتوانیم تحولی در این منطقه ایجاد کنیم ، تحولی در صنعت سینما در پیش است . امیدواریم فعالیت های سال گذشته بویژه پنج الی شش ماه اخیر متوقف نشود . امیدواریم دکتر جلالی باز هم در صحنه سیاسی حضور داشته باشد و بتواند با جدیت خاص خود کارها را پیگیری کند تا ان شاء ا... این مسئله مهم زودتر سامان پذیرد .

میر باقری در زمینه بحث های مرتبط با اشتغال و تحول پس از اجرایی شدن پروژه شهرک سینمایی در منطقه شاهرود گفت : مسلماَ با راه اندازی شهرک سینمایی یک کلان شهر از منظر کارایی ایجاد می شود که طبعاَ منطقه را از نظر اشتغال و فرهنگی متحول می کند وشامل همه حوزه های هنری می شود و قطعاَ نیروهای هنری با استعداد ی هم مشغول به فعالیت خواهند شد و طیف وسیعی در گیر خواهند شد . لذا به نظر می رسد در آینده نزدیک و با پیشرفت کارها ، شاهد شکوفایی همه حوزه ها خواهیم بود ، حوزه های اشتغال ، فرهنگ ،هنر ، صنعت و ...درگیر قضیه خواهند بود .

چهره ماندگار شهرستان شاهرود با اشاره به پیگیری های مجددانه دکترجلالی در این خصوص اظهار داشت : دکتر جلالی فردی کاری ،ساعی ، پرتلاش است ، انسانی پیگیر در مسائل مربوط به حوزه های فرهنگی .

ملاک بنده هم این است که دیده ام دکترجلالی تا چه حد دغدغه های فرهنگی دارد . نمایندگان بایستی ابعاد گوناگونی را د رخود داشته باشد ، من در مورد ابعاد شخصیت دکتر جلالی چندان برخوردی نداشته ام ولی از منظر فرهنگی ایشان فردی فعال است ان شاء ا... که دکتر جلالی چه نماینده دور بعدی باشد و چه نباشد با همین کوشش و تلاش و علاقه پیگیر مسائل هنری و فرهنگی باشد .

میر باقری در مورد ویژگیهای  فرد اصلح برای انتخابات و حضور در مجلس آینده گفت : فرد اصلح شاخصه هایی دارد که بسیاری آنهارا بیان کردند ، ولی باید فردی انتخاب گردد که به مسائل روز آگاهی داشته باشد ، پرهیزگار و باتقوی باشد .حرف و عمل فرد زیاد فرق نکند ،پرتلاش و پیگیر باشد ودلسوزانه بخواهد و بتواند کارکند .برای انجام بسیاری از کارها روابطی لازم است که در سرعت انجام کار مؤثر است .

وی در انتهای صحبت های خود گفت : دکتر جلالی دراین چند دوره نمایندگی بسیاری ازاین  ویژگی ها و روابط را بدست آورده است ، به هر حال راهی توسط ایشان هموار شده و بنده هم در چند ماه اخیر پیگیریهای مجدانه ایشان را دیده ام ، آگاهی دکتر جلالی  از قوانین را دیده ام و از تسلط ایشان اطمینان دارم . به عقیده بنده مردم باید این ها را بدانند ، 12سال سابقه نمایندگی دکتر جلالی از ایشان یک شخصیت قابل اطمینان ساخته ، امیدوارم امکان فعالیت به دکترجلالی داده شود تا ایشان بتواند از تجربیات خود استفاده کند و کارهای نیمه تمام خود را به پایان برساند .

منبع هفته نامه پارسیای قومس

چهارشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/12/10 21:50
2
7
منون از حمایت جناب میرباقری عزیز.ما هم دکتر جلالی را تنها نمیگذاریم
کاربر مهمان
1390/12/10 15:57
1
7
از این که آقای میرباقری حمایت کردن خیلی خوشحالم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099